Prime Trust do korzystania z różnych usług świadczonych przez Vertalo

Tabela czapek na łańcuchu

Opierając się na relacji nawiązanej po raz pierwszy w 2018 roku, Prime Trust i Vertalo mają ogłosił nowy wzrost w tym partnerstwie.

Ten rozwój sprawi, że Prime Trust będzie wykorzystywać usługi świadczone przez Vertalo, w tym zarządzanie tabelami limitów, i czerpać z nich korzyści.

Aby firma odniosła sukces, bardzo ważna jest dogłębna wiedza na temat jej podziału kapitału – w tym wartości, rozwodnienia, własności itp. Ten żmudny proces jest prosty dzięki usługom świadczonym przez firmy takie jak Vertalo.

Wspólne obowiązki

W swoim ogłoszeniu parowanie firm wskazuje na różne obszary, w których będą współpracować. W komunikacie prasowym przedstawiono następujące punkty, opisujące sposób, w jaki będą współpracować.

  • Tworzenie i obsługa tabel limitów w łańcuchu dla tysięcy emitentów finansowania społecznościowego Prime Trust za pośrednictwem Vertalo Registry, usługi, która jest bezpośrednio połączona z usługami powierniczymi Prime Trust, KYC / AML, depozytami i onboardingiem
  • Preferencyjne ceny dla klientów Prime Trust, którzy zdecydują się korzystać z platformy tabeli limitów B2B SaaS firmy Vertalo oraz prostej rezygnacji dla tych, którzy chcą korzystać z arkusza kalkulacyjnego lub innej platformy do zarządzania plikami inwestorów
  • Opcja dla uczestniczących emitentów (klientów Prime Trust) do tokenizacji ich tabel limitów z poziomu ich markowego interfejsu Vertalo w dowolnym momencie w przyszłości, przy użyciu dowolnej platformy emisyjnej lub inteligentnego kontraktu, który jest obsługiwany przez giełdę i współpracuje z Vertalo

Komentarz

Przedstawiciele każdej firmy poświęcili czas na omówienie tego partnerstwa i tego, co to oznacza pójście naprzód. Oto, co każdy z nich miał do powiedzenia w tej sprawie.

Kevin Lehtiniitty, CPO w Prime Trust, stwierdza,

„Firma Vertalo doszła do wniosku, że masowe przyjęcie tokenizacji aktywów wymaga, aby specyficzne koncepcje łańcucha blokowego, takie jak portfele i adresy, zostały opracowane na czarno od typowego użytkownika detalicznego. W Prime Trust podzielamy przekonanie z zespołem Vertalo, że przekroczenie przepaści wymaga abstrakcji i prostoty, co sprawia, że ​​nie możemy się doczekać ogłoszenia tego partnerstwa. Korzystając z bardzo intuicyjnych narzędzi Vertalo, wszyscy emitenci z naszej firmy zajmującej się finansowaniem społecznościowym będą mogli zarządzać swoimi papierami wartościowymi i tokenizować je, a także zapewniać inwestorom dostęp do interfejsu użytkownika w celu przeglądania ich inwestycji. Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z zespołem Vertalo nad rozszerzeniem naszej współpracy i oferowaniem tego potencjału tokenizacji wszystkim naszym wydawcom. Wraz z Vertalo czeka nas znacznie więcej, o czym w odpowiednim czasie pokażemy światu ”.

Dave Hendricks, dyrektor generalny Vertalo, stwierdza,

„Partnerstwo Vertalo z Prime Trust zapewni tysiącom ich klientów dostęp do sieciowej tabeli limitów firmy Vertalo, interfejsów emitenta i inwestora, umożliwiając klientom Prime Trust bezpośrednie łączenie się ze swoimi inwestorami w celu poprawy relacji inwestorskich i doświadczenia właścicielskiego. Klienci Prime Trust, którzy przejdą na Vertalo, otrzymają również bardzo niskokosztową „opcjonalną tokenizację” ich tabeli limitów w przypadku, gdy chcą zamienić swoje akcje papierowe na aktywa cyfrowe do handlu z partnerami Vertalo, takimi jak OpenFinance. Ta głęboka integracja między Prime Trust i Vertalo opiera się na ponad rocznym wspólnym rozwoju, który miał na celu uproszczenie zakupu, zarządzania i sprzedaży aktywów cyfrowych zarówno dla emitentów, jak i inwestorów. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z zespołem Prime Trust i nie możemy się doczekać, aby wkrótce wspólnie ogłosić kolejne przydatne innowacje ”.

Prime Trust

Działająca w Las Vegas firma Prime Trust została założona w 2016 roku. Zespół Prime Trust opracował różnorodne oferty dla sektora cyfrowych papierów wartościowych. Obejmuje to opiekę, depozyt, zgodność i nie tylko.

Dyrektor generalny Scott Purcell nadzoruje obecnie działalność firmy.

Vertalo

Działająca w Teksasie firma Vertalo po raz pierwszy została uruchomiona w 2017 r. Firma oferuje różnorodne usługi dostosowane do branży blockchain – od zarządzania tabelą limitów po platformę emisji i nie tylko. Do tej pory pozostają jedną z najbardziej aktywnych firm w sektorze cyfrowych papierów wartościowych.

W naszej ciągłej serii wywiadów mieliśmy przyjemność przeprowadzić wywiad z CEO, Dave’em Hendricksem. Odwiedź poniższy wywiad, aby dowiedzieć się więcej o Vertalo i ich planach na przyszłość.

Seria wywiadów – Dave Hendricks, dyrektor generalny Vertalo

W innych wiadomościach

Każda z omawianych dzisiaj firm wielokrotnie przykuwała naszą uwagę w ciągu ostatniego roku. Poniższe artykuły omawiają kilka zmian, które każdy z nich poczynił w tym czasie.

Prime Trust zwiększa środki bezpieczeństwa z pomocą Fireblocks

Firma Vertalo udostępnia oprogramowanie V-Token do użytku podczas tokenizacji

Vertalo i tZERO dostrzegają wpływ talentów w miarę zatrudniania wielu pracowników

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map