Plany rozszerzenia Blockport – ogłasza ofertę tokenów bezpieczeństwa

Ogłasza STO

Właśnie dzisiaj Blockport, giełda kryptograficzna oparta na łańcuchu blokowym, ogłosiła zamiar udostępnienia nadchodzącej oferty tokenów bezpieczeństwa.

Oczekuje się, że ta oferta rozpocznie się w marcu i odbędzie się na platformie Tokeny. Celem zespołu jest zebranie co najmniej 30 milionów dolarów. To przedsięwzięcie odbędzie się w wielu etapach, przy czym oczekuje się, że pierwszy etap przyniesie pierwsze 5 USD z pożądanych 30 mln USD.

Plany dotyczące funduszy zakładają dalszy rozwój firmy. Mówiąc dokładniej, zespół w Blockport chce rozszerzyć swoją działalność na Stany Zjednoczone i nie tylko. Ponadto firma zaznacza, że ​​zamierza wystąpić o odpowiednie licencje na usługi fiat-crypto.

Blockport

Blockport posiada siedzibę w Amsterdamie. Firma została założona w 2017 roku przez trio myślących przyszłościowo osób.

Sebastiaan Lichter – założyciel & Szef produktu

Kai Bennink – założyciel & Szef strategii

Zowie Langdon – założyciel & Szef technologii

Dzisiaj Blockport stara się zapewnić najbardziej wszechstronną platformę handlu kryptowalutami zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Ich unikalne podejście obejmuje takie funkcje, jak kopiowanie i nie tylko.

Należy zauważyć, że Blockport również był gospodarzem odnoszącego sukcesy ICO. Tokenów tych, znanych jako Blockport Token (BPT), nie należy mylić z nadchodzącą sprzedażą cyfrowych papierów wartościowych. Chociaż BPT ma kluczowe znaczenie dla codziennej społeczności korzystającej z platformy, nie stanowią one kapitału własnego w Blockport. Jednak cyfrowe papiery wartościowe, które mają zostać wydane, znane jako Blockport Securities (BPS), zostaną sprzedane zgodnie z rozporządzeniem D i będą reprezentować akcje spółki.

Komentarz

Sebastiaan Lichter poświęcił trochę czasu, aby porozmawiać z nami w Securities.io na temat nadchodzącego STO. Oto, co miał do powiedzenia.

Dlaczego Tokeny został wybrany na gospodarza nadchodzącego STO?


„Współpracujemy z Tokeny, ponieważ jest to jedna z wiodących platform wydawniczych w branży i jedna z nielicznych, które pomogły wielu firmom w pomyślnym wydawaniu tokenów zabezpieczających. Oprócz strony technicznej Tokeny jest silnym partnerem w kwestiach prawnych i zapewnia nam odpowiednią wiedzę do oferowania naszego STO w wielu jurysdykcjach. ” Sebastiaan Lichter dodał: „Ponadto postrzegamy Tokeny jako godnego zaufania partnera, który jest członkiem ABBL (The Luxembourg Bankers’ Association), forum obserwacyjnego UE Blockchain, EEA (Enterprise Ethereum Alliance) i Fundacji Bitcoin. Ich platforma ułatwiła sprzedaż ponad 18 tokenów na pięciu kontynentach i była używana przez ponad 50000 inwestorów ”.

Dlaczego Blockport wybrał pozyskiwanie funduszy za pośrednictwem STO, a nie bardziej konwencjonalnymi sposobami?

„Zgodnie z rosnącym trendem w kierunku rynków cyfrowych, będziemy tokenizować część udziałów naszej firmy – dając społeczeństwu możliwość zostania udziałowcami firmy Blockport poprzez STO. Tokenizacja pozwala na łatwiejszy dostęp, ale przede wszystkim ułatwia inwestorom ich kupno, sprzedaż lub handel na późniejszym etapie. Ponadto tokeny zabezpieczające zapewniają płynność inwestorom, dostęp do funkcji zgodności dla emitentów oraz ramy nadzoru dla organów regulacyjnych. ” Lichter zakończył stwierdzeniem: „Blockport zawsze był platformą skupioną na tłumie i społeczności, a teraz stosujemy najnowsze technologie, aby emitować akcje w sposób, który obniża bariery wejścia. Ta strategia tokenizacji pozwala nam rozdzielić własność Blockport wśród interesariuszy naszego ekosystemu, którzy podzielają naszą wizję – pomagając nam również lepiej dopasować się do zapotrzebowania, jakie otrzymaliśmy na model udziału w zyskach w ekosystemie Blockport ”.

Tokeny

Tokeny ma siedzibę główną w Luksemburgu. Firma powstała w 2017 roku i identyfikuje się w branży FinTech. Przede wszystkim Tokeny pracuje nad rozwojem i oferowaniem kompleksowej platformy ułatwiającej firmom proces tokenizacji.

W innych wiadomościach

Tokeny stał się popularną firmą w naszym kanale informacyjnym. W ostatnich miesiącach wielokrotnie opisywaliśmy ich rozwój. Ponieważ Blockport będzie gospodarzem nadchodzącego STO, nie ma wątpliwości, że będą oni również stałymi gośćmi w naszych nagłówkach. Oto spojrzenie na kilka artykułów, które napisaliśmy na temat zmian w Tokeny:

Tokeny wypuszcza TREX – publiczną strukturę dla tokenów bezpieczeństwa

Emisja i partner Tokeny z myślą o wzajemnych połączeniach

Tokeny Partners z Blocktrade

*AKTUALIZACJA*

Od czasu opublikowania tego artykułu zaszło wiele zmian dotyczących uruchomienia STO.

Od 11 kwietnia 2019 r. Otwarta jest biała lista dla Blockport Securities (BPS).

Wydanie tokena nastąpi 15 kwietnia 2019 roku.

Te cyfrowe papiery wartościowe stanowią kwity / certyfikaty depozytowe, zapewniające posiadaczom prawa do proporcjonalnej części przyszłych dywidend.

W przypadku tokenów wydanych w Stanach Zjednoczonych nastąpi to zgodnie z rozporządzeniem D, zasada 506 (c) ustawy o papierach wartościowych z 1933 r..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map