Recenzja Kraken Exchange: na co zwrócić uwagę

Giełda Kraken jest główną platformą kryptowalutową z siedzibą w USA z niskimi opłatami, lukratywnymi parami handlowymi fiat / krypto oraz zaawansowanymi opcjami handlowymi. Jest konsekwentnie uznawany za jedną z najlepszych platform wymiany kryptowalut przez niezależne media.

Jednak problemy z wydajnością i wiarygodnością wstrząsnęły niegdyś stabilną bazą użytkowników.

Czy jest to bezpieczne w użyciu? Czy są problemy z weryfikacją? Czy wymiana działa nawet po gruntownym remoncie? Przeczytaj tę recenzję, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o bezpiecznym handlu na giełdzie Kraken.

Wymiana Krakena

Kraken to duża giełda w USA, która została wypuszczona na pełne morze w 2011 roku. Jest znana ze swoich rygorystycznych zabezpieczeń, zaawansowanych opcji handlowych oraz niskich opłat za transakcje i wypłaty. Oferuje klientom w Ameryce Północnej, UE i Japonii usługi w USD, EUR, CAD, GBP i JPY, a także szereg kryptowalut.

Rachuje się jako „największa giełda bitcoinów w euro”I obecnie zajmuje 8. miejsce w 24-godzinnej głośności Coinmarketcap. Ta bogata w funkcje, szczegółowa i bezpieczna giełda jest doskonałą opcją dla zaawansowanych traderów, ale nie jest przyjazna dla początkujących. Jest to szczególnie atrakcyjne dla europejskich handlowców (więcej o tym później). Oferuje nawet tajemnicze usługi handlu ciemnymi basenami.

Oprócz bycia pionierem przejrzystości w branży, giełda Kraken jest konsekwentnie oceniana jako jedna z najbezpieczniejszych giełd. Pomimo całej krytyki pozostaje renomowaną giełdą.

Jednak nieustannie nękały go problemy z wydajnością. Dyrektor generalny Jesse Powell publicznie przeprosił pod kątem problemów z witryną i obiecane główne aktualizacje.

Ale czy nadal jest bezpieczny w użyciu? Czy problemy zostały rozwiązane? I jak w ogóle korzystasz z witryny?

O wymianie Krakena można wiele wiedzieć, a mało wiarygodnych informacji. Dlatego stworzyłem ten przewodnik. Przeczytaj go, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o handlu na platformie.

Plusy:

 • Bezpieczeństwo
 • Narzędzia handlowe
 • Niskie opłaty
 • Waluta Fiata
 • Handel marżami

Cons:

 • Problemy z wydajnością
 • Limitowane monety
 • kciuk w dółNie przyjazne dla początkujących
 • Wysoka opłata za wypłatę dla banków w USA

Giełda Kraken dokonała przeglądu swojego silnika handlowego i interfejsu 11 stycznia. Aktualizacja spowodowała zamknięcie całej witryny na ponad 36 godzin, co spowodowało zaprzestanie handlu i wypłat. Internet implodował; Jednak sytuacja się poprawiła i Kraken wraca. Jury wciąż nie decyduje, czy problemy zostały całkowicie rozwiązane. Konsensus jest taki, że Kraken wykonał bardzo potrzebne aktualizacje, ale źle poradził sobie z tym procesem. Więcej na ten temat w całym przeglądzie.

Kraken wrócił z darmowym handlem

funkcje

Bezpieczeństwo

Giełda Kraken wykorzystuje szereg funkcji bezpieczeństwa i silnie zabezpiecza konta. Przeprowadza regularne audyty rezerw, cieszy się zaufaniem niemieckiego Fidor Bank i współpracuje z rządem Tokio i Bloomberg.

Wydajność

W listopadzie 2017 r. Dyrektor generalny Jesse Powell powiedział „nie ma w obronie aktualnego stanu platformy”. Był wadliwy, często spuszczany i powolny. Niedawny przegląd obiecał rozwiązać problemy. Wszystko wygląda obiecująco, ale potrzeba czasu.

