Recenzja Bitstamp Exchange: pełny przewodnik

Więc chcesz zacząć handlować Bitcoinem na jednej z wiodących giełd Bitcoin w Europie? W takim razie dobrym pomysłem jest sprawdzenie naszej pełnej recenzji wymiany Bitstamp. Wylądowałeś na naszej Bitstamp jest jedną z najbardziej uznanych i szanowanych giełd na rynku. Ale moje badania dowiodły, że może nie nadaje się dla każdego. Bitstamp jest przeznaczony dla konkretnego klienta, a jeśli nie jesteś tego rodzaju, możesz zapłacić znacznie więcej niż powinieneś.

Przeczytaj tę uczciwą recenzję Bitstamp.net przed rozpoczęciem handlu. Za chwilę dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć.

Wymiana bitstampów

Bitstamp to europejska giełda Bitcoin założona w 2011 roku i obecnie mająca siedzibę w Luksemburgu. Założona w Słowenii była to pierwsza w pełni regulowana wirtualna wymiana walut w UE. Oferuje prosty mechanizm kupna / sprzedaży do zakupu BTC za pomocą kart kredytowych i dogłębne narzędzia do handlu.

Jest szczególnie popularny wśród zaawansowanych traderów wolumenowych z Unii Europejskiej (omówimy to później).

Rosnący udział w rynku, silne nastroje społeczne i ścisłe zabezpieczenia są dowodem na to, że podniosła się rzekomy włamanie.

To potęga w branży, zwłaszcza teraz, gdy jest przez nią wspierana inwestorzy venture capital blockchain. Ale to nie jest dla wszystkich. Jego uciążliwe narzędzia i biurokratyczna biurokracja sprawiają, że jest najlepszy dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych handlowców.

Sam jako początkujący korzystałem z tej witryny i szukałem informacji w internecie, aby przedstawić rzetelną recenzję z mojej perspektywy.

„Wierzymy, że bitcoin zostanie tutaj. Naszym celem jest zapewnienie niezawodnych, łatwych w użyciu usług dla firm i osób prywatnych w celu wymiany bitcoinów. ”

– Nejc Kodrič, dyrektor generalny

Plusy:

 • Szczelne bezpieczeństwo
 • Łatwość kupna / sprzedaży
 • Zaawansowane narzędzia handlowe
 • Rabaty ilościowe
 • Aplikacja mobilna
 • Silne wsparcie społeczności
 • Świetne dla europejskich handlowców

Cons:

 • Nie jest przyjazny dla początkujących
 • Weryfikacja inwazyjna
 • kciuk w dół Nie na całym świecie
 • thumbs-down Ograniczone opcje walutowe
 • Wysoka opłata za kartę kredytową

funkcje

Bitstamp współpracuje z głównymi graczami i jest szanowany przez główne media.


Bitstamp współpracuje z głównymi graczami i jest szanowany przez główne media.

Bezpieczeństwo

Bitstamp jest regulowany przez CSSF, Luksemburski finansowy organ regulacyjny. 98% środków jest przechowywanych w trybie offline i co roku poddaje się ich audytowi pod kontrolą organu regulacyjnego.

Prywatność

Prywatność jest ograniczona ze względu na bezpieczeństwo. Bitstamp ma wysokie przeszkody w weryfikacji, w tym dane osobowe, dokument tożsamości i standardy weryfikacji miejsca zamieszkania.

Łatwość użycia

Weryfikacja jest trudna, a interfejs jest nieco zagmatwany. Ale kupowanie / sprzedawanie jest łatwe, a pulpit nawigacyjny jest prosty.

Handlowy

Dogłębne narzędzia, szczegółowy interfejs i bogate rynki sprawiają, że doświadczenie handlowe Bitstamp jest jedną z najlepszych giełd kryptowalut w branży.

Wsparcie

Wsparcie Bitstamp jest bardzo szanowane przez społeczność. Na ogół są bardzo responsywni i szybko rozwiązują problemy.

Ogólny

Bitstamp to bardzo szanowana i aktywna giełda, ale najlepiej pozostawić ją zaawansowanym inwestorom wolumenowym. System opłat za wolumen, wysokie wymagania weryfikacyjne i podstawa w UE sprawiają, że jest on odpowiedni dla dużych inwestorów z Unii Europejskiej, a nie dla początkujących. Kupno pierwszego Bitcoina nie jest dobrą wymianą.

„Bitstamp – kręgosłup ekonomii Bitcoin” – Forbes

Surowe regulacje, przejrzystość i najlepsze praktyki Bitstamp sprawiają, że jest on ulubionym rozwiązaniem wśród traderów wolumenowych.

Surowe regulacje, przejrzystość i najlepsze praktyki Bitstamp sprawiają, że jest ulubionym rozwiązaniem wśród traderów wolumenowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak kupić swój pierwszy bitcoin, przeczytaj ten wspaniały artykuł o kupowaniu bitcoinów.

Recenzja Bitstamp Exchange

Bitstamp został założony w Słowenii w 2011 roku przez Damijana Merlaka i Nejca Kodriča jako europejska alternatywa dla Mt. Giełda Gox w Japonii. Według Kodrič, rozpoczęła się od 1000 euro, 2 laptopów i 1 serwera.

Z powodu trudności finansowych i regulacyjnych w ich rodzimej Słowenii przenieśli działalność do Londynu. w 2016 roku stała się pierwszą w pełni regulowaną unijną giełdą Bitcoin, kiedy rząd Luksemburga udzielił jej licencji finansowej. Obecnie ma siedzibę główną w Luksemburgu, ale ma biura w Słowenii, Wielkiej Brytanii i USA.

Firma handluje w USD, ale zezwala na przelewy w ramach Jednolitego Europejskiego Obszaru Płatniczego (SEPA).

W 2015 roku firma rzekomo ucierpiała hack co doprowadziło do kradzieży ~ 19 000 BTC (5 milionów dolarów według stawek z 2015 roku). Jednak od tego czasu firma w pełni odnowiła swój wizerunek i podwoiła wysiłki w zakresie bezpieczeństwa.

Użyteczność witryny nie jest najprostsza (z wyjątkiem kupowania BTC), a weryfikacja jest dość trudna ze względu na regulacje. Mimo to wymiana obecnie posiada ponad 10% udziału w rynku.

Handlowcy uwielbiają bezpieczeństwo, stabilność i wysoką płynność strony (20 000 BTC 24-godzinny wolumen od 1-19-18). Krytycy nienawidzą braku prywatności i altcoinów, a także wysokich opłat za karty kredytowe. Mimo to, jeśli chodzi o zakup Bitcoin, Litecoin, Ethereum i Ripple * oraz handel dużymi ilościami, Bitstamp jest zdecydowanym liderem na rynku.

* Ripple (XRP) – Ripple i powiązana kryptowaluta (XRP) to globalna sieć rozliczeń. Oznacza to, że Ripple jest wspólną walutą obsługującą wszystkie przelewy międzynarodowe. Przelewy są natychmiastowe, a opłaty niskie. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej ekscytującej metody płatności, przeczytaj ten przewodnik krok po kroku.

Dzisiejsza waluta jest niezadowalająca

Jak działa Bitstamp?

Bitstamp to giełda kryptowalut. Giełda to platforma, która ułatwia handel walutą fiducjarną za Bitcoin (lub inne waluty) lub odwrotnie. Dopasowuje kupującego do sprzedawcy i pobiera opłatę za swoje kłopoty.

Możesz również kupić BTC bezpośrednio z Bitstamp za pomocą karty kredytowej. Jest to w przeciwieństwie do sieci peer-to-peer, takiej jak LocalBitcoins (która jest jak Craigslist) lub broker Bitcoin, taki jak Coinbase (jak wymiana walut na lotnisku).

Funkcje Bitstamp

 • czekZałożony: Słowenia, 2011.
 • czekCEO: Nejc Kodrič.
 • czekWaluty: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash, USD, EUR.
 • czekOpcje płatności: Karta kredytowa, SEPA, International Wire, Crypto.
 • czekWeryfikacja: Ciężki.
 • czekPrędkość: Crypto: Natychmiastowe | SEPA: 1-3 dni | Przelew bankowy 2-5 dni.
 • czekAplikacja: Android i Apple.
 • czekNarzędzia handlowe: Krzyżyki, Fibonacci, adnotacje itp.
 • czekHQ: Luksemburg.
 • czekOpłaty: Opłaty uzależnione od wolumenu od 25% dla wszystkich transakcji | Opłata za kartę kredytową = 5%

Czy Bitstamp jest bezpieczny?

