Recenzja CEX.IO: wszystko, co musisz wiedzieć

Nasza pełna recenzja CEX.IO pokazuje, że jest to jedna z najlepszych platform wymiany kryptowalut, która umożliwia zdobycie pierwszego Bitcoina. Możesz kupić BTC za kredyt za pośrednictwem jednego z najpłynniejszych i najbardziej przyjaznych dla początkujących interfejsów w Internecie i od razu zacząć handlować na jego wyjątkowej giełdzie.

Ale pod powierzchnią kryje się wiele rzeczy, o których MUSISZ wiedzieć PRZED zakupem lub handlem. To jest najbardziej aktualna recenzja CEX.io w sieci. Wszędzie, gdzie szukałem, znalazłem mnóstwo wprowadzających w błąd i wprost fałszywych informacji dotyczących wymiany. Czytaj dalej, aby odkryć PRAWDĘ o opłatach, weryfikacji, wsparciu, bezpieczeństwie i wszystkim innym związanym z tą wymianą.

CEX.IO jest londyńskim brokerem i giełdą Bitcoin, która jest ostoją rynku od 2013 roku. Uproszczony mechanizm kupna / sprzedaży, unikalne środowisko handlowe (o wiele więcej na ten temat później), wysokie zaufanie społeczności i płynny UX – wszystko to utrzymuje jego ponad 1 milionów użytkowników, którzy ciągle wracają.

Być może najbardziej unikalną cechą jest to, jak dobrze równoważy funkcje handlowe z prostotą. CEX oferuje szereg opcji (handel z depozytem zabezpieczającym, zlecenia typu „wypełnij lub zabij” itp.), Ale nadal jest jedną z najprostszych i najbardziej przyjaznych dla początkujących platform na rynku.

Jeśli szukasz szybkiego, łatwego i bezpiecznego miejsca na zakup Bitcoinów za pomocą karty kredytowej / debetowej, to znalazłeś coś dla siebie. Ale uwaga – opłaty są wysokie, a wiele z nich jest napisanych drobnym drukiem. Ponadto od lutego 2018 r. Wsparcie jest przeciążone, a przelewy w USD i GBP są wypłacane ZOSTAŁY ZAWIESZONE. Przeczytaj pełne wyjaśnienie z oficjalne ogłoszenie firmy.

Pomimo swoich wad CEX.IO pozostaje silną giełdą. Musisz tylko wiedzieć kilka rzeczy na ten temat, zanim zaczniesz.

Plusy:

 • Przyjazny dla początkujących
 • Świetny UX
 • Opcje kart kredytowych
 • Kciuki w górę Nowe Altcoiny dodawane okresowo

Cons:

 • Wysokie opłaty
 • Kilka monet
 • thumbs-downProblemy ze wsparciem

Contents

Funkcje CEX.io

Bezpieczeństwo

Giełda jest zarejestrowana w Fincen, jest bardzo stabilny i nigdy nie miał problemów z bezpieczeństwem. Gdyby były bardziej przejrzyste w kwestii przechowywania w chłodni i innych środków bezpieczeństwa, mógłbym przyznać im wyższą ocenę.

Handlowy

Nie ma wielu par handlowych, a interfejs jest bardzo prosty. Ale to może nie być złe. Opcje handlu na marginesie są również dużym plusem.

Przyjazne linie dla początkujących

Kupowanie za pomocą karty kredytowej, zamówienia typu „wypełnij lub zabij” (wyjaśnię później. Nikt nie zostanie skrzywdzony) oraz prosty interfejs kupna / sprzedaży i handlu? Nie ma nic lepszego niż to.

Opłaty

Opłaty Cex są wysokie, ale za wygodę płacisz wyższą cenę. Kupowanie BTC za pomocą karty kredytowej NIE JEST TANIE, ale transakcje można zarządzać.

Weryfikacja

Weryfikacja jest wymagana, ale nie jest zbyt ciężka, chyba że chcesz mieć nieograniczone konto firmowe.