Przyjazne linie dla początkujących

Opcje Fiata są świetne dla początkujących, ale to wszystko. Weryfikacja może być trudna, a interfejs jest niezwykle złożony.

Opłaty

Giełda Kraken ma złożony system opłat, ale jest bardzo przyjazna dla inwestorów. Ma również jedne z najniższych opłat za wypłaty w znanym świecie.

Wsparcie

Oferują kompleksowe przewodnik wsparcia i Reddit sub za eskalację biletów. Odpowiedź na zgłoszenia może zająć kilka dni, ale jest ogólnie pomocna.

Handlowy

Giełda Kraken oferuje pary handlowe w USD, EUR, GBP, CAD i JPY, a także 16 kryptowalut. Zaawansowane opcje handlu z depozytem zabezpieczającym są szczególnie dochodowe dla profesjonalistów.

Ogólny

Kraken to dobra platforma do handlu walutami fiducjarnymi i niektórymi kryptowalutami, ale jury wciąż nie rozwiązuje problemów z wydajnością. Brak monet i wsparcia to negatywy. Jednak jego opcje handlowe sprawiają, że jest to oczywiste dla poważnych handlowców.

O firmie Kraken Exchange

Jesse Powell wypuścił giełdę Krakena już w 2011 roku. Od tego czasu toczy się burzliwe życie. Ta giełda z siedzibą w San Francisco zapoczątkowała nowe terytoria w zakresie bezpieczeństwa Bitcoin i integracji w świecie rzeczywistym. Była to pierwsza giełda, która przeszła weryfikowalny kryptograficznie audyt potwierdzający rezerwę i pierwsza, która miała cenę i wolumen obrotu wyświetlane w Bloomberg!

Niskie opłaty, wysokie bezpieczeństwo i różnorodna funkcjonalność pomogły firmie Kraken szybko stać się liderem w obrotach wolumenowych w euro. Jest rutynowo umieszczany na szczycie ogólnego wolumenu obrotu.

Pomimo krytyki w ostatnim czasie na temat jej wyników, uznałem, że reputacja firmy jest raczej solidna. Jest obsługiwany przez firmę z siedzibą w San Francisco Payward Inc. i otrzymałem 6,5 miliona dolarów finansowania ponad 3 rundy finansowania. A kiedy Mt. Gox wszedł do zbiornika, Giełda Kraken została wybrana jako partner w celu ułatwienia płatności użytkownikom dotkniętym włamaniem.

Mając to na uwadze, istnieje wiele negatywów dotyczących wymiany. W internecie jest też wiele negatywnych opinii. Nie jest przyjazny dla początkujących i obfituje w problemy z wydajnością. To i sposób, w jaki ostatnio poradzili sobie z aktualizacją swoich systemów, mają sieć w ramionach.

Ogólnie rzecz biorąc, giełda Kraken jest postrzegana jako dobra platforma z zaawansowaną funkcjonalnością i solidną reputacją.

„Kraken jest wzorową instytucją, na którą reszta świata Bitcoinów powinna zwracać uwagę… Jedna z pierwszych giełd, która przeszła niezależny audyt”. – TheBlogChain

Intuicyjność, profesjonalizm, skupienie - to główne wartości wymiany Krakena

Jak działa Kraken Exchange?

Kraken to cyfrowa giełda aktywów, która obsługuje zarówno walutę fiducjarną, jak i kryptowalutę. Jest to dopasowana platforma, która łączy kupujących i sprzedających i pobiera opłatę za każdą transakcję.

Jedną z głównych zalet wymiany Kraken jest to, że możesz dokonywać wpłat za pomocą swojego konta bankowego. Wiele giełd wymaga już posiadania kryptowalut, aby rozpocząć handel. Jest to poważny ból głowy, którego unikasz. W serwisie można łatwo zlikwidować waluty fiducjarne (zwłaszcza euro).

Pomyśl o giełdzie Krakena jak giełdzie nowojorskiej: handlujesz aktywami z innymi użytkownikami za pośrednictwem giełdy i płacisz giełdzie za jej kłopoty. W rzeczywistości nie kupujesz niczego na giełdzie Krakena, tak jak w Coinbase.

