Horizon Globex – szczegółowe spojrzenie na lidera branży

Horizon Globex to tokenizacja nowej generacji Platforma który nadal trafia na pierwsze strony gazet ze względu na swoje korzystne podejście do rynku. Platforma działa jako „punkt kompleksowej obsługi” dla firm zainteresowanych oferowaniem tokenów bezpieczeństwa. Obecnie firma posiada strategiczne relacje z regulatorami w USA, UE i Azji. Teraz Horizon Globex ma zamiar rozszerzyć swój ekosystem tokenizacji na nowe wyżyny po zabezpieczeniu kilku wielu partnerstw na wysokim poziomie.

Co oferuje Horizon Globex

Platforma Horizon Globex oferuje klientom możliwość tokenizacji prawie każdego zasobu. Obecnie firma ma cztery główne produkty. Każdy z nich oferuje unikalne korzyści firmom i inwestorom pragnącym wejść na rynek tokenów zabezpieczających. Upraszczając proces STO, Horizon Globex sprawia, że ​​finansowanie społecznościowe jest bardziej dostępne dla mas.

Tokenetyka

Jednym z głównych produktów Horizon Globex jest Tokenetics. System Tokenetics działa wokół trzech głównych funkcji. Po pierwsze, za pośrednictwem platformy firmy mogą pozyskiwać kapitał inwestycyjny bez infrastruktury IT. Ta strategia obniża poprzeczkę wejścia dla firm zainteresowanych strategią finansowania społecznościowego opartą na blockchain.

Obecnie proces STO wymaga, aby firmy uzyskały podstawowe informacje z zewnętrznego systemu weryfikacji i wskazówek prawnych. Oba te wymagania znacznie zwiększają koszt hostingu STO. Co ważne, wyeliminowanie tych kosztów może zwiększyć udział w rynku.

Horizon Globex za pośrednictwem Twittera

Horizon Globex za pośrednictwem Twittera

Spełnienie

Po drugie, Tokenetics obejmuje połączenie brokerów-dealerów i agentów transferowych. Ta strategia chroni inwestorów i zapewnia zgodność wszystkich tokenów. W przeszłości obawy dotyczące zgodności nękały rynek. Zwłaszcza w przypadku omawiania handlu tokenami bezpieczeństwa na dodatkowych platformach transakcyjnych.

Handlowy

Trzecim filarem Tokenetics jest dolarowa platforma handlowa. Ta wewnętrzna giełda tokenów zabezpieczających specjalizuje się w obrocie po emisji. W szczególności płynność nadal jest głównym problemem w sektorze tokenów zabezpieczających. W związku z tym inwestorzy chcą wiedzieć, że tokeny zabezpieczające, w które inwestują, są w stanie handlować w sposób zgodny z przepisami. Ta giełda zapewnia inwestorom tę gwarancję bez konieczności opuszczania ekosystemu tokenizacji Globex.

CustodyWare

Oprócz strategii technicznej Horizon Globex, firma nawiązała szereg partnerstw, aby spełnić swoje aspiracje. W styczniu 2019 roku firma podpisany umowa licencyjna z V Stock Transfer LLC (Vstock). Umowa zapewniła Vstock dostęp do zastrzeżonego oprogramowania Horizon Globex, znanego jako CustodyWare.


W ramach umowy Vstock został licencjonowanym i zarejestrowanym agentem ds. Transferu papierów wartościowych. CustodyWare obsługuje wszystkie zarejestrowane w ERC-20 i zwolnione z rejestru oferty. Oprogramowanie zawiera zintegrowane mechanizmy kontroli zgodności z KYC. Mechanizmy te są zgodne z regułą SEC 506 © dotyczącą przechowywania tokenów po STO.

KYCware firmy Globex zostaje uruchomiony

Również w tym tygodniu Horizon Globex udostępnił swoją najnowszą tokenizację oprogramowanie dodatek. System nazywa się KYCware, a potencjał jaki wnosi na rynek jest niezaprzeczalny. Nowy system umożliwia tokenizowanym inwestorom i emitentom papierów wartościowych usprawnienie procesu weryfikacji. Cyfrowe papiery wartościowe, podobnie jak tradycyjne papiery wartościowe, wymagają zgodności z KYC (Know Your Customer) i AML (Anti-Money Laundering). Wcześniej te wymagania opóźniały możliwość udziału inwestorów w STO. Mówiąc prościej, obawy KYC ograniczały zdolność firm do przyjmowania inwestorów.

KYCWare eliminuje te problemy dzięki połączeniu funkcje. Wydawcy tokenów otrzymują oznaczoną białą etykietą aplikację wprowadzającą, która jest dostosowana do konkretnych potrzeb klientów w zakresie papierów wartościowych. Aplikacja automatycznie dostosowuje się do jurysdykcji i wymogów regulacyjnych regionu. Użytkownicy wprowadzają swoje dane w zaawansowanym systemie weryfikacji tożsamości, dokumentów i tożsamości.

Prywatność

Imponujące jest to, że aplikacja oferuje pełne programowanie identyfikacji klienta zgodnie z sekcją 326 US Patriot Act. Wszystkie rekordy są zabezpieczone w trybie offline, a także przechowywane w automatycznie wygasającej pamięci podręcznej. W szczególności Horizon Globex oświadczył, że nigdy nie przekaże tych informacji stronom trzecim. Oprócz tych funkcji cała procedura jest oznaczona sygnaturą czasową w łańcuchu bloków za pomocą podpisu cyfrowego, który jest wyposażony w gwarancję ochrony przed manipulacją.

Omawiając wpływ KYCWare na rynek, CEO Globex, Brian Collins, opisał, w jaki sposób platforma umożliwia wystawcom tokenów weryfikację swoich inwestorów bez udziału osób trzecich. Ta strategia jest ważna, gdy weźmiesz pod uwagę, że organy regulacyjne, takie jak SEC, pociągają wystawcę tokenu do odpowiedzialności za te zadania. Aplikacja KYCWare jest teraz dostępna zarówno dla systemów operacyjnych Apple, jak i Android.

Globex współpracuje z STOcheck

Globex ponownie podniósł brwi w całej społeczności kryptowalut w tym tygodniu po ogłoszeniu strategicznego partnerstwa z niezwykle popularną witryną z listami STO STOCheck. STOCheck to jedna z największych witryn z listą STO na rynku. Inwestorzy mogą przejść do tej platformy, aby otrzymywać najświeższe informacje dotyczące aktualnych STO. Informacje te obejmują dogłębny profil firmy, taki jak lokalizacja firmy, kadra kierownicza i przychody.

Co ważne, partnerstwo stawia Globex na silnej pozycji w branży, umożliwiającej oferowanie swoich produktów i usług masom. Teoretycznie każdy STO wymieniony na STOCheck jest potencjalnym klientem Globex. Tutaj firma uzyskuje dostęp do najnowszych STO przed wejściem na rynek. Biorąc pod uwagę elastyczność platformy Globex, należy oczekiwać, że dzięki temu podejściu przyciągnie ona znaczną liczbę klientów.

Horizon Globex – Profil firmy

Główne biuro Horizon Globex znajduje się w słynnej szwajcarskiej Dolinie Crypto. Firma weszła na rynek w 2010 roku jako prywatna platforma tokenizacyjna specjalizująca się w oprogramowaniu tokenów zabezpieczających ERC-20. Obecnie firma zatrudnia mniej niż pięćdziesięciu pracowników. W styczniu tego roku Globex powołał Mark Elenowitz jako nowy prezes firmy.

W lutym Globex ponownie trafił na pierwsze strony gazet z powodu wyborów kadrowych po firmie ogłosił ten były dyrektor generalny Overstock, Mitch Edwards miał dołączyć do zespołu. Jak można się spodziewać, sektor blockchain nie jest obcy Edwards. Edward’s odegrał kluczową rolę podczas niedawnej ekspansji Overstocks na blockchain o nazwie tZERO. Oprócz czasu spędzonego w Overstock był także dyrektorem finansowym Chia Network Inc..

Nowy horyzont

Wydaje się, że Horizon Globex znalazł swoją niszę na rynku. Wraz z rozwojem tokenizowanych papierów wartościowych coraz więcej firm będzie szukać rozwiązań programowych Globex, aby uprościć swoje kampanie finansowania społecznościowego. Ta firma ma doświadczenie i zespół, aby stać się jednym z wiodących graczy w sektorze tokenów bezpieczeństwa w nadchodzących miesiącach. Powinieneś spodziewać się, że Horizon Globex będzie nadal pojawiał się na pierwszych stronach gazet dzięki swoim przemyślanym strategiom biznesowym i unikalnym rozwiązaniom programowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map