Handlowy

Wsparcie zostało przeciążone ostatnio (2/20/18), a weryfikacja / wypłaty były koszmarem. Firma twierdzi, że zwiększyła zatrudnienie o 300%, więc zobaczymy, czy sytuacja się zmieni.

Ogólny

CEX to solidna wymiana. Jest prosty w użyciu i łatwo otrzymasz BTC, ale płacisz za wygodę. Jeśli chcesz się włamać do gry, jest to warte swojej ceny. Jeśli jesteś bardziej doświadczony, poszukaj gdzie indziej.

Wymieniać informacje

 • Założony: 2013.
 • Dyrektor generalny: Oleksandr Lutskevych.
 • Waluty: Crypto – BTC, ETH, DASH, XRP, XLM, BTG, BCH, ZEC, GHS | Fiat – USD, EUR, GBP, RUB. Pełne informacje dostępne na Cryptocoincharts.info.
 • Opcje płatności: Crypto, SEPA, przelew bankowy, karta kredytowa.
 • Weryfikacja: Tak.
 • Aplikacja: Tak.
 • Handel marżą: Tak.
 • HQ: Londyn.
 • Opłaty: 7% Opłata transakcyjna | Opłaty handlowe za twórcę wykonawcy (0% -. 25%) | Opłaty za wpłatę / wypłatę

O CEX.IO

CEX.IO był światowy pierwszy dostawca eksploracji w chmurze. Założona w 2013 roku, sięga prehistorii Bitcoin. Dziś jest to wielofunkcyjna giełda kryptowalut, która pozwala użytkownikom bezproblemowo kupować Bitcoiny za pomocą karty kredytowej i handlować nimi (28 par handlowych). Zaufało mu ponad milion użytkowników, głównie ze względu na UX, łatwość zakupu i funkcjonalność międzyplatformową.

Oferuje jeden z najprostszych mechanizmów kupna / sprzedaży w Internecie, a także zasięg ogólnoświatowy, szereg opcji płatności i wysoko cenioną stabilność finansową (silne relacje z bankami i rejestracja finansowa w Wielkiej Brytanii / USA).

Nie jest tak duży jak niektórzy jego konkurenci (# 39 pod względem ilości stan na luty 2018). Ale to nie przeszkadza mu w posiadaniu bardzo płynnej książki zamówień i szybkiej realizacji transakcji. Wszystko to składa się na to, że jest to prawdopodobnie najbardziej przyjazna dla początkujących giełda Bitcoin.

Jednak w ostatnim czasie pojawiły się prawdziwe obawy dotyczące wymiany. Oprócz opłat istnieją inne poważne wady związane z obsługą. Ponadto funkcjonalność jest nadal dość ograniczona.

Początkujący pokochają kupowanie i handlowanie w CEX.IO. Doświadczeni weterani mogą tego nie robić.

MUSI PRZECZYTAĆ: Czy CEX.IO to oszustwo? | Dlaczego wszyscy tak się martwią o CEX?

Bezpieczeństwo jest priorytetem nr 1 wszystkich inwestorów i handlowców Bitcoin. Dlatego nie dziwi mnie, że pytanie „czy CEX.IO to oszustwo?” było jednym z najczęściej zadawanych pytań w internecie.

Odpowiedź brzmi nie. CEX.IO to legalna giełda zarejestrowana w Wielkiej Brytanii i posiadająca poważne certyfikaty finansowe. Ma też ogromną bazę zadowolonych użytkowników. Nie ukradną twoich pieniędzy.

Więc jaki jest duży problem?

Bitcoin Reddit był pełen wątków dotyczących reputacji giełdy. Google nie był dużo milszy…

Bitcoin Reddit był pełen wątków dotyczących reputacji giełdy. Google nie był dużo milszy…

Wiele wyników wyszukiwania można również znaleźć w SERP

Ostatnio pojawiły się zarzuty, że CEX.IO jest oszustwem, ponieważ użytkownicy nie otrzymali wypłat, a wsparcie nie odpowiada. Jednak to tylko typowa panika internetowa. Wsparcie jest mocno obciążone, podobnie jak dostawcy płatności CEX.IO. Doprowadziło to do tego, że wiele osób nie było w stanie od razu otrzymać pieniędzy. Oto kilka wątków omawiających ten problem:

Za każdym razem pojawiało się wsparcie, aby złagodzić obawy wszystkich. Jest to po prostu opóźnienie, a otwarcie zgłoszenia ze wsparciem pomoże przyspieszyć proces. Po prostu nie wysyłaj im 3000 e-maili dziennie.

