Polymath odrzuca dwa projekty, doskonaląc wizję cyfrowych papierów wartościowych

Polymath w centrum uwagi

Pod czujnym okiem CEO, Kevina Northa, firma Polymath była świadkiem 4 inicjatyw produktowych odrzuconych w ciągu ostatniego roku. Ostatnie dwa były niedawno ogłosił, ponieważ firma stara się skoncentrować swoje wysiłki na rozwoju „Service Provider Marketplace” i sieci „PolyMesh”.

Generalnie istnieje tylko kilka ścieżek, którymi podążały firmy w sektorze cyfrowych papierów wartościowych.

  1. Twórz i oferuj kompleksowy pakiet usług dostosowanych do inwestorów i MŚP
  2. Opracuj wyspecjalizowaną usługę i połącz siły z podobnie myślącymi firmami, oferując bezpłatne usługi
  3. Utwórz rynek, który będzie miejscem zamieszkania dla firm korzystających z drugiej opcji

Dzięki rynkowi usługodawców Polymath zyskał popularność w branży jako trzecia opcja. Oferują usługę tokenizacji z białą etykietą, która zapewnia platformę niezbędną do wykonania STO przez MŚP, zapewniając jednocześnie dostęp do różnych firm i ich niszowych usług.

Zwolnienia

Ten szczególny ubój inicjatyw spowodował, że Polymath zwolnił 10 pracowników. Chociaż może to brzmieć jak negatyw, jasne jest, że Polymath ma jasną wizję i pracuje nad tym, by ją skupić. Ponieważ sektor cyfrowych papierów wartościowych dopiero się rozwija, nieefektywne wydatki i niewłaściwe działania mogą siać spustoszenie w rozwoju firmy.

Miejmy nadzieję, że dzięki trudnym decyzjom, takim jak ta, Polymath znajdzie się na bardziej bezpośredniej drodze do produktywnej przyszłości, przynosząc korzyści nie tylko sobie, ale wszystkim uczestnikom branży..

PolyMesh

Powyższe działania w dużej mierze wynikały z obietnicy w rozwijanej sieci PolyMesh. Jest to sieć oparta na blockchainie, którą firma zamierza jako pierwsza zbudować pod kątem cyfrowych papierów wartościowych.

Chociaż dobrze służy branży, Ethereum nie jest zbudowany w określonym celu. Ponieważ sektor cyfrowych papierów wartościowych wymaga unikalnej struktury tokenów w celu zapewnienia zgodności z przepisami, uważają, że specjalnie zbudowana sieć jest odpowiedzią na szersze przyjęcie w branży.

Po ogłoszeniu PolyMesh w maju poczyniono trzy główne punkty wyjaśniające, dlaczego ruch był ważny.

  1. „Solidny i przejrzysty zestaw prymitywów finansowych”
  2. System umożliwiający nie tylko rozwój, ale także oddzielenie tożsamości, własności aktywów i zgodności.
  3. Zachęta do udziału

Polymath ogłasza „PolyMesh” – celowo zbudowany łańcuch blokowy dla cyfrowych papierów wartościowych

Komentarz

Wypowiadając swoje oświadczenie, wielu przedstawicieli Polymath poświęciło czas na komentarz. Oto, co każdy z nich miał do powiedzenia w tej sprawie.


Stwierdził Thomas Borrel, CPO Polymath,

„Cieszymy się, że możemy kontynuować nasze wysiłki we współpracy z najwyższej jakości firmami, które wnoszą realną wartość do świata tokenów zabezpieczających… Polymath Token Studio umożliwiło wielu firmom czerpanie korzyści z automatyzacji i wydajności tokenów bezpieczeństwa. Z niecierpliwością czekamy na nowe doświadczenie i możliwości, które Polymesh, łańcuch bloków stworzony specjalnie dla tokenów bezpieczeństwa, wprowadzi na rynek. ”

– stwierdził Kevin North, dyrektor generalny Polymath,

„Nie będziemy zabezpieczać… Przerwaliśmy 2 duże inicjatywy, kiedy dołączyłem do firmy zeszłej jesieni, a teraz rezygnujemy z 2 kolejnych produktów, które były na etapie planowania w Polymath. Firma jest zdrowa i chcemy pozostać skoncentrowani – wizją firmy Polymath jest zostanie liderem technologicznym, który pomaga wprowadzić zabezpieczenia do łańcucha bloków. Robimy to, dostarczając platformę tokenizacji z białymi etykietami i zabezpieczony łańcuch bloków, w którym mogą znajdować się wszystkie tokeny bezpieczeństwa. ”

Erudyta w wielu dziedzinach

Polymath to firma z siedzibą w Toronto, która została założona w 2017 roku. Ta młoda firma zdołała ugruntować pozycję lidera w rozwijającym się sektorze cyfrowych papierów wartościowych. Byli w stanie to zrobić dzięki różnym standardom tokenów i platformie tokenizacji – co doprowadziło do dotychczasowej dystrybucji ponad 120 tokenów bezpieczeństwa.

Działalność firmy jest obecnie nadzorowana przez CEO, Kevina Northa.

W innych wiadomościach

Od czasu ogłoszenia ich sieci „Polymesh” firma Polymath nie przestaje budzić emocji. W międzyczasie regularnie pojawiały się na pierwszych stronach gazet. Oto kilka artykułów szczegółowo opisujących ostatnie wydarzenia z udziałem Polymath i podobnych firm.

Klienci Polymath skorzystają z usług CrowdEngine

Suma&Substancja wprowadzona do Polymath „Service Provider Marketplace”

Blockpass będzie oferować usługi wdrożeniowe klientom Polymath

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map