Stratis pozostaje wierny planowi na 2019 rok dzięki wprowadzeniu platformy STO

Platforma STO

Dziś jest wielki dzień dla jednej z najpopularniejszych firm typu „Blockchain-as-a-Service (BaaS)” – Stratis. Po miesiącach rozwoju firma tak ogłosił uruchomienie przewidywanej platformy STO.

Wiadomość o uruchomieniu spowodowała również znaczny wzrost cen tokenów firmy. W chwili pisania tego tekstu w przypadku STRAT BTC wynosi prawie 10% w ciągu dnia.

funkcje

Chociaż platforma STO jest dobrze wyposażona i gotowa do rozpoczęcia hostowania ofert tokenów z siedzibą w USA, Stratis poświęcił trochę czasu, aby podkreślić trzy kluczowe cechy swojej oferty. Poniżej znajduje się fragment ich wydania, omawiający te najważniejsze wydarzenia:

 • Ceny w czasie rzeczywistym
 • Platforma akceptuje płatności zarówno w walucie fiducjarnej (USD), jak i kryptowalutowej (BTC i STRAT). Wykorzystuje dane walutowe od wielu dostawców, aby zapewnić uczestnikom STO korzyści z wyceny tokenów w czasie rzeczywistym.
 • Wydanie tokena na podstawie identyfikatora
  • Platforma tworzy unikalne identyfikatory użytkowników, które umożliwiają administratorowi STO wiarygodne i bezpieczne akredytowanie tokenów po dokonaniu przelewu przez osobę fizyczną. Ten oparty na identyfikatorach system zapewnia zgodność z przepisami KYC i AML.
  • Platforma oparta na portfelu dla dodatkowego bezpieczeństwa
   • Stratis wykorzystuje hierarchiczne deterministyczne portfele zamiast autonomicznych inteligentnych kontraktów, aby dodać dodatkową warstwę władzy i bezpieczeństwa.
   • ICO Transition

    Stratis wskazał, że ich nowo ogłoszona platforma STO jest pochodną ich platformy ICO. Oba są zbudowane przy użyciu C # i .NET Core, podczas gdy platforma STO integruje niezbędne funkcje KYC i AML, aby zachować zgodność z obowiązującymi przepisami SEC dotyczącymi papierów wartościowych.

    Po komentarzu firmy, w szczególności na temat zgodności z SEC, jasne jest, że uruchomienie tej platformy ma na celu zwiększenie popularności Stratis w Stanach Zjednoczonych..

    Przejście z po prostu ICO do włączania STO jest ważne. Niestety, zanim Stratis był w stanie opracować i uruchomić swoją platformę ICO, udział inwestorów w tego typu wydarzeniach malał. Ponieważ wiele osób uznaje STO za przyszły zamiennik takich wydarzeń związanych z generowaniem kapitału, a rok 2020 ma być dużym rokiem dla sektora, ta wiadomość jest zdecydowanie pozytywna dla Stratis.

    Doskonałym przykładem uznania tego przejścia są działania firmy bezpośrednio powiązanej ze Stratis – Gluon. Ten dostawca rynku motoryzacyjnego pierwotnie miał być inauguracyjnym ICO organizowanym przez Stratis. W miarę upływu czasu stało się jasne, że w celu zapewnienia pomyślnego, zgodnego z przepisami zdarzenia generowania kapitału, oferta tokenów musiałaby mieć strukturę STO. Szybko do przodu do dzisiaj i tak jak zamierzali rozpocząć platformę ICO, Gluon ma być inauguracyjnym STO organizowanym przez Stratis.

    Uruchomienie portfela

    Już kilka godzin po uruchomieniu platformy STO, Stratis również to zrobił ogłosił uruchomienie portfela mobilnego.

    To ważne wydanie obok platformy STO, ponieważ portfel obsługuje token narzędziowy firmy „STRAT”. Ten token jest jednym z trzech sposobów płatności, które mogą być używane na platformie STO – decyzja z pewnością ucieszy posiadaczy tokenów.

    Chociaż portfel jest obecnie dostępny tylko na urządzeniach z Androidem, firma wskazuje, że w najbliższych tygodniach użytkownicy IOS uzyskają dostęp.


    Komentarz

    Po ogłoszeniu uruchomienia platformy STO dyrektor generalny Stratis, Chris Trew, poświęcił trochę czasu na podzielenie się swoimi przemyśleniami. Stwierdził,

    „Cieszymy się, że możemy uruchomić naszą platformę STO, jeden z kluczowych kamieni milowych w naszym planie rozwoju na 2019 rok. Platforma STO opiera się na funkcjonalności platformy Stratis ICO z dodatkiem kilku nowych funkcji, które spełniają rygorystyczne wymagania regulacyjne potrzebne do prowadzenia STO. Nasza platforma STO jest wysoce bezpieczna, elastyczna i skalowalna, co ułatwia firmom dowolnej wielkości zbieranie pieniędzy poprzez tokenizację ich aktywów ”.

    Stratis

    Założona w 2016 roku Stratis to brytyjska firma specjalizująca się w rozwiązaniach blockchain. Od momentu ich uruchomienia zespół Stratis opracował różnorodne produkty, których celem jest uczynienie „łańcucha bloków prostym”. Niektóre z nich obejmują platformę ICO, inteligentne kontrakty, portfel mobilny i wiele więcej.

    CEO, Chris Trew, obecnie nadzoruje działalność firmy.

    W innych wiadomościach

    Ogłoszenie szczegółowo opisujące uruchomienie omawianej dzisiaj platformy STO nie jest tym, które nas zaskoczyło. Miesiące temu informowaliśmy o dodaniu tej premiery do mapy drogowej Stratis na 2019 rok. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Stratis odnalazł się tam, gdzie jest dzisiaj.

    Mapa drogowa Stratis wskazuje obsługę ofert tokenów bezpieczeństwa

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map