Funkcje Krakena

 • czekCEO: Jesse Powell.
 • czekZałożony: 2011.
 • czekSiedziba: San Francisco.
 • czekWaluty Fiata: USD, EUR, GBP, CAD, JPY.
 • czekkryptowaluty: Bitcoin, Ripple, Ether, Dogecoin, Dash, Monero i więcej.
 • czekWpłata / wypłata: Bank (SWIFT, SEPA itp.) | Crypto
 • czekOpłaty: Bardzo niski.
 • czekAplikacja: Tak.
 • czekHandel marżą: Tak.**
 • czekWeryfikacja: Tak.
 • czekPrzyjazny dla początkujących: Nie.
 • czekWsparcie: meh.
 • czekNastroje społeczności: Ogólnie OK.

Handel z depozytem zabezpieczającym ** – Handel na marginesie to zasadniczo handel pożyczonymi środkami. Handlujesz pieniędzmi innych użytkowników, korzystając z pożyczek peer-to-peer. Pieniądze na Twoim koncie depozytowym służą jedynie jako zabezpieczenie późniejszej spłaty długów. Jeśli osiągniesz zysk, środki zostaną zwrócone pożyczkodawcy. Handel z depozytem zabezpieczającym umożliwia zawieranie większych transakcji i potencjalnie zarabianie (lub tracenie) więcej pieniędzy. Jest to sprzeczne z pożyczkami z depozytem zabezpieczającym, w których użytkownik pożycza swoje krypto, aby uzyskać zwrot z inwestycji od pożyczkobiorcy. Kraken jest uważany za doskonałą platformę do handlu / pożyczek z depozytem zabezpieczającym. Należy pamiętać, że jest to bardzo zmienne i złożone, dlatego najlepiej pozostawić je doświadczonym traderom. Aby uzyskać pełne wyjaśnienie, zobacz Przewodnik BitFinEx na temat handlu z depozytem zabezpieczającym.

Czy Kraken jest bezpieczny? | Czy Kraken to oszustwo, czy nie? | Czy Kraken jest ubezpieczony?

Ze wszystkimi horrorami krążącymi wokół oszustw, schematów ponzi i hacków wartych miliony dolarów, nie zdziwiło mnie, widząc sieć pełną tych pytań. Użytkownicy chcieli wiedzieć, czy wymiana Krakena była tylko kolejnym oszustwem, czy też była legalna.

Cóż, wkopałem się głęboko w ziemię i znalazłem kilka obiecujących informacji.

Twierdzą, że ich własne bezpieczeństwo jest nienaganne, ale kto by tego nie powiedział? Nie rozmawiają zbyt wiele na swojej stronie internetowej, ale dużo chodzą, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Oto, co wykopałem:

 • czekChłodnia: Kraken była pierwszą giełdą, która przeszła weryfikowalny kryptograficznie audyt potwierdzający rezerwę. Posiada pełne rezerwy offline w chłodni o numerze 1 w rankingu.
 • czekPrzezroczystość: Giełda Krakena stawia tam swojego dyrektora generalnego, firmę macierzystą, centralę i personel pomocniczy. Świetny znak.
 • czekObecność społeczna: Kraken ma Reddit, aktywne konto na Twitterze i wiele innych publicznych zasobów wsparcia. To zawsze dobry znak.
 • czekStabilność finansowa: Kraken zebrał miliony od inwestorów, takich jak Money Partners Group. Prowadzone są również przez Payward Inc. Są wspierane przez renomowane nazwiska.
 • czekSilne bezpieczeństwo witryny: Nie tylko używają standardowego 2FA, ale także utrudniają proces tworzenia konta ze względu na dodatkowe bezpieczeństwo.

Wszystkie wskazówki wskazują na silne bezpieczeństwo. Firma nigdy nie została zhakowana.

Werdykt: Dobra ochrona.

Jakie są opcje finansowania firmy Kraken i jakie są opłaty?

