Recenzja Bitfinex: wszystko, co musisz wiedzieć

Chcesz zarobić dużo pieniędzy na handlu Bitcoinami? Bitfinex to miejsce. Ale zanim się zarejestrujesz, musisz się wiele dowiedzieć. Przeczytaj naszą pełną recenzję Bitfinex, aby dowiedzieć się wszystkiego o opłatach, weryfikacji, limitach i funkcjach. A następnie dowiedz się, dlaczego społeczność zaczyna martwić się tą popularną wymianą informacji.

Znalazłem wiele mylących, niejasnych i jasno przedstawionych fałszywych informacji o tej złożonej wymianie informacji. To właśnie doprowadziło mnie do stworzenia tego przewodnika. Przeczytaj go najpierw przed rozpoczęciem handlu na Bitfinex.

Strona główna Bitfinex

Bitfinex to jedna z najbardziej zaawansowanych, płynnych i ekskluzywnych giełd kryptowalut na świecie. Dzięki książce zleceń non-stop, zaawansowanym narzędziom handlowym, handlowi z depozytem zabezpieczającym i hojnemu spreadowi monet, możesz tutaj zarobić poważne pieniądze. Ale bariery wejścia są wysokie, więc lepiej bądź poważny. Jest to druga giełda na świecie z 24-godzinnym obrotem ponad 2 miliardy dolarów (Luty 2018), więc przygotuj się na akcję.

Contents

Bitfinex nie akceptuje klientów z USA

Cień hack 2016 wciąż wisi na włosku, ale Bitfinex dotrzymał obietnicy spłaty. Od tego czasu giełda odświeżyła swój wizerunek i odzyskała czołową pozycję.

Plusy:

 • Wysoka płynność
 • Szczegółowe funkcje handlowe
 • Szanowany i mający ugruntowaną pozycję
 • kciuk w górę Handel marginesami

Cons:

 • Nie jest przyjazny dla początkujących
 • Brak klientów ze Stanów Zjednoczonych
 • kciuk w dółMajor Hack w 2015 roku

funkcje

Bezpieczeństwo

Bitfinex poważnie traktuje bezpieczeństwo i wykorzystuje wiele zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa. Jednak brak przejrzystości i wcześniejsze hacki uniemożliwiają mi przyznanie im wyższej oceny.

Handlowy

Zaawansowane narzędzia, wykresy i opcje handlowe idą w parze z szybkim silnikiem i wieloma parami handlowymi. Bitfinex jest ulubionym rozwiązaniem wśród zaawansowanych traderów ze względu na niesamowite doświadczenie handlowe.

Przyjazne linie dla początkujących

Wymiana jest trudna do uchwycenia dla początkujących i nie możesz jej nawet użyć, jeśli nie masz na swoim koncie kapitału w wysokości 10 000 USD! Nie jest to najlepsze miejsce na rozpoczęcie.

Opłaty


Bitfinex stosuje przyjazny dla inwestorów harmonogram opłat dla twórców / przyjmujących i pobiera skromne opłaty za wypłaty w porównaniu z konkurentami. Niskie są również opłaty depozytowe Fiata (0,1%).

Wsparcie

Obsługa klienta jest ogólnie szanowana i jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale tylko za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nie są aktywne Bitfinex Reddit, jednakże i ja też nie zauważyłem dużej aktywności na Twitterze.

Weryfikacja

Bitfinex wymaga weryfikacji dla fiat, a proces ten może być koszmarem. Kwestionariusze, dokumenty i tygodnie oczekiwania sprawiają, że obsługa Bitfinex jest mniej niż przyjemna. Możesz jednak handlować kryptowalutami bez weryfikacji (z zastrzeżeniem ograniczeń).

Ogólny

Bitfinex to świetna platforma dla poważnych traderów, którzy robią duże obroty, ale nawet wtedy ma swoje wady. To nie jest miejsce, w którym można rozpocząć swoją podróż handlową, a jego karne zasady powstrzymują traderów plebsu.

Wymieniać informacje

 • Założony: 2012
 • Dyrektor generalny: J.L Van Der Velde
 • Waluty: Ponad 70 par handlowych (Bitcoin, Ethereum, Monero, IOTA itp.)
 • Opcje płatności: Krypto, USD, EUR, USDT *.
 • Weryfikacja: Ciężki dla Fiata | Brak weryfikacji dla Crypto
 • Aplikacja: tak
 • MarginTrading: Tak
 • Siedziba: Hongkong
 • Opłaty: Twórca (0,1%) / Przyjmujący (0,2%)

MUSISZ PRZECZYTAĆ: Co to jest przywiązanie do dolara amerykańskiego (USDT) i dlaczego wszyscy martwią się o Bitfinex?

Cena tetheringu na Coinmarketcap

Pęta to firma, która powiązuje kryptowaluty z istniejącymi walutami fiducjarnymi (USD, EUR itp.). Bitfinex ma duży wolumen USDT. Zasadniczo cyfrowa waluta tej firmy jest powiązana z wartością USD, a każdy USDT jest zabezpieczony prawdziwym dolarem w rezerwie. Dzięki temu możesz handlować USD tak, jakby to była waluta cyfrowa (natychmiastowe przelewy, brak banków, niskie opłaty itp.). Jednak firma jest obserwowana przez społeczność w zakresie swoich rezerw i niedawno zerwała kontakty z audytorem. Ta i inne kwestie bankowe zaczynają budzić brwi w społeczności. Proszę przeczytaj Ogłoszenie Tether aby lepiej zrozumieć sytuację. Tether i Bitfinex były na wezwanie rządu USA aby udzielić odpowiedzi.

O Bitfinex

Bitfinex to bogato funkcjonalna giełda kryptowalut z siedzibą w Hongkongu. Ta ekskluzywna giełda jest przeznaczona dla profesjonalnych klientów o dużym wolumenie.

Bitfinex to bogato funkcjonalna giełda kryptowalut z siedzibą w Hongkongu. Ta ekskluzywna giełda jest przeznaczona dla profesjonalnych klientów o dużym wolumenie.

Jego doświadczenie handlowe obejmuje ponad 70 par handlowych, portfel z pełną specyfikacją, wyrafinowane narzędzia i opcje handlowe oraz handel z depozytem zabezpieczającym. A jego elegancki wygląd, przyjazne dla handlowców opłaty i gorączkowa księga zamówień sprawiły, że stał się on Druga co do wielkości wymiana pod względem wielkości. Daje traderom możliwość szybkiego i płynnego handlu popularnymi monetami, walutą fiducjarną, USDT i szeregiem rzadkich altcoinów.

Fakt, że jest to jedna z największych i najbardziej zaawansowanych giełd na rynku, czyni ją idealną dla poważnych profesjonalistów. Każdy, kto chce poważnie zarabiać na handlu kryptowalutami i fiat, musi zwrócić na to uwagę. Oprócz bogatych opcji handlowych i szeregu walut, Bitfinex oferuje konfigurowalny interfejs.

Od momentu powstania w 2012 roku firma toczyła burzliwe życie pełne dramatów, paniki i zmartwień; jednak zrehabilitował swój wizerunek w następstwie drugiego co do wielkości włamania w historii Bitcoin.

Dla traderów z głębokimi kieszeniami i dążeniem do zarabiania poważnych pieniędzy, Bitfinex jest idealnym rozwiązaniem. W przypadku wszystkich innych najlepiej szukać gdzie indziej.

Sprawdź to!: Bitfinex oferuje prawdziwie spersonalizowane doświadczenie handlowe. Sprawdź różne motywy handlowe:

UWAGA: Czy korzystanie z Bitfinex jest bezpieczne? | Bitfinex Hack 2016

2 sierpnia 2016 Bitfinex ogłosił, że hakerzy ukradli około 120000 BTC (wówczas 72 miliony dolarów) z posegregowanych portfeli użytkowników. Pozostaje drugim co do wielkości włamaniem w historii Bitcoin i wstrząsnął branżą. Cena spadła o 23%, a klienci zastanawiali się, czy Bitfinex spadnie. Bitfinex przetrwał i spłacił straty w pomysłowy, ale kontrowersyjny sposób.

Firma uspołeczniła straty wśród wszystkich użytkowników (po 36% redukcji dla każdego) i wydała Tokeny BFX w zamian za utracone BTC. Te żetony były wymienialne i zbywalne. Bitfinex umieścił wartość na każdym tokenie i obiecał spłacić saldo na czas.

Na szczęście, wszyscy użytkownicy zostali spłaceni stan na kwiecień 2017 r.

Bitfinex zmienił swoją reputację i odkryłem, że są niesamowicie skoncentrowani na bezpieczeństwie. Jest wszędzie, gdzie spojrzysz w ich witrynie, prawdopodobnie po to, by zrekompensować nieufność użytkowników. Posiada ścisłe środki bezpieczeństwa, w tym:

Czytaj dalej ich politykę bezpieczeństwa i zobacz, jak się czujesz. Ciekawe, że „nie mogą ujawnić” nam wielu szczegółów.

Nie można ujawnić protokołu bezpieczeństwa dla

Prywatność i bezpieczeństwo są dobrze utrzymywane przez Bitfinex, ale włamanie pokazuje, dlaczego nigdy nie powinieneś powierzać swojego BTC portfelowi, w którym nie jesteś właścicielem kluczy prywatnych. Upewnij się, że masz nad nimi kontrolę.

Wskazówka dla profesjonalistów: Nigdy nie przechowuj więcej niż to, czego potrzebujesz do handlu na giełdzie. Pomyśl o tym jak o gotówce w portfelu. Trzymaj swoje oszczędności w banku, a nie w tylnej kieszeni. Upewnij się, że wiesz jak zabezpieczyć swoje Bitcoiny zanim zaczniesz handlować.

Jakie są opłaty Bitfinex? | Handel, wpłaty i wypłaty

Opłaty Bitfinex są niskie i bardzo przyjazne dla inwestorów. Są zgodne z większością konkurencji.

Handel na platformie nie kosztuje dużo.

Opłaty handlowe

Bitfinex stosuje harmonogram opłat producenta / przyjmującego.

 • checkMaker: .1%.
 • checkTaker: 0,2%.

Opłaty mogą spaść nawet do 0% przy wystarczającej głośności!

Oto wykres.

Opłaty za Taker i Maker są różne

Wyjaśnienie twórcy / wykonawcy: Jeśli dodasz płynność do arkusza zleceń, składając zlecenie z limitem powyżej ceny giełdowej kupna lub poniżej ceny giełdowej sprzedaży, zostaniesz obciążony opłatą producenta. Jeśli pozbędziesz się płynności, składając zlecenie, które zostanie zrealizowane, jesteś przyjmującym.

Opłaty depozytowe Bitfinex | Ile kosztuje wpłata USD / EUR na Bitfinex?

Wpłacanie kryptowalut jest bezpłatne. Przelew bankowy w celu wpłaty w USD lub EUR kosztuje 1% (minimum 20 USD).

Jakie są opłaty za wypłatę Bitfinex? (Luty 2018)

Opłaty za wypłatę krypto i fiat są konkurencyjne i nie są tak sprzeczne z prawami człowieka jak Binance.

Przelew bankowy: 0,1% (20 USD min).

Express Bank Wire (24 godziny): 1% (20 USD min).

Krypto:

 • BTC: 0,0008
 • ETH: 0,0027
 • XRP: 0,02
 • LTC: 0,001

Aby zapoznać się z pełnym harmonogramem opłat, odwiedź Strona opłat Bitfinex.

Porównanie opłat Bitfinex

 • Bitstamp: 0,25% Opłata handlowa | 5% opłata za kartę kredytową
 • Bittrex: 0,25% opłaty transakcyjnej.
 • LocalBitcoins: Żadnych „opłat” | 1% prowizji od sprzedaży | Wyższe ceny monet
 • CEX.IO ” Opłata dla twórcy – 0,16% | Opłata za przyjęcie – 0,25%

Jak handlować Bitcoinami na Bitfinex | Rejestracja, weryfikacja, wymiana i nie tylko

Bitfinex to jeden z najbardziej zaawansowanych i płynnych rynków do handlu walutami fiducjarnymi i kryptowalutami. Handel kryptowalutami NIE wymaga WERYFIKACJI.

Jak założyć konto?

Wejdź na Bitfinex.com, kliknij Zarejestruj się w prawym górnym rogu i wprowadź kilka szczegółów.

Wejdź na Bitfinex.com, kliknij Zarejestruj się w prawym górnym rogu i wprowadź kilka szczegółów.

Następnie kliknij link weryfikacyjny w wiadomości e-mail zarejestrowanej w Bitfinex.

Następnie kliknij link weryfikacyjny w wiadomości e-mail zarejestrowanej w Bitfinex.

To było łatwe.

Jak zabezpieczyć swoje konto?

Najpierw dodaj zabezpieczenia do swojego konta. Jako minimum powinieneś włączyć 2FA. Oto, jak znaleźć ustawienia zabezpieczeń konta.

Jak zasilić moje konto?

Wpłacanie jest łatwe. Musisz mieć krypto w portfelu. Wybór renomowanego portfela to najważniejsza rzecz, jaką możesz zrobić. Dowiedz się, którym portfelom zaufać, ZANIM zaczniesz handlować.

Po zalogowaniu się zostaniesz poproszony o zasilenie konta. Wybierz monetę z listy i wybierz Portfel wymiany.

Wygeneruj adres i wyślij BTC na TEN ADRES.

Wygeneruj adres i wyślij BTC na TEN ADRES.

Jeśli chcesz wpłacać, handlować i wypłacać pieniądze, musisz zostać zweryfikowany.

Jak zweryfikować swoje konto w Bitfinex?

Weryfikacja konta jest rygorystyczna, a Bitfinex jest najbardziej wszechstronnym we wszechświecie.

Aby rozpocząć, kliknij Weryfikacja pod ikoną profilu w prawym górnym rogu.

Aby rozpocząć, kliknij Weryfikacja pod ikoną profilu w prawym górnym rogu.

Wybierz opcję Rozpocznij weryfikację i zapnij pasy.

Wybierz opcję Weryfikacja indywidualna, a znajdziesz wymagania. Będziesz musiał pobrać formularz, podpisać go i przesłać wraz z dwoma dowodami tożsamości, wyciągiem bankowym, dokumentem zamieszkania i wstrętną krwią (żartuję!).

Musisz przejść ten proces weryfikacji.

ZALECAĆ !: Spodziewaj się czekać 6-8 tygodni (luty, 2018).

Weryfikacja jest zabójczo długa

Jak kupić Bitcoin na Bitfinex

Po zweryfikowaniu konta przejdź do ekranu Handel, wybierz kartę Giełda po lewej stronie i kliknij duży zielony przycisk Kup. To całkiem proste. Aby wszystko było proste, trzymaj się zamówienia „Limit”.

Przykład zlecenia kupna z limitem na Bitfinex

Bitfinex recenzje | Czy Bitfinex Legit jest teraz godny zaufania?

Jak na firmę, która przeszła 2. co do wielkości włamanie w historii, Bitfinex cieszy się dużym zaufaniem społeczności. Ogólnie stwierdziłem, że opinia społeczności była wysoka, a firma cieszyła się dobrą reputacją. Większości użytkowników podoba się sposób, w jaki poradzili sobie z kryzysem, i podoba się im przejrzystość w przywództwie (są zarządzani przez iFinex). Wciąż krąży nieufność i wątpliwości co do Tether, ale ogólnie reputacja jest wysoka.

Szybkie wyszukiwanie w Google pokazuje, jak bardzo użytkownicy martwią się o bezpieczeństwo.

Szybkie wyszukiwanie w Google pokazuje, jak bardzo użytkownicy martwią się o bezpieczeństwo.

Jednak czytanie na forach recenzji Bitfinex ujawnia duże zaufanie społeczności.

Witryna z recenzjami potwierdza, jak poradziła sobie z włamaniem.

Witryna z recenzjami potwierdza, jak poradziła sobie z włamaniem.

Ostrożni użytkownicy zestrzeliwują idiotę, któremu prawdopodobnie płaci się złoczyńcy Bitfinex.

Ostrożni użytkownicy zestrzeliwują idiotę, któremu prawdopodobnie płaci się złoczyńcy Bitfinex.

Wystarczy Google „Recenzje Bitfinex” i zobaczysz, jak czuje się społeczność. Na tej stronie wyników są wszystkie gwiazdki.

Recenzje Bitfinex SERP

Pozytywne recenzje Bitfinex lubią

 • Reputacja
 • Bezpieczeństwo
 • Opcje handlowe
 • Kciuki w górę Profesjonalizm
 • Płynność

Negatywne recenzje Bitfinex nie podobają się

 • Weryfikacja Bóle głowy
 • Hack
 • kciuk w dółNie przyjazne dla początkujących

Przykładem:

Jedna z recenzji giełdy Bitfinex

Ogólne odczucie jest takie, że Bitfinex to renomowana giełda, która jest dobra dla profesjonalnych handlowców i ma świetne funkcje. Jednak nie jest to dobre miejsce dla początkujących, a jego burzliwa historia budzi alarm.

Czy mogę handlować Bitcoinem bez weryfikacji na Bitfinex? | Jakie są ograniczenia Bitfinex?

Bitfinex umożliwia handel kryptowalutą bez weryfikacji. Będziesz jednak podlegał pewnym ograniczeniom i nie będziesz mieć dostępu do wszystkich funkcji.

Weryfikacja jest wymagana tylko w przypadku waluty fiducjarnej. Jeśli chcesz wpłacać, handlować i wypłacać USD / EUR, musisz zostać zweryfikowany.

Nie ma ograniczeń w handlu lub wypłatach podczas korzystania z Bitfinex (zweryfikowanego), kolejny powód, dla którego jest tak popularny wśród zaawansowanych traderów.

Najlepsze 3 przyjazne dla początkujących alternatywy dla Bitfinex

Ile pieniędzy potrzebuję, aby zacząć? Ile tygodni muszę czekać na weryfikację? Co to u licha jest Fibonacciego, jak to się nazywa? Bitfinex nie jest dla zielonych i surowych. Jeśli szukasz przyjaznej dla początkujących alternatywy dla Bitfinex, oto 3 najlepsze zakłady.

1) Coinbase: karty kredytowe + łatwiejsza weryfikacja

Logo giełdy Coinbase

Coinbase jest największym na świecie brokerem Bitcoin. To najwygodniejszy sposób na szybkie zdobycie Bitcoina dla początkujących. Zwykle jest to portal, przez który nowi inwestorzy wchodzą do królestwa kryptowalut. Jeśli szukasz zaufanego, regulowanego i bezpiecznego sposobu zakupu Bitcoinów za pomocą karty kredytowej, jest to zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Fakt, że możesz szybko kupić za pomocą karty, a następnie skorzystać z GDAX (ich wymiany) sprawia, że ​​jest to płynne i przyjazne dla początkujących doświadczenie. Przeczytaj nasze pełna recenzja Coinbase aby poczuć się lepiej.

2) LocalBitcoins: weryfikacja nie jest wymagana.

Logo LocalBitcoins.com

Waham się, czy zadzwonić LocalBitcoins „Przyjazny dla początkujących” ze względu na związane z tym ryzyko. Jednak handel nimi jest tak łatwy, a bariera wejścia tak niska, że ​​musiałem to uwzględnić. LocalBitcoins to sieć peer-to-peer, w której użytkownicy handlują Bitcoinami bezpośrednio między sobą. Nie wymaga weryfikacji i możesz kupić BTC za pomocą dowolnego środka płatniczego w 100% anonimowo. Ponieważ wymiana nie jest zaangażowana, ryzyko jest wysokie. Ale jeśli zastosujesz się do pewnych środków ostrożności, będziesz bezpieczny. Przeczytaj koniecznie nasze pełna recenzja LocalBitcoins po pierwsze, abyś wiedział, jak bezpiecznie handlować.

3) CEX.IO: Szybko, czysto, łatwo

Logo giełdy CEX.io

Bitfinex ma płynny interfejs, ale może być nieco onieśmielający dla początkujących ze wszystkimi jego narzędziami i opcjami. Cex.io ma prosty i płynny interfejs. Wszystkie istotne informacje są dostępne za jednym kliknięciem. Szybko się ładuje, nie męczy oczu, a UX jest świetny. To znacznie prostszy sposób na handel kryptowalutami niż Bitfinex. Aby zacząć, nie potrzebujesz też fortuny.

Bitfinex Vs. Binance: Która jest lepsza giełda Bitcoin w 2019 roku?

Co się dzieje, gdy niepowstrzymana siła napotyka nieruchomy obiekt? Binance kontra Bitfinex, tak się dzieje. Obydwa te podmioty rutynowo zajmują czołowe miejsca na liście wolumenów handlowych i dominują na swoich rynkach. Ale który jest lepszy? Odpowiedź jest trudna. Możesz nawet nie mieć wyboru. Zacznijmy tę hulankę.

Zalety i wady Binance:

Plusy:

 • Niskie opłaty
 • Wysoka płynność
 • Rzadkie monety
 • Wyjątkowe prezenty
 • Wysoki nastrój społeczności
 • kciuki w górę Niezwykle szybko

Cons:

 • Tylko kryptowaluty
 • Wysokie opłaty za wypłatę niektórych monet

Binance to giełda o dużym wolumenie, specjalizująca się w rzadkich altcoinach, prezentach Maserati i transakcjach typu bullet-train. W niecały rok z nieznanego startupu stał się liderem w liczbie 24-godzinnej. Możliwość niedrogich spekulacji na różnych monetach (~ 200) i natychmiastowego handlu (dopasowany silnik jest w stanie wykonać 1,4 miliona transakcji na sekundę!) Uczyniła go potworem w branży. Bez wątpienia jest to główne terytorium do zarabiania pieniędzy dla handlowców kryptowalut. Użytkownicy rutynowo narzekają na przeciążoną obsługę klienta i wygórowane opłaty za wypłatę (0,002 BTC za Bitcoin od lutego 2019 r. = 12 USD).

Łeb w łeb

 • Monety: Binance
 • Handlowy: Bitfinex
 • Weryfikacja: Binance
 • Zabawa: Binance
 • Przyjazny dla początkujących: Binance
 • Bezpieczeństwo: Bitfinex
 • Płynność: Myć się
 • Opłaty: Bitfinex
 • Aplikacja: Myć się
 • Placet: Bitfinex

Jest remis. Niesprawiedliwe jest stwierdzenie, który z nich jest lepszy, chociaż wolę Binance. Obie służą dwóm oddzielnym demograficznym To zależy od tego, czego chcesz.

Bitfinex: Jeśli chcesz mieć bezpieczną, płynną i bogatą w funkcje platformę do handlu o dużym wolumenie i handlu fiducjarnego.

Binanne: Jeśli chcesz obniżyć barierę handlu kryptowalutami i nie planujesz dokonywać wielu wypłat.

Zwycięzca: Remis.

Bitfinex FAQ: Mieszkańcy USA | Weryfikacja | Limity | Czasy przetwarzania

P: Czy muszę zostać zweryfikowany, aby handlować kryptowalutą??

ZA: Nie, weryfikacja jest konieczna tylko wtedy, gdy chcesz handlować fiat.

P: Jak długo trwa weryfikacja?

ZA: Weryfikacja może zająć do 8 potwornych tygodni.

Może to zająć dość dużo czasu.

P: Jak długo trwają wypłaty?

ZA: Wypłaty powinny być realizowane w ciągu 12 godzin. Włączenie 2FA może przyspieszyć ten proces.

P: Bitfinex został zhakowany. Czy to jest teraz bezpieczne?

ZA: Odkąd hakerzy ukradli Bitcoin o wartości około 72 milionów dolarów, Bitfinex zrehabilitował swój wizerunek i podwoił poziom bezpieczeństwa. Ponownie jest szanowany w społeczności. Czy Bitfinex jest bezpieczny? tak.

P: Czy Bitfinex akceptuje klientów z USA?

ZA: Nie.

P: Jakie są opłaty na Bitfinex?

ZA: Bitfinex stosuje harmonogram opłat dla twórców / przyjmujących z uwzględnieniem wolumenu. Ogólnie rzecz biorąc, prawdopodobnie poniesiesz tylko 1% prowizji od producenta / 0,2% takera. Opłata dostawcy depozytu zabezpieczającego: 15%.

P: Czy Bitfinex akceptuje karty kredytowe?

ZA: Nie.

P: Jaka jest minimalna wpłata Bitfinex?

ZA: Bitfinex nie ma minimalnego depozytu; jednakże depozyty poniżej 1000 USD będą obciążone niewielką opłatą.

P: Jakie są ograniczenia Bitfinex?

ZA: Nie ma ograniczeń w Bitfinex dla zweryfikowanych użytkowników.

P: Czy Bitfinex jest bezpieczny?

ZA: Bitfinex wykorzystuje wiele zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i bardzo poważnie traktuje swoje protokoły bezpieczeństwa.

CryptoPositive naprawdę lubi

Jest wiele rzeczy do polubienia w Bitfinex, jeśli faktycznie możesz go używać.

Opcje handlowe

Do wyboru jest 6 rodzajów zleceń

Szereg opcji, szczegółowy i bogaty w narzędzia interfejs, płynny wykres cen i opcje handlu na marży sprawiają, że Bitfinex jest jednym z najlepszych doświadczeń handlowych na rynku.

Gładki interfejs

Opcje utrudniają nawigację, ale interfejs wygląda tak gładko jak Tennessee Whiskey.

Niskie opłaty

Trudno dyskutować z ich niskimi opłatami. Można handlować i płacić 0%.

CryptoPositive naprawdę nie lubi

Bitfinex jest nieco elitarny. Rozumiem, dlaczego tak jest, ale nadal mi się to nie podoba.

10000 $ do handlu

Aby w ogóle korzystać z platformy, musisz mieć 10 000 USD.

Weryfikacja to koszmar

Bitfinex chce wszystkiego oprócz twojego pierworodnego. Aha, i chcą 2 miesiące, żeby do ciebie wrócić.

Werdykt dla naszej recenzji Bitfinex

Bitfinex to bogata w funkcje platforma, która odrodziła się po włamaniu w 2016 r. Obecnie jest jednym z liderów rynku i miejscem docelowym dla zaawansowanych traderów. Jeśli chcesz handlować tanią dużymi ilościami waluty fiducjarnej i innych altcoinów, jest to świetna wymiana. Po prostu bądź przygotowany na koszmary związane z weryfikacją.

To nie jest miejsce dla początkujących i możesz nawet nie być w stanie z niego korzystać (jeśli jesteś w USA). Społeczność darzy go wielkim szacunkiem, ale zaczyna kwestionować jego integralność i powiązania z Tether.

Ostateczny werdykt mojej recenzji Bitfinex jest taki, że jest to świetna wymiana, jeśli masz głębokie kieszenie i wiesz, co robisz. Wszystkich innych szukaj gdzie indziej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map