Na przekór szansom z MERJ, StartEngine i LiquidPiston

Na przekór szansom

Podczas gdy świat zmaga się z dostosowaniem i wytrwałością, podczas trwającej pandemii COVID-19, jest kilka wybranych firm, którym udało się kontynuować ścieżkę do sukcesu.

Zamiast skupiać się na próbach i udrękach, odczuwanych przez COVID-19, przyjrzymy się pokrótce kilku z tych firm, które rozwijają się w trudnych czasach.

MERJ

Najpierw jest MERJ Exchange. Ta giełda z siedzibą na Seszelach ugruntowała swoją pozycję lidera w rozwijającym się sektorze cyfrowych papierów wartościowych. Nie tylko obsługują różnorodne cyfrowe papiery wartościowe na swojej platformie, ale robią to w sposób regulowany.

Ich potencjał jest podkreślony przez szybkie spojrzenie na ich niedawny wzrost. Przedsiębiorstwo notatki że chociaż większość światowych giełd odnotowała 7-procentowy spadek kapitalizacji w ciągu ostatniego roku, były w stanie osiągnąć wzrost o 325%.

Dyrektor generalny MERJ, Edmond Tuohy, poświęcił ostatnio trochę czasu na skomentowanie ich ostatnio zaobserwowanego wzrostu, stwierdzając: „Ten ogromny wzrost, który obserwujemy, jest odzwierciedleniem szybkiego tempa, w jakim rynki finansowe przesuwają się w kierunku bardziej wydajnych struktur… MERJ zakłóca tradycyjny model giełdowy, znoszący bariery transgraniczne i usprawniający procesy, ostatecznie obniżający koszty zarówno dla inwestorów, jak i spółek giełdowych ”

Jako regulowana giełda, na której znajdują się zarówno tradycyjne, jak i cyfrowe papiery wartościowe, MERJ wydaje się być dobrze przygotowana do odniesienia sukcesu zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Kim są MERJ Exchange?Kim jest MERJ Exchange?

Obejrzyj ten film na YouTube

LiquidPiston

Ta firma z Bloomfield, Connecticut, niedawno zakończyła, co jest reklamowane jako, jedna z najszybszych Reg. Jak dotąd CF rośnie.

Oferowana przez firmę LiquidPiston technologia opiera się na założeniu, że silniki rotacyjne mają niewykorzystany potencjał na rynku ICE. Tam, gdzie poprzednie przykłady, takie jak powszechnie stosowany projekt Wankla, zawiodły, LiquidPiston wydaje się odnosić sukcesy. Ich wysiłki zaowocowały chlubą silników,


  • Skalowalne pasma mocy
  • Kompaktowe projekty
  • Integracja pojazdu hybrydowego
  • 30% skok wydajności w porównaniu z gazem & diesel

Hostowane przez StartEngine, crowdfunding LiquidPiston kampania był w stanie zachęcić ponad 3000 inwestorów do wzięcia udziału w zaledwie 9 godzin. Wynik?

  • Wycena na 51,6 mln USD
  • Zebrano 1,07 miliona dolarów

Dzięki obiecującym zastosowaniom zarówno w sektorze wojskowym, jak i lotniczym, silniki rotacyjne nowej generacji zaprojektowane przez LiquidPiston mają świetlaną przyszłość. Firma zauważa, że ​​zamierza zmaksymalizować potencjał swojej technologii poprzez działania, które obejmują umowy licencyjne.

W czasach, gdy VC wyschło, jak wielu zauważyło, zdolność LiquidPiston do nie tylko osiągnięcia celu, ale także w rekordowym czasie, jest imponującym wyczynem.

Start silnika

Ostatnio platformy finansowania społecznościowego naprawdę pchnęły narrację, że są strażnikami finansowania w takich czasach jak te. Po wyżej wspomnianym podniesieniu LiquidPiston wydają się być na czymś.

Prezes StartEngine, Howard Marks, stwierdza,

„Jestem podekscytowany, że podwyżka Liquid Piston zakończyła się sukcesem. W rzeczywistości, podwyżka Liquid Piston jest najszybszą kampanią Reg CF wszechczasów na naszej platformie… Misją StartEngine jest pomoc przedsiębiorcom w realizacji ich marzeń i mam nadzieję, że Liquid Piston jest w stanie wykorzystać zebrane przez siebie 1,07 mln USD i tysiące nowych inwestorów osiągnąć swoje ”.

Dalszym umocnieniem tej narracji jest niedawne ogłoszenie, że Kevin O’Leary, znany również jako Mr. Wonderful, został konwertowanym na finansowanie społecznościowe; Do tego stopnia, że ​​stał się nie tylko inwestorem w StartEngine, ale także aktywnym członkiem zespołu.

Mr. Wonderful łączy wysiłki z platformą finansowania społecznościowego „StartEngine”

Mr. Wonderful dołącza do StartEngineMr. Wonderful dołącza do StartEngine

Obejrzyj ten film na YouTube

Oferty alternatywne

Chociaż dziś wymienione tutaj firmy bardzo różnią się pod względem oferty, istnieje między nimi wspólna cecha – alternatywa dla normy i perspektywa wybiegająca w przyszłość..

MERJ zdecydował, że cyfrowe papiery wartościowe zajmą ważne miejsce w przyszłości inwestowania. Przyjęli takie stanowisko i zbudowali obiecującą platformę wokół wspierania ich.

StartEngine zdecydował, że – zwłaszcza w burzliwych czasach – MŚP mogą najwięcej skorzystać z kapitału generowanego w ramach finansowania społecznościowego; Zamiast bardziej tradycyjnej trasy „VC”.

Firma LiquidPiston zdecydowała, że ​​rzeczywiście jest miejsce na rozwój silników spalinowych. Klucz do wykonania tego zadania? Udoskonalanie tego, co kiedyś było zwiastowane jako radykalny i obiecujący projekt (silniki obrotowe).

Wyłamując się z utartych schematów, firmom tym udało się zarówno zaintrygować, jak i zachęcić inwestorów do utorowania drogi do dalszego sukcesu..

W innych wiadomościach

Chociaż omawiane tutaj firmy mogą się dobrze rozwijać, pozostaje wiele problemów, które pojawiły się podczas pandemii. W poniższym artykule przyjrzymy się kilku kwestiom, które zwróciły naszą uwagę w tym czasie.

Efekt COVID-19

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map