Red Swan współpracuje z Polymath przy tokenizacji 2,2 mld USD

Red Swan, nowojorska firma zajmująca się nieruchomościami komercyjnymi, właśnie podniosła stawkę w wyścigu o integrację tokenizacji z rynkiem. W tym tygodniu firma ogłosiła nawiązanie współpracy z popularną platformą tokenizacyjną Polymath. Partnerstwo pozwoliło firmie na tokenizację 2,2 miliarda dolarów w nieruchomościach w całych Stanach Zjednoczonych. Wiadomości pokazują dalsze dojrzewanie sektora tokenizacji nieruchomości, a także jeden z największych i najbardziej ambitnych projektów tokenizacji do tej pory.

Omawiając manewr, Graeme Moore, szef działu tokenizacji w Polymath, przez chwilę mówił o niektórych wcześniejszych wysiłkach konkurentów w zakresie tokenizacji. Wyjaśnił, że w tych projektach brakuje prawdziwego doświadczenia w sektorze nieruchomości. W rezultacie te firmy technologiczne nigdy nie były w stanie stworzyć rzeczywistego rozwiązania do obsługi prywatnego sektora nieruchomości w sposób sprzyjający wzrostowi..

Liczy się doświadczenie rynkowe

W szczególności Moore przytoczył próby Harbour, w których firma została zmuszona do porzucenia strategii po tym, jak problemy papierkowe zaczęły nękać projekt. Wskazał również na dwie inne poważne awarie tokenizacji z ostatnich dwóch lat Płynność i projekty Propellr. Oba te ambitne projekty miały na celu tokenizację funduszy nieruchomości w milionach. Niestety, obaj po cichu przeszli na emeryturę po komplikacjach, które uniemożliwiły realizację tych koncepcji.

Zgodnie z dokumentami firmy Red Swan udostępni akredytowanym inwestorom akcje o wartości 780 milionów dolarów w ramach przedsprzedaży. Po zakończeniu firma będzie nadal dysponować dodatkowymi 4 miliardami dolarów w nieruchomościach, które obecnie znajdują się w jej rurociągu tokenizacji. Co ważne, te 2,2 miliarda dolarów stanowią udziały w 16 różnych nieruchomościach komercyjnych klasy A. Te nieruchomości znajdują się w całych Stanach Zjednoczonych. W szczególności Austin i Houston, Teksas, Brooklyn, Nowy Jork, Oakland w Kalifornii i Ontario w Kanadzie.

Czerwony łabędź – odniesie sukces tam, gdzie inni zawiedli

Red Swan wierzy, że ma to, czego potrzeba, aby przetrwać tam, gdzie zawody zawiodły. Po pierwsze, kierownictwo wskazało, że firma jest firmą zajmującą się nieruchomościami komercyjnymi, a nie inną grupą technologiczną. Po drugie, firma jest tak pozycjonowana, aby jej koncepcja dotarła na rynek w odpowiednim czasie.

Red Swan Ventures przez stronę główną

Red Swan Ventures przez stronę główną

Co ważne, Red Swan zamierza trzymać środki inwestorów na rachunku escrow do daty dystrybucji w połowie kwietnia. Firma ma nadzieję, że do tego czasu uzyska zgodę Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd jako zarejestrowany doradca inwestycyjny. Licencja ta umożliwiłaby firmie zarządzanie aktywami dla akredytowanych inwestorów w przyszłości.

Polymath – lider w branży

Ze swojej strony Polymath zapewnił wszystkie techniczne aspekty tokenizacji. Kroki te obejmowały tokenizację właściwości, programowanie inteligentnych kontraktów i utrzymanie integralności platformy. Polymath jest uznawany za lidera w branży tokenizacji. W rezultacie Red Swan stworzył potężną uliczkę, gdy zdecydował się współpracować z firmą. Według doniesień firma Polymath tokenizowała nieruchomość przy użyciu swojego natywnego protokołu ST-20. Te tokeny ST-20 będą przechowywane w portfelu cyfrowym przechowywanym przez Prime Trust do daty ich dystrybucji. Dodatkowo fundusze te są ubezpieczone do 1 miliarda dolarów.