Czy CEX.IO jest bezpieczny? TAK. Dlatego….

Oprócz własnych prewencyjnych środków bezpieczeństwa (przechowywanie w chłodni, polityka przeciwdziałania oszustwom) istnieją czynniki zewnętrzne, które dowodzą, że CEX.IO jest bezpieczną wymianą:

 • Rejestracja w FinCen
 • Rejestracja w Wielkiej Brytanii
 • Partnerstwa z bankami
 • Przejrzyste przywództwo
 • Chłodnia
 • Wszystkie depozyty użytkowników zostały zaksięgowane od 2013 roku
 • Żadnych hacków w historii

Wszystkie te czynniki prowadzą mnie do przekonania, że ​​CEX.IO to bezpieczna i renomowana giełda… są po prostu trochę powolne.

NIGDY NIE ZOSTAWIAJ DUŻYCH KWOT CRYPTO NA GIEŁDZIE. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak bezpiecznie przechowywać swoje Bitcoiny, aby nigdy nie zostały zhakowane, MUSISZ przeczytać ten artykuł na temat bezpiecznego przechowywania Bitcoinów.

NIGDY NIE ZOSTAWIAJ DUŻYCH KWOT CRYPTO NA GIEŁDZIE. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak bezpiecznie przechowywać swoje Bitcoiny, aby nigdy nie zostały zhakowane, MUSISZ przeczytać ten artykuł na temat bezpiecznego przechowywania bitcoinów.

CEX.IO Wyjaśnienie „ukrytych opłat” | Jakie są opłaty CEX.IO za zakupy kartą kredytową?

CEX.IO ma wysokie opłaty za zakup BTC, ale to „ukryte” opłaty powodują, że internet jest wściekły. Zacznijmy od niektórych podstawowych opłat, zanim dowiemy się, dlaczego mają tak wysokie ukryte koszty.

Opłaty transakcyjne

Jeśli chcesz kupić BTC za pomocą karty kredytowej, zostaniesz obciążony opłatą transakcyjną w wysokości 7%. Przykład: jeśli kupisz 1000 USD BTC, otrzymasz tylko 930 USD.

Opłaty handlowe

Giełda stosuje zróżnicowany pod względem wolumenów harmonogram opłat producenta / takera. Opłaty wahają się od 25% do maksymalnie 0% dla twórców o dużej głośności. Aby uzyskać wyjaśnienie opłat producenta / przyjmującego, patrz ten pomocny artykuł z faktów dotyczących CryptoCurrency.

Jak zwykle wszystkie opłaty zależą od wolumenu transakcji 30d

Opłaty transakcyjne związane z marżą

0% -2%. Pełen wykaz opłat można znaleźć na stronie sekcji opłat na stronie internetowej CEX.IO.

Jakie są opcje płatności CEX.IO dla klientów z USA / UE?

Jednym z powodów, dla których początkujący uwielbiają tę firmę, jest szereg opcji walutowych. CEX.IO akceptuje karty kredytowe, przelewy bankowe, kryptowaluty i waluty fiducjarne (USD, EUR, GBP, RUB). Opłaty za wpłaty i wypłaty są rozsądne. Oto tabela opłat ze strony:

Oto przegląd opłat za wpłaty i wypłaty na Cex.io

Dlaczego internet nienawidzi „ukrytych opłat” CEX.IO

Kiedy kupujesz BTC lub handlujesz kryptowalutami na CEX.IO, od razu zauważysz, że dzieje się coś podejrzanego: kursy wymiany są DUŻO wyższe niż na innych giełdach.

Postanowiłem szybko porównać, jakie 1000 $ kupiłoby ci od CEX.IO i co dałoby ci to na otwartym rynku (20.02.18).

Na CEX.IO

Ukryte opłaty oznaczają, że kupisz mniej Bitcoinów

Na otwartym rynku

Cena bitcoina na otwartym rynku

Kupno BTC od CEX.IO kosztuje prawie 10% więcej niż na otwartym rynku. Teraz załóżmy, że kupujesz za pomocą karty kredytowej – nie tylko otrzymujesz około 10% mniej niż powinieneś, ale także płacisz 7% opłaty transakcyjnej. W sumie płacisz ~ 17% vig. To jest KROK. To zależy od tego, jak bardzo cenisz sobie wygodę.

Jednym z uzasadnień wyższych cen jest to, że giełda musi zrekompensować swój mechanizm handlowy typu „wypełnij lub zabij”.

Co to jest handel Fill or Kill? – Fill-or-Kill (FOK) to rodzaj handlu, w którym zlecenie musi zostać całkowicie wypełnione lub zabite. Zasadniczo oznacza to, że jeśli zgodzisz się kupić 1 BTC po określonej stawce, na pewno otrzymasz go po tej stawce (lub niższej). Na przykład na innych giełdach składasz ofertę kupna po określonej cenie i czekasz na wypełnienie zlecenia przez rynek. Może być wypełniony tylko częściowo lub wcale. Na CEX.IO ta cena jest gwarantowana. Tutaj jest świetny film instruktażowy o zleceniach wypełniania lub zabijania z NY Institute of Finance.

Jak porównać opłaty CEX.IO?

CEX.IO ma wysokie opłaty. Ale oto, jak wypadają na tle konkurencji w innych obszarach.

 • 30 000 $ nie zostało zaksięgowane.
 • Bitstamp: 0,25% Opłata handlowa | 5% opłata za kartę kredytową
 • Bittrex: 0,25% opłaty transakcyjnej.
 • LocalBitcoins: Brak „opłat” | 1% prowizji od sprzedaży | Wyższe ceny monet
 • Bitfinex: Twórca: .1% / Przyjmujący: .2%

Jak kupić Bitcoin na CEX.IO | Rejestracja, weryfikacja, kupowanie i handel BTC

UWAGA: ZE WZGLĘDU NA PRZECIĄŻENIE REJESTRACJE NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW ZOSTAŁY ZAWIESZONE DO DALSZEGO POWIADOMIENIA. REJESTRACJA BĘDZIE PONOWNIE OTWARTA WKRÓTCE. (Luty 2018).

Rejestracja na CEX.IO jest stosunkowo łatwa, a weryfikacja nie jest tak trudna, jak na niektórych innych giełdach. Oto jak zacząć.

1) Zarejestruj się i zweryfikuj swój adres e-mail

Przejdź do CEX.IO i kliknij Zarejestruj się w prawym górnym rogu.

Przejdź do CEX.IO i kliknij Zarejestruj się w prawym górnym rogu.

Zarejestruj się na giełdzie, wybierając swój adres e-mail, Facebook lub konto Google.

Zarejestruj się na giełdzie, wybierając swój adres e-mail, Facebook lub konto Google.

2) Skonfiguruj uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Zostaniesz poproszony o skonfigurowanie zabezpieczeń 2FA. Zrób to.

Zostaniesz poproszony o skonfigurowanie zabezpieczeń 2FA. Zrób to.

3) Uzyskaj weryfikację

Od marca 2018 r. Wszystkie konta MUSZĄ ZOSTAĆ WERYFIKOWANE, aby móc korzystać z CEX.IO. Wszystkie niezweryfikowane konta bieżące nie będą miały dostępu do żadnych usług Cex.IO. Weryfikacja odbywa się na poziomach i jest stosunkowo łatwa. Wymagania dotyczące weryfikacji różnią się w zależności od kraju. Oto kilka zwykłych dokumentów:

 • Nazwa
 • Selfie z kartą kredytową
 • Rządowy dokument tożsamości
 • Potwierdzenie adresu

CEX.IO ma obecnie różne poziomy z różnymi poziomami weryfikacji, możliwościami i limitami (więcej na ten temat w następnej sekcji). Aby uzyskać pełne wyjaśnienie, zobacz sekcje witryny dotyczące weryfikacji.

Prześlij wszystkie potrzebne dokumenty

4) Wpłać środki

CEX.IO oferuje szereg opcji płatności. Jeśli masz już kryptowalutę, śmiało zasil swoje konto. Możesz wybrać kartę Visa / Mastercard, bank (przelew bankowy SEPA lub amerykański) lub kapitał kryptograficzny do wpłaty. Kliknij duży zielony przycisk depozytu na karcie kup / sprzedaj i zabierz się do pracy.

5) Kup Bitcoin

Nie ma nic prostszego niż to. Wybierz żądaną kwotę i kliknij Kup. To jest zajebiste.

Czy to nie jest ładne?

Czy to nie jest ładne?

Jakie są ograniczenia CEX.IO dla zweryfikowanych użytkowników?

W obecnym stanie CEX.IO ma obecnie 4 różne poziomy weryfikacji, każdy z własnymi ograniczeniami i możliwościami. Należy pamiętać, że stan na marzec 2018 r Podstawowy nie będzie już dostępny. Limity dla VISA są następujące w obecnym stanie:

 • Podstawowy: 1000 USD dziennie | 3000 $ miesięcznie
 • Zweryfikowano: 3000 $ dziennie | 30 000 $ miesięcznie
 • Verified Plus / Corporate: 10000 USD dziennie | 100 000 $ miesięcznie

W przypadku przelewów bankowych, Zweryfikowano konta podlegają dziennemu limitowi 200 000 USD i miesięcznemu limitowi 500 000 USD. Verified Plus i Zbiorowy konta mają bez limitów.

Recenzje CEX.IO | Czy CEX.IO jest godny zaufania?

Sieć może być mrocznym i przerażającym miejscem. Nie jest miły dla rzeczy, których nie lubi. Dlatego byłem zaskoczony, że CEX.IO radził sobie całkiem nieźle pomimo dużej liczby skarg. Ogólnie rzecz biorąc, społeczność lubi łatwość zakupu i wygodę, ale gardzi jej tak zwanymi „ukrytymi” opłatami. Ponadto wsparcie było chłopcem do bicia dla użytkowników Reddit o wszystkich imionach, w każdym wieku i wyznaniach.

Oto krótkie spojrzenie na to, co dobre, złe i brzydkie.

Pozytywne recenzje CEX.io

Jeśli chodzi o panikę, najlepiej pozwolić, by zwyciężyły chłodniejsze głowy. Oznacza to, że kiedy ludzie wariują, że nie dostają swoich pieniędzy, najlepiej jest słuchać ludzi z dobrze uzasadnionymi argumentami, a nie anonimowych użytkowników forum, którzy szerzą nienawiść. Niektóre szanowane media wysoko oceniają CEX.IO. Na przykład:

Pozytywna recenzja CEX.io Kolejna pozytywna recenzja

Pozytywne recenzje koncentrują się na tym, jak świetne jest to dla początkujących i jak szerokie są opcje płatności. Ogólnie jest postrzegana jako bardzo renomowana, przyjazna dla początkujących i wygodna giełda.

Negatywne recenzje CEX.io

Internet? Pełen bzdur i negatywności? Cóż ja nigdy! Negatywne recenzje koncentrują się głównie na cenach (co jest zabawne, ponieważ nikt nikogo nie zmusza do korzystania z tej giełdy) i czasie oczekiwania. Obsługa klienta jest ogólnie postrzegana jako dobra… .Gdy zareaguje. Krytyka waha się od nazwania tego podejrzanym po nazwanie tego jawnym oszustwem.

Negatywna recenzja na Reddit Negatywne wyniki wyszukiwania w Google

Ogólnie rzecz biorąc, negatywy są trochę przesadną reakcją. Omówiłem już, dlaczego tak jest, więc przejrzyj wcześniejsze sekcje, aby lepiej zrozumieć.

3 najlepszych brokerów alternatywnych dla CEX.IO

CEX.IO nie skąpi na opłatach. Słono płacisz za wygodę. Oto kilku alternatywnych brokerów, którzy kupują Bitcoiny bez spieniężania świętych pamiątek rodzinnych.

1) Coinbase

Logo giełdy Coinbase

To baza dla tych, którzy wkraczają w świat kryptowalut. Ma monety. To Coinbase. Coinbase to wiodący broker na świecie. Ponad 10 milionów klientów wymieniło kryptowaluty o wartości ponad 50 miliardów dolarów. Jeśli chcesz szybko zdobyć Bitcoin z szybkością mniejszą niż połowa CEX.IO, to jest to miejsce. Jeśli mieszkasz w miejscu, którego Coinbase nie obsługuje, użyj CEX.IO. Jeśli mieszkasz gdziekolwiek indziej i chcesz szybko kupić BTC, wybierz opcję coinbase. OPŁATA: 3,5%. Po prostu koniecznie przeczytaj nasze przegląd giełdy Coinbase Bitcoin pierwszy.

2) LocalBitcoins.com

Logo LocalBitcoins.com

LocalBitcoins to sieć peer-to-peer, w której użytkownicy handlują Bitcoinami bezpośrednio między sobą. Nie wymaga weryfikacji i możesz kupić BTC za pomocą dowolnego środka płatniczego w 100% anonimowo. Technicznie nie ma opłaty, ponieważ giełda nie jest zaangażowana w transakcję; jednak znajdziesz wyższe ceny Bitcoinów. Zaletą jest to, że do zakupu BTC można użyć wszystkiego, co ma jakąkolwiek wartość. Wadą jest związane z tym ryzyko. Przeczytaj koniecznie nasze pełna recenzja LocalBitcoins po pierwsze, abyś wiedział, jak bezpiecznie handlować.

3) Coinmama

Logo Coinmama

Coinmama to izraelski broker, który umożliwia szybkie i łatwe zakupy Bitcoin za pomocą karty kredytowej. Zaletą jest to, że nie musisz być weryfikowany, aby kupić 150 USD lub mniej. Jest nieco droższy niż coinbase, ale wciąż mniej niż CEX.IO. Cena na Coinmama zawiera już 5,5% opłaty, a za zakupy kartą kredytową płacisz 5% opłatę manipulacyjną. Drogie, ale wciąż przewyższa CEX.IO.

Coinbase kontra CEX.IO | Która wymiana jest najlepsza do kupowania bitcoinów za pomocą karty kredytowej?

Pośrednictwo w handlu bitcoinami to gra oparta na rywalizacji. A kiedy jesteś w tej rakiecie, nie ma sposobu, aby uniknąć porównania z czołowym psem. CEX.IO nie uniknie tego losu. Coinbase jest niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie, więc jedyne słuszne jest porównanie tego europejskiego rywala z jego odpowiednikiem w Stanach. Zobaczmy, kto wygra kupowanie pierwszego BTC.

Funkcje Coinbase

 • Waluty: Bitcoin, Bitcoin Cash (kliknij tutaj, aby zobaczyć film wyjaśniający o Bitcoin Cash), Ethereum, Litecoin.
 • Zapłata: Karty kredytowe / debetowe, przelew bankowy, konto bankowe.
 • Weryfikacja: Tak.
 • Prędkość: Natychmiastowe dla kart kredytowych | 1-5 dni na bank lub przelew.
 • Aplikacja: Tak.
 • GDAX: GDAX to giełda Bitcoin powiązana z Coinbase, na której można handlować z innymi użytkownikami kryptowalut. Możesz łatwo przenosić pieniądze między nimi.
 • Siedziba: San Francisco.

Plusy:

 • Kupowanie Bitcoinów jest łatwe dla początkujących
 • Natychmiastowy zakup za pomocą kart kredytowych
 • W pełni ubezpieczony
 • Niezawodny i bezpieczny

Cons:

 • Ograniczone waluty
 • Brak narzędzi dogłębnych
 • Ograniczona pomoc techniczna

Łeb w łeb

 • Bezpieczeństwo: Coinbase.
 • Opłaty: Coinbase.
 • Funkcje: CEX.IO.
 • Waluty: CEX.IO.
 • Weryfikacja: Myć się.
 • UX: Myć się.
 • Handlowy: CEX.IO.
 • Reputacja: Coinbase.
 • Wniosek: Myć się.

Wszystko sprowadza się do tego, czego oczekujesz od swojej platformy. Jeśli jesteś nowicjuszem i chcesz kupić swojego pierwszego Bitcoina, to Coinbase jest zdecydowanie lepszym wyborem; jednak jeśli jesteś Europejczykiem, opcje SEPA (i opcje RUB dla Rosjan) sprawiają, że CEX.IO jest nieco bardziej atrakcyjny. Ponadto CEX.IO oferuje kilka bardzo interesujących funkcji, zachowując jednocześnie przyjazny dla początkujących projekt.

Werdykt: Coinbase dla mieszkańców Ameryki Północnej i absolutnie początkujących. CEX.IO dla euro i osób poszukujących bardziej zaawansowanych funkcji.

CEX.IO FAQ | Czy to jest legalne? Czy Amerykanie mogą tego używać? Czy potrzebuję weryfikacji? I wiele więcej

P: Dlaczego nie mogę wypłacić USD?

ZA: Płatności w USD i GBP są teraz zawieszone do czasu uregulowania zaległości. Proszę być cierpliwym.

P: Czy CEX.IO jest bezpieczny?

ZA: Tak. Firma jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii i USA w instytucjach finansowych i nie miała żadnych incydentów w swojej historii.

P: Dlaczego Bitcoin jest tak drogi?

ZA: Ponieważ CEX.IO uwzględnia opłaty w swoich cenach, aby zrównoważyć inne usługi.

P: Czy CEX.IO wymaga weryfikacji?

ZA: Tak. Od marca wszystkie konta muszą zostać zweryfikowane.

P: Czy CEX.IO obsługuje Ripple i Bitcoin Cash?

ZA: tak.

P: Które stany są dostępne w CEX.IO w?

ZA:

Kraje, które są objęte ograniczeniami na CEX.IO

P: Nie otrzymałem odpowiedzi, a moje pieniądze się nie pojawiają. CEX.IO ukradł mi wszystko?

ZA: Nie. Nigdy w swojej historii nie mieli takiego incydentu. Prosimy o cierpliwość i otwarcie nowego biletu lub kontynuowanie Bitcoin Reddit. Po prostu trwa to dłużej z powodu przeciążenia.

CryptoPositive Lubi i nie lubi

Lubi

 • Handel marżą
 • Prosty interfejs
 • Łatwy do kupienia
 • Świetny projekt
 • Świetna mieszanka funkcji i prostoty

Nie lubi

 • Wysokie opłaty
 • Ograniczone waluty

Ostateczny werdykt mojej recenzji CEX.IO

CEX.IO to renomowana, bezpieczna i godna zaufania giełda Bitcoin, która doskonale ułatwia życie początkującym. To świetny (ale drogi) sposób na zakup pierwszego Bitcoina i ułatwienie handlu. Chociaż jest to tak proste, jak to tylko możliwe, istnieją również dodatkowe funkcje, które pomogą ci nauczyć się lin.

Ogólnie rzecz biorąc, wysokie opłaty oznaczają, że opłaca się to tylko wtedy, gdy cenisz wygodę i prostotę. Jeśli jesteś w UE i chcesz w szybki i łatwy sposób zdobyć kryptowalutę bez obaw, jest on bezpieczny, niezawodny, a opłaty za wpłaty nie są takie złe. Jeśli jesteś w innym miejscu, do którego obsługuje inny broker, może powinieneś poszukać gdzie indziej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map