W moich badaniach odkryłem, że potencjalni użytkownicy martwili się o bezpieczeństwo w Bitstamp. Wynika to głównie z włamania, którego doświadczył w 2015 roku. Mogę śmiało powiedzieć, że Bitstamp jest obecnie jedną z najbezpieczniejszych i najbardziej regulowanych giełd, jakie istnieją. W rzeczywistości jest tak ściśle regulowany, że wielu traderów nie lubi tam handlować.

Bitstamp zawsze był w czołówce pod względem bezpieczeństwa. Jako jedna z pierwszych firm wprowadziła w pełni ubezpieczoną chłodnię.

Firma jest w pełni regulowana w Unii Europejskiej, podlega regularnym audytom i poważnie podchodzi do swoich wewnętrznych procedur samoregulacji.

Czy Bitstamp jest bezpieczny? Tak. Dlatego:

 • czekRozporządzenie: Bitstamp jest regulowany przez finansowy organ regulacyjny Luksemburga, CSSF. Organ ten udziela licencji na wymianę finansową w UE.
 • czekAudyt: Bitstamp jest corocznie kontrolowany przez jeden z Wielka Czwórka.
 • czekPraktyki wewnętrzne: Firma zajmuje się wewnętrznymi praktykami bezpieczeństwa i twierdzi, że jest silnie samoregulująca.
 • czekChłodnia: 98% rezerw BTC jest przechowywanych w trybie offline i jest w pełni ubezpieczonych.
 • czek2FA: Bitstamp ma standardowe uwierzytelnianie dwuskładnikowe, aby chronić Twoje konto.
 • czekBezpieczeństwo przesłanego dokumentu: Wrażliwe dokumenty tożsamości są chronione przez Całkiem dobra prywatność szyfrowanie.
 • czekPrzeciwdziałanie praniu pieniędzy: Wymagana jest dokładna weryfikacja zgodnie z procedurami przeciwdziałania praniu pieniędzy. Ma to zapewnić stabilność i zminimalizować ryzyko.

Jakie są opłaty za bitstamp dla użytkowników z USA / UE?

Bitstamp akceptuje szeroką gamę opcji wpłat i działa zgodnie z harmonogramem opłat zależnym od wolumenu. Im więcej handlujesz, tym mniej płacisz. Ogólnie opłaty są niskie, ale nieco wyższe niż u konkurencji. Nastroje społeczności zgadzają się, że Bitstamp jest dobry dla handlowców z UE i dużych obrotów, ale trochę drogi dla innych.

Opłaty są następujące:

SEPA

 • czekKaucja: DARMOWY
 • czekWycofanie: 0,90 EUR

Niezwykle tanie depozyty fiducjarne w UE sprawiają, że Bitstamp jest korzystny dla handlowców z UE.

Karta kredytowa

 • czek5%

Bitstamp International Wire

 • czekKaucja: 0,005% (min .: 7,5 USD / EUR | maks .: 300 USD / EUR)
 • czekWycofanie: .09 (Min: 15 USD / EUR)

Kryptowaluta

 • checkDepozyty i wypłaty BTC, LTC, ETH i XRP są bezpłatne.

Karta debetowa

 • checkBitstamp oferuje proste i stosunkowo szybkie wypłaty kartą debetową, kolejny powód, dla którego klienci to uwielbiają – minimum 10 USD do 1000 USD i 2% za wszystko powyżej 1000 USD.

Opłaty handlowe Bitstamp

Bitstamp działa zgodnie z harmonogramem opłat transakcyjnych z uwzględnieniem wolumenu. W przypadku 30-dniowych wolumenów poniżej 20 000 USD opłata jest nieco wysoka (0,25%). Jeśli handlujesz powyżej 20 000 000 USD (kto nie jest obecnie?), To jest dość niski (0,1%). Oto pełny wykres:

Wysokość opłaty zależy od 30-dniowego wolumenu w USD

Aby uzyskać pełne wyjaśnienie opłat Bitstamp, zobacz ich strona opłat.

Opłata za Bitstamp w porównaniu z konkurencją

Opłaty Bitstamp są ogólnie uważane za nieco zawyżone. To cena, jaką płacisz za bezpieczeństwo i stabilność. Oto jak wypada na tle konkurencji.

 • czekBitstamp: 0,25% Opłata handlowa | 5% opłata za kartę kredytową
 • czekBittrex: 0,25% opłaty transakcyjnej.
 • czekCoinbase: Standard Kup / Sprzedaj 1,49% | Opłata za kartę kredytową 3,99%.
 • czekLocalBitcoins: Brak „opłat” | 1% prowizji od sprzedaży | Wyższe ceny monet
 • czekCEX.IO: Opłata dla producenta –16% | Opłata dla przyjmującego –,25% | Depozyt za pomocą karty kredytowej – 3,5% + 0,25 USD (0,24 EUR) | Wypłata karty kredytowej – 3,80 $ (3,50 €)

Jakie są limity handlu, wpłat i wypłat Bitstamp dla zweryfikowanych użytkowników?

Bitstamp jest rzadki, ponieważ nie nakłada żadnych sztywnych ograniczeń na swoich zweryfikowanych użytkowników. Po zweryfikowaniu konta (dowiedz się, jak to zrobić dalej!), Nie będziesz podlegać miesięcznym limitom. Jednak zespół pomocy będzie regularnie prosić o informacje i prosić o szczegóły, zwłaszcza gdy limity zaczną przekraczać 10 000 USD.

Możesz zacząć odczuwać opóźnienia lub będziesz musiał odpowiedzieć na niektóre pytania. Na przykład jeden użytkownik twierdził, że giełda zapytała, skąd wziął swoje Bitcoiny, czy był powiązany z jakąkolwiek inną giełdą i czy używał którejkolwiek ze swoich monet do hazardu.

Niezweryfikowani użytkownicy nie mogą korzystać z platformy.

Toto raporty w mediach społecznościowych i forach dotyczące weryfikacji, wypłat i wpłat, które mogą czasami potrwać znacznie dłużej niż oczekiwano.

Kilka osób zgłosiło długi czas oczekiwania na weryfikację

Kilka osób zgłosiło długi czas oczekiwania na weryfikację

Firma ostrzega o ewentualnych opóźnieniach poprzez baner na stronie internetowej.

Górny zielony baner ostrzega przed problemami z weryfikacją z powodu przeciążenia.

Górny zielony baner ostrzega przed problemami z weryfikacją z powodu przeciążenia.

Jak kupić Bitcoiny z UE / USA za pomocą Bitstamp

Bitstamp to jeden z najwygodniejszych sposobów na zdobycie zimnego, twardego BTC dla klientów amerykańskich lub unijnych. Dla klientów z UE i USA istnieją dwie główne opcje: konto bankowe lub karta kredytowa. Karta kredytowa jest dostępna dla wszystkich klientów z UE, Wielkiej Brytanii i USA. Dla klientów z UE przelewy SEPA są szybkie i tanie. Dla klientów amerykańskich dostępny jest międzynarodowy przelew bankowy. Czasy wpłat mogą czasami być niewiarygodne.

Kupowanie jest dość łatwe, ale najpierw musisz przejść weryfikację. Jeśli nie jest to coś, czym chciałbyś się zająć, rozważ inną wymianę.

Krok 1) Zarejestruj się i uzyskaj swoją nazwę użytkownika i hasło

Iść do Bitstamp.net i kliknij Zarejestruj się w prawym górnym rogu.

Tutaj znajdziesz przycisk rejestracji Podaj kilka szczegółów i możesz przejść do następnego kroku.

Podaj kilka szczegółów i możesz przejść do następnego kroku.

Otrzymasz teraz wiadomość e-mail z losowo wygenerowaną nazwą użytkownika i hasłem.

Otrzymasz teraz wiadomość e-mail z losowo wygenerowaną nazwą użytkownika i hasłem.

Teraz wróć do Bitstamp i zaloguj się za pomocą swoich poświadczeń. Zostaniesz natychmiast poproszony o zmianę hasła. Pamiętaj, aby ustawić BARDZO silne hasło.

OK, świetnie, to było łatwe. A teraz zacznijmy zabawę.

OK, świetnie, to było łatwe. A teraz zacznijmy zabawę.

Krok 2) Zweryfikuj swoje konto

Nie można po prostu wejść do Bitstamp

Wymagania dotyczące weryfikacji pieczęcią bitową

Bitstamp jest ściśle regulowany i zgodny z procedurami Poznaj swojego klienta (KYC) i Przeciwdziałanie praniu pieniędzy (AML). Aby nadążyć za tymi wysokimi standardami branży finansowej, firma chce wiedzieć, że tak naprawdę to Ty ukrywasz się za tym kontem.

Aby zostać zweryfikowanym, musisz kliknąć Weryfikacja konta osobistego, aby rozpocząć proces.

Aby zostać zweryfikowanym, musisz kliknąć Weryfikacja konta osobistego, aby rozpocząć proces.

Wprowadź swoje dane osobowe.

Wprowadź swoje dane osobowe.

Zweryfikuj swój dokument tożsamości. Zwróć szczególną uwagę na wymagania. Twój dokument NIE PRZEJDZIE WERYFIKACJI, JEŚLI NIE PRZESTRZEGASZ TYCH ZASAD. Ten wątek Reddit jasno określa problemy. Użytkownik Domerocked7 (gdzie ludzie wymyślają te nazwy?) Mówi:

„Czekałem 8 dni na weryfikację, w końcu odpowiedzieli, że nie podoba im się zeskanowane w kolorze zdjęcie mojego dokumentu tożsamości, które przesłałem. Teraz zakładam, że muszę czekać kolejne 7-8 dni ?! ”.

Postępuj zgodnie z poniższymi zasadami, aby uzyskać weryfikację

Postępuj zgodnie z poniższymi zasadami, aby uzyskać weryfikację.

Musisz podać obie strony swojego dokumentu tożsamości.

Musisz podać obie strony swojego dokumentu tożsamości.

Na koniec sprawdź dane swojego miejsca zamieszkania. Ponownie zwróć szczególną uwagę na wymagania.

Na koniec sprawdź dane swojego miejsca zamieszkania. Ponownie zwróć szczególną uwagę na wymagania.

W tych ekscytujących czasach dla Bitcoin, Bitstamp (podobnie jak konkurenci) cierpi na poważne przeciążenie. Wolumen obrotu na Bitstamp wzrósł o 1384% w 2017 roku! Bitstamp napotyka na opóźnienia we wszystkich dziedzinach. Tutaj jest ich oficjalne oświadczenie. Nie zdziw się, widząc opóźnienia wynoszące kilka tygodni lub więcej.

Teraz musisz tylko poczekać.

Krok 3) Wpłać środki

Kliknij Wpłać w górnym menu.

Kliknij Wpłać w górnym menu.

Krok 4) Wybierz metodę wpłaty

Powiedział, że gdybym tylko zainwestował, gdy taka była cena Bitcoina.

Powiedział, że gdybym tylko zainwestował, gdy taka była cena Bitcoina.

Krok 5) Kup Bitcoiny

Kupowanie bitcoinów jest w rzeczywistości najłatwiejszą częścią całego procesu. Przejdź do sekcji handlu i wybierz natychmiastowy zakup. To automatycznie kupi Bitcoin za najniższą cenę na rynku. Powinieneś ustawić zlecenie z limitem. Spowoduje to ustawienie limitu ceny, po której chcesz kupić Bitcoin.

Strona natychmiastowego zamówienia jest tak prosta, jak to tylko możliwe.

Strona natychmiastowego zamówienia jest tak prosta, jak to tylko możliwe.

Recenzje Bitstamp: Czy Bitstamp jest bezpieczny? Czy to oszustwo? Czy to najlepsza i najtańsza wymiana?

Pomimo włamania w 2015 roku Bitstamp zachował solidną reputację w społeczności. To jedna z najbardziej szanowanych giełd na rynku. Uczucia i zaufanie społeczności są silne; jednak klienci są niespokojni z powodu opóźnień. Nie zmienia to faktu, że w przeciwieństwie do wielu konkurentów Bitstamp jest prawie powszechnie lubiany.

Wsparcie z pewnością ma swoje problemy, ale są one dość aktywne na Reddicie. Możesz otworzyć zgłoszenie, a większość problemów zostanie szybko rozwiązana.

„Bitstamp to cyfrowa giełda aktywów Wielkiej Czwórki, która zdobyła zaufanie globalnej społeczności blockchain”

– Finder.com

Pozytywne recenzje skupiały się na dobrej obsłudze klienta, szybkich wpłatach, prostym interfejsie i łatwości kupowania. Co ciekawe, negatywne recenzje skupiały się na złej obsłudze klienta, powolnych wpłatach i trudnościach w handlu. Wygląda na to, że Twoje doświadczenie w dużym stopniu zależy od tego, czy dotrze do Ciebie obsługa klienta. Sprawdź ten wątek w witrynie z recenzjami:

Obaj użytkownicy mają dokładnie odwrotne doświadczenia.

Obaj użytkownicy mają dokładnie odwrotne doświadczenia.

Dobre recenzje mówią:

 • checkŚwietne wsparcie
 • checkŁatwy do kupienia
 • checkŚwietny handel
 • checkSzybkie wpłaty SEPA
 • kupowanie kart kredytowych
 • checkHigh zaufania

Złe recenzje mówią:

 • checkTerrible Support
 • checkDeposits nie pojawiają się
 • checkVerification bóle głowy

Werdykt: Bitstamp to renomowana i bezpieczna wymiana z dużym zaufaniem społeczności. Ogólnie rzecz biorąc, doświadczenie jest dobre, a wsparcie jest dla Ciebie. Jeśli czekasz, otwórz bilet i udaj się do Reddit po pomoc. Jeden z użytkowników forum trafnie podsumowuje Bitstamp w tym komentarzu:

„Bitstamp jest w porządku. Tak wiele złych recenzji to tylko skargi na to, że nie mogą uzyskać konta teraz, gdy cały świat próbuje handlować kryptowalutami. Używam bitstampa od prawie 4 lat i nie miałem żadnych problemów. Jeśli nie jesteś idiotą i potrafisz poprawnie wypełniać formularze, bitstamp działa doskonale ”.

Najlepsze 3 alternatywy bitstampów dla klientów z USA

Bitstamp to świetna giełda, ale nie ma wątpliwości, że jest skierowana do klientów z UE. Szybkie przelewy SEPA sprawiają, że jest to wybór dla Europejczyków. Weryfikacja to także poważny ból głowy. Jeśli jesteś klientem amerykańskim i szukasz lepszych opcji wpłat lub większej prywatności, oto 3 najlepsze alternatywy dla Bitstampów.

1) LocalBitcoins

Logo LocalBitcoins.com

LocalBitcoins to tak zwana wymiana peer-to-peer (P2P). Niektórzy nazywają to eBayem Bitcoinów. Jest znacznie mniej bezpieczny niż Bitstamp, ale zapewnia niezrównaną prywatność. Wszystko jest w 100% anonimowe, a założenie konta nie zajmuje dużo czasu. Zarejestruj się, wybierz sprzedawcę i płać anonimowo za pomocą niezliczonych opcji!

2) Coinbase

Logo giełdy Coinbase

Coinbase to wiodąca internetowa giełda Bitcoin. Sprzedano tutaj kryptowaluty o wartości ponad 20 miliardów dolarów. Dla kupującego po raz pierwszy, który chce dokonać zakupu za pomocą karty kredytowej, jest to zdecydowanie najlepsza opcja. Opłata za kartę kredytową jest niższa niż w przypadku Bitstamp (3,99%), a poruszanie się po witrynie jest znacznie łatwiejsze. Sprawdź to dogłębna recenzja Coinbase przed zakupem od nich.

3) Bittrex

Logo giełdy Bittrex

Bittrex to jedna z wiodących giełd internetowych. Oferuje szereg walut do wyboru i szeroką gamę opcji wpłat. Najlepszą rzeczą w Bittrex jest gama altcoinów dostępnych do handlu. Jest jednak tak samo mocno regulowany w Bitstamp, więc spodziewaj się również przeszkód związanych z weryfikacją.

Porównanie wymiany Bitcoin: Coinbase vs. Bitstamp – co jest lepsze?

Coinbase i Bitstamp to dwie najbardziej zaufane nazwy na rynku. Jeśli chodzi o kupowanie Bitcoinów za pomocą karty kredytowej, te dwie nazwy nieuchronnie kłócą się o głowy. Oba są mocno regulowane, bezpieczne i szybkie; jednak służą dwóm zupełnie różnym celom.

Spójrzmy na różnicę między nimi.

Coinbase Vitals

 • czekWaluty: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash.
 • czekZapłata: Karta kredytowa, przelew bankowy, konto bankowe.
 • czekWeryfikacja: Tak.
 • czekPrędkość: Natychmiastowe dla kart kredytowych | 1-5 dni na bank lub przelew.
 • czekAplikacja: Tak.
 • czekGDAX: Coinbase jest wyjątkowym brokerem, ponieważ jest powiązany z wiodącą giełdą. GDAX to giełda Bitcoin powiązana z Coinbase, na której możesz handlować z innymi użytkownikami kryptowalut. Możesz łatwo przenosić pieniądze między nimi.
 • czekProgram Polecający: Ich program poleceń to niezła premia. Zarabiasz 10 $ DARMOWEGO Bitcoina za każdego, kogo polecisz, kto kupi 100 $ lub więcej za BTC.

Oto kilka zalet korzystania z Coinbase:

 • czekZaufanie społeczności: Wysoki.
 • czekPrzyjazny dla początkujących: tak.
 • czekOpłata za kartę kredytową: 3,99%.
 • czekBezpieczeństwo: Bardzo wysoko.

Werdykt: Coinbase dla początkujących i klientów z USA. Bitstamp dla klientów z UE. Uwaga: dotyczy to kupowania Bitcoinów, a nie handlu.

Coinbase to broker, który sprzedaje tylko BTC. Możesz jednak użyć GDAX do handlu kryptowalutami. Interfejs programu Bitstamp jest dość prosty, ale może być niezwykle onieśmielający dla nowych użytkowników. Przeszkody weryfikacyjne to ból głowy niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, więc nie ma sposobu, aby od tego uciec. Ogólnie rzecz biorąc, Coinbase oferuje najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na zdobycie Bitcoinów dla nowych użytkowników. Jednak łatwość przelewów SEPA dla mieszkańców UE jest zbyt trudna do zignorowania. Więc moim zdaniem, jeśli jesteś w UE, po prostu użyj Bitstamp. Jeśli jesteś w USA, Coinbase.

Przeczytaj pełną recenzję Coinbase tutaj!

Często zadawane pytania dotyczące pieczęci bitowych

Przeszukałem internet w poszukiwaniu informacji. Zajrzałem do najgłębszych, najciemniejszych zakątków internetu. Odwiedziłem nawet Bitstamp. Rezultatem jest ten niesamowity FAQ, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

Nie handluj na Bitstamp, dopóki ich nie przeczytasz.

P: Czy Bitstamp jest bezpieczny?

Odp .: tak. Bitstamp to jedna z najbardziej cenionych giełd. Jest w pełni licencjonowany i regulowany. Wysokie wymagania weryfikacyjne i konsekwentne audyty rządowe sprawiają, że jest to jedno z najbezpieczniejszych miejsc do handlu.

P: Czy Bitstamp akceptuje karty kredytowe?

Odp .: Tak, możesz kupić Bitcoin za pomocą karty kredytowej od Bitstamp. Opłata wynosi 5%.

P: Czy Bitstamp to także portfel?

Odp .: tak. Możesz przechowywać swoje BTC na stronie. Jednak nie jest to zalecane. Za każdym razem, gdy klucze prywatne są przechowywane w innym miejscu, narażasz się na ryzyko. Przechowuj tylko to, co jest niezbędne do handlu w portfelu. Przenieś swoje BTC do portfela, który kontrolujesz. Pomyśl o tym jak o noszeniu gotówki – nie trzymałbyś oszczędności swojego życia w tylnej kieszeni, prawda? Miej gotówkę na to, czego potrzebujesz, a resztę trzymaj na koncie bankowym.

P: Czy Bitstamp działa w USA?

Odp .: Do maja 2017 roku Bitstamp nie pozwalał amerykańskim klientom na korzystanie z karty kredytowej. Obecnie klienci z USA mogą kupować monety przy użyciu karty kredytowej.

P: Jak długo trwa wpłata?

O: Według wsparcia, przelew SEPA powinien zająć do 24 godzin. Czasami do 3 dni. Międzynarodowe przelewy bankowe mogą zająć do 5 dni.

P: Jak długo trwa weryfikacja znacznika bitowego?

O: Dział pomocy twierdzi, że weryfikacja zwykle zajmuje 3 dni robocze;

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z Bitstamp, otwórz zgłoszenie z obsługą klienta.

Co lubi / czego nie lubi kryptopozytywne

Bitstamp ma wiele do zaoferowania, ale jego wady są trudne do zignorowania. Ale chcę oceniać Bitstamp pod kątem wszystkiego, czym jest, a nie tego, czym nie jest.

Reklamuje się jako jeden z najbardziej bezpiecznych, niezawodnych i płynnych sposobów handlu Bitcoinem, Litecoinem, Ripple i Ethereum – zapewnia. Nie jest to jednak jedna z bardziej kompleksowych wymian. Mimo to, w porównaniu do wielu innych giełd, Bitstamp ma kilka naprawdę atrakcyjnych cech.

Lubi

 • Bezpieczeństwo / stabilność: Niektóre giełdy mogą z łatwością kończyć się w piwnicy jakiegoś dziecka, a my nie bylibyśmy mądrzejsi. To nie jest Bitstamp. Dzięki unijnej licencji handlowej i poważnemu nadzorowi rządowemu Twoje pieniądze są tutaj bezpieczne. 2FA jest dostępne w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Sprawdź to film wyjaśniający dotyczący uwierzytelniania dwuskładnikowego.
 • Interfejs handlowy: Nie jest przyjazny dla początkujących, ale dla doświadczonych traderów interfejs jest zabójczy. Istnieje mnóstwo niesamowitych narzędzi, które pomogą Ci rozpoznać wzorce i wykorzystać nieefektywność rynku. Przywołuje również nostalgiczne wspomnienia z gier wideo z początku lat 90.
 • Uproszczone kupowanie: Kupowanie kartą kredytową lub przelewem SEPA / bankowym jest tak łatwe, że nawet ja mógłbym to zrobić. A to coś mówi.
 • kciuki w góręBez limitów: Bitstamp naprawdę pozwala sięgnąć po gwiazdy cyfrowej waluty. Nie ma sztywnych limitów w handlu. W miarę zwiększania się handlu rośnie liczba przeszkód związanych z weryfikacją, ale nie ma limitu.

Nie lubi

Hej, gdyby wszystko było idealne, życie byłoby nudne!

 • Ciężka weryfikacja i inwazyjne szczegóły
 • Ograniczone opcje walutowe
 • Wysokie opłaty za karty kredytowe

Ostateczny werdykt naszej recenzji wymiany znaczników bitów

Bitstamp to jedna z największych, najbardziej zaufanych i renomowanych giełd na rynku. Dzięki wysokiemu bezpieczeństwu, dogłębnym narzędziom handlowym, uproszczonemu procesowi zakupu i stabilności jest to jedna z najbezpieczniejszych platform handlowych. Ale płacisz za to, co dostajesz.

Jeśli chcesz używać Bitstampa, będziesz musiał przeprowadzić poważną weryfikację. Oprócz tego zapłacisz nieco wyższe opłaty. Możesz także handlować tylko Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple i Bitcoin Cash a także USD i EUR.

Jeśli chcesz szybkich, bezpiecznych i stabilnych rynków handlowych, Bitstamp jest jednym z najlepszych do rozpoczęcia handlu. Ostrzegam tylko, że jego przeszkody weryfikacyjne i dogłębny interfejs oznaczają, że nie jest przyjazny dla użytkownika.

Werdykt: Bitstamp jest świetny dla poważnych handlowców, zwłaszcza z UE. Aby było to warte zachodu, potrzebujesz poważnego wolumenu obrotu. Jeśli chcesz więcej prywatności, wypróbuj LocalBitcoins. Jeśli chcesz mieć szerszą gamę monet, wypróbuj Bittrex lub Poloniex.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map