RedSwan przez Twittera

RedSwan przez Twittera

Co ważne, dyrektorzy stwierdzili, że firma zamierza w najbliższej przyszłości wydać tokeny na ekskluzywnej platformie blockchain dla przedsiębiorstw. Ta wiadomość podkreśla rosnące obawy związane z wykorzystaniem publicznych łańcuchów bloków na rynku STO. Niedawno wiele platform, w tym Polymath, przeniosło swoje tokeny z Ethereum na zastrzeżone blockchainy, powołując się na obawy, od skalowalności, po górników w krajach objętych sankcjami, zatwierdzających transakcje.

Nwokedi wypowiedział się również na temat chęci pomocy w obsłudze inwestorów przy poziomach finansowania od 500 000 do 10 milionów dolarów. Stwierdził, że obecnie inwestorzy ci muszą zajmować się bardziej ryzykownymi projektami niższej klasy. Uważa, że ​​podejście Red Swan może zapewnić tym inwestorom dostęp do głównych nieruchomości z wyższej półki w sposób, który był wcześniej niewyobrażalny.

Rola Czerwonego Łabędzia

W ramach swojej roli w projekcie tokenizacji Red Swan zajmie się wszystkimi transakcjami związanymi z nieruchomościami. Działania te obejmują wycenę nieruchomości, ocenę rynków i sprzedaż nieruchomości w odpowiednim czasie. Biorąc pod uwagę ogromne doświadczenie rynkowe, jakie posiada firma, zadania te nie powinny być zbyt trudne. Obecnie Red Swan ma na swojej platformie ponad 30 000 akredytowanych inwestorów. Zgodnie z dokumentami firmy platforma pobiera niewielki procent wyemitowanego kapitału. Jeśli tylko niewielki procent tych użytkowników skorzysta z nowej oferty firmy, firma może zarobić ogromne zyski.

Więcej płynności w przestrzeni

Innym ważnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę w odniesieniu do projektu tokenizacji Red Swan, jest fakt, że firma odblokowuje wcześniej nieosiągalną płynność na rynku. Na przykład Red Swan umożliwia właścicielom nieruchomości tokenizację 90% kapitału netto stanowiącego podstawę nieruchomości. Dla porównania, twój lokalny bank pozwoli ci wykorzystać tylko 50% kapitału nieruchomości.

Tokenizacja na rynku nieruchomości – nieunikniona

Tokenizacja globalnego sektora nieruchomości zapewnia rynkowi szereg istotnych korzyści w porównaniu z obecnie obowiązującymi tradycyjnymi praktykami rynkowymi. Po pierwsze, tokenizowane właściwości mogą być sprzedawane globalnej publiczności. Tokeny bezpieczeństwa są znacznie łatwiejsze do kupienia i przeniesienia w porównaniu z bezpośrednimi inwestycjami w nieruchomości.

Ponadto tokenizacja obniża poziom początkowy dla inwestorów pragnących uczestniczyć w rynku. W niektórych przypadkach inwestorzy mogą uczestniczyć w tokenizowanym STO nieruchomości za jedyne 100 USD. W związku z tym tokenizacja wprowadza nowy kapitał bezpośrednio na rynek. Red Swan idzie o krok dalej, ponieważ grupa posiada ogromną sieć przedsiębiorców na rynku nieruchomości. Imponująca lista akredytowanych inwestorów firmy z pewnością podniesie te nowe możliwości rynkowe na wyższy poziom.

Red Swan – Gra się zmieniła

Dzięki temu manewrowi firma Red Swan pchnęła światowy rynek nieruchomości do przodu. Kolejne ruchy firmy będą w znacznym stopniu dyktować tempo rynku w nadchodzących miesiącach. Możesz spodziewać się, że po tym, jak Red Swan zacznie ujawniać swoje zarobki, dołączy do akcji wiele innych dużych firm z branży nieruchomości. Na razie rynek nieruchomości przeszedł właśnie poważną modernizację.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map