Giełda Kraken ma ogólnie niskie opłaty. Ale niektóre opłaty są tak niskie, że aż komiczne. Większość klientów w USA nie zdaje sobie sprawy z tego, że Kraken jest w rzeczywistości bardziej korzystny dla użytkowników zagranicznych niż dla użytkowników krajowych. Pomimo tego, że Kraken ma siedzibę w USA, opłaty Kraken za zagraniczne wypłaty są bardzo niskie, a amerykańskie wysokie. Wpłaty i wypłaty są generalnie niskie. Opłaty są następujące:

Wypłaty Fiata

 • checkEUR Wypłata SEPA – tylko kraje EOG (0,09 EUR)
 • Wypłata checkUSD (krajowa) – dostępna w 48 stanach USA + DC (5 USD)
 • checkUSD SWIFT (SMBC): dostępny w większości krajów (60 USD)
 • czekEUR SWIFT (SMBC): dostępny w większości krajów (60 EUR)
 • checkJPY Wypłata krajowa – tylko Japonia (300 JPY)
 • Wypłata checkCAD EFT – tylko Kanada (opłata zryczałtowana w wysokości 10 CAD)

Depozyty Fiata

 • checkEUR Wpłata SEPA (bezpłatna)
 • czekEUR Wire Deposit (Fidor: 5 €, SMBC: 10 €)
 • checkUSD (krajowa) wpłata (5 USD)
 • czek depozytu SWIFT w USD (10 USD)
 • checkJPY Wpłata krajowa (bezpłatna, minimalna wpłata w wysokości 5000)
 • checkCAD Wire Deposit (bezpłatny)

Depozyty kryptograficzne są w zasadzie bezpłatne; jednakże wypłaty kryptowalut podlegają opłacie. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​ich opłaty za wypłaty są zgodne z normami branżowymi i nie wymykają się spod kontroli, jak Binance. Oto pełna lista opłat:

Przykład: Od 30.01.18 wypłata JAKIEJKOLWIEK KWOTY Ethereum kosztowałaby cię około 6 $. Nie ma znaczenia, czy wypłacisz 60 $ czy 60 000 $, zapłacisz 6 $. Spraw, aby Twoje wypłaty się liczyły.

Przykład: Od 30.01.18 wypłata JAKIEJKOLWIEK KWOTY Ethereum kosztowałaby cię około 6 $. Nie ma znaczenia, czy wypłacisz 60 $ czy 60 000 $, zapłacisz 6 $. Spraw, aby Twoje wypłaty się liczyły.

Jakie są opłaty handlowe Krakena?

Opłaty handlowe firmy Kraken zależą od pary walutowej, którą handlujesz. Ogólnie są one bardzo niskie. Firma stosuje harmonogram opłat od producenta, co oznacza, że ​​płacisz inną opłatę w zależności od tego, czy kupujesz, czy sprzedajesz.

Jedynym problemem jest to, że ich opłaty są niezwykle złożone, oparte na wolumenie i trudne do uchwycenia. Oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć:

 • czekJeśli korzystasz z „prostego” mechanizmu kupna, płacisz 26%.
 • czekJeśli jesteś animatorem, płacisz 16%.
 • checkJeśli zwiększysz swój wolumen do ponad 50 000 $ BTC, możesz zapłacić nawet 0%.

Są szanse, że nie osiągniesz tak dużego wolumenu, jak 50000 USD, więc spodziewaj się, że zapłacisz około 26% jako wykonawca.

Jakie są opłaty dla twórców?

W każdej transakcji jedna strona zwiększa płynność na rynku, a druga ją zmniejsza. Twórcy to użytkownicy, którzy składają zamówienia w książce (aby kupić lub sprzedać), a przyjmujący to ci, którzy dopasowują zamówienia. Twórcy otrzymują zniżkę, ponieważ ich zamówienie zwiększa płynność (sprawiają, że rynek jest bardziej zajęty), a biorcy płacą więcej, ponieważ zmniejszają tę płynność.

Oznacza to, że jeśli zabierasz monety z rynku, płacisz wyższą opłatę. Osoba wprowadzająca monetę na rynek otrzymuje upust w zamian za zwiększenie płynności rynku. Zasadniczo opłaty te zachęcają do zawierania umów.

Mieć sens? Tutaj jest świetny film wyjaśniający animatora rynku.

Jak handlować bitcoinami na Kraken | Rejestracja, weryfikacja, handel i nie tylko

Giełda Krakena nie jest najbardziej przyjazną witryną na rynku dla początkujących. Rejestracja jest dość prosta, ale od tego momentu sprawy stają się nieco ryzykowne. Kraken ma wiele zalet dla użytkowników próbujących kupić trochę Bitcoin, a mianowicie łatwe wpłaty / wypłaty SEPA i waluty fiducjarne. Kiedy wiesz, co robisz, handel jest lukratywny, a nawet zabawny!

Weźmy się za to:

1) Zarejestruj się i potwierdź swój adres e-mail

Gotowy do żeglugi po pełnym morzu? Wspiąć się na pokład.

Po prostu wprowadź kilka szczegółów, a następnie przygotuj się na wprowadzenie jeszcze kilku ukrytych.

Po prostu wprowadź kilka szczegółów, a następnie przygotuj się na wprowadzenie jeszcze kilku ukrytych.

Kliknij łącze w wiadomości e-mail z potwierdzeniem, a Twój statek wyruszy w rejs.

Kliknij łącze w wiadomości e-mail z potwierdzeniem, a Twój statek wyruszy w rejs.

2) Zweryfikuj swoje konto

Jeśli chcesz handlować, musisz zweryfikować swoje konto. Tutaj sprawy stają się nieco trudne. Poziomy weryfikacji Krakena są nieco skomplikowane. Oto krótkie omówienie:

 • czekPoziom 1: Możesz wpłacać lub wypłacać pieniądze tylko w kryptowalutach; jednak możesz handlować fiat. Wymagania: imię i nazwisko, data urodzenia, kraj i numer telefonu.
 • czekPoziom 2: Jesteś w stanie wpłacać, wypłacać i handlować kryptowalutami, a także fiat (w zależności od miejsca zamieszkania). Możesz również kwalifikować się do przelewów bankowych. Wymagany jest dowód adresu.
 • czekPoziom 3: Wszystko, co ma Poziom 2, z wyjątkiem wyższych limitów finansowania. Jeśli chcesz zdeponować fiat w USA, Niemczech, Kanadzie i Japonii, wymagany jest poziom 3. Wymagania: ważny dokument tożsamości i aktualny dowód zamieszkania.
 • czekPoziom 4: To jest jak poziom 3, tylko lepsze. Najlepiej zarezerwowane dla handlowców o dużym wolumenie i korporacji. Musisz przesłać formularze i dokumenty KYC. Kontakt wsparcie po więcej informacji.

Oto zrzut ekranu przedstawiający poziomy z Krakena

Oto zrzut ekranu przedstawiający poziomy z giełdy Krakena.

Jak długo trwa weryfikacja?

Poziom 1 i 2 powinien zająć tylko kilka minut. Poziom 3 powinien zająć maksymalnie kilka dni. Wsparcie jest nadal pod dużym obciążeniem, a wydajność jest obniżona. Weryfikacja to ich ostatni priorytet.

3) Handel!

Jeśli korzystasz z interfejsu podstawowego, kupowanie / sprzedawanie jest stosunkowo proste. Nowy interfejs zakupów jest znacznie lepszy:

W lewym górnym rogu wybierz swoją parę walutową. Następnie wybierz kwotę, którą chcesz kupić i gotowe. Jeśli chcesz handlować przy użyciu zaawansowanych funkcji, sprawy stają się nieco trudniejsze.

W lewym górnym rogu wybierz swoją parę walutową. Następnie wybierz kwotę, którą chcesz kupić i gotowe. Jeśli chcesz handlować przy użyciu zaawansowanych funkcji, sprawy stają się nieco trudniejsze.

Tutaj możesz uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych opcji handlowych, takich jak umieszczenie Stop Limit i zacząć zanurzać się w wykresach i narzędziach, aby dokonywać dokładniejszych transakcji.

Tutaj możesz uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych opcji handlowych, takich jak umieszczenie Stop Limit i zacząć nurkować w wykresach i narzędziach, aby dokonywać dokładniejszych transakcji.

Oto krótki film pokazujący, jak zmieniać pary walutowe i narzędzia.

Powodzenia!

3 najlepsze alternatywy dla Krakena, aby uzyskać więcej monet

Jednym uderzeniem w Krakena (oprócz miażdżącego duszę silnika handlowego) był brak monet. Ma główne monety, które wszyscy znają i kochają (BTC, LTC, Dash. Monero), ale poza tym są ograniczone. Jeśli szukasz czegoś z większą liczbą opcji, oto 3 najlepsze alternatywy dla wymiany Krakena:

1) Binance

Logo giełdy Binance

To jest binarne. To finanse. To Binance. Ta azjatycka giełda kryptowalut jest światową giełdą numer 1 pod względem wolumenu, a swoje podwoje otworzyła dopiero w 2017 roku. Płynne rynki, rzadkie altcoiny ze wszystkich zakątków świata i błyskawiczny silnik handlu sprawiają, że handel jest inny niż wszystkie. Gdzie jeszcze możesz się spodziewać wymiany na Stratis ORAZ szansy na wygranie Porsche, robiąc to? Binance jest tylko kryptowalutą (bez fiat), ale daje dostęp do prawie 200 par handlowych! pełna recenzja giełdy Binance.

2) Poloniex

Logo giełdy Poloniex

Szukasz wszystkich szczegółowych wykresów, opcji depozytu zabezpieczającego i niskich opłat na giełdzie Krakena tylko z dostępem do 100 zasobów cyfrowych? Poloniex to wybór dla Ciebie. Z ponad 50 milionami unikalnych odwiedzających miesięcznie, jest to największa giełda na świecie pod względem odwiedzających. Tutaj możesz handlować za pomocą intuicyjnego interfejsu i osiągać duże zyski dzięki unikalnym opcjom handlowym. Sprawdź pełna recenzja giełdy Poloniex Bitcoin.

3) Bittrex

Logo giełdy Bittrex

Amerykański rywal Binance, Bittrex jest bardziej dopracowany i uregulowany niż jego azjatycki kuzyn. Jest to jeden z najbardziej płynnych rynków na świecie, z aktywami o wartości ponad 250 000 BTC w obrocie DZIENNIE. Ścisłe bezpieczeństwo, niskie opłaty i zaawansowany silnik transakcyjny są wspierane przez stabilność wysoce regulowanej operacji. Najlepsza część? Ponad 190 walut gotowych do handlu w szczegółowym interfejsie. Więc idź do tego! Chcesz zapoznać się z pełną recenzją Bittrex, w tym opłatami, weryfikacją, bezpieczeństwem i nie tylko? Przeczytaj nasze Recenzja wymiany Bittrex.

Kraken vs. Binance: która jest najlepszą wymianą bitcoinów?

Logo Krakena

vs.

Logo giełdy Binance

Kraken i Binance to dwie największe, najbardziej płynne i najszybsze giełdy na Dzikim Zachodzie. Ale który z nich wyjdzie na prowadzenie w tej rozgrywce? Z jednej strony stary kantor z siedzibą w Dolinie Krzemowej z walutą fiducjarną. Z drugiej strony młody, wyłącznie kryptowalutowy nowicjusz z mrocznych zakątków Azji. Obie te giełdy Bitcoin dobrze obsługują swoje nisze, ale która z nich jest najlepsza?

Porównałem opłaty, problemy z weryfikacją, wrażenia użytkownika, handel, opcje walutowe i nie tylko. Oto mój wniosek:

Funkcje Binance

Plusy

 • Niskie opłaty
 • Wysoka płynność
 • Rzadkie monety
 • Wyjątkowe prezenty
 • Wysoki nastrój społeczności
 • kciuk w górę Prędkość handlowa

Cons

 • Tylko kryptowaluty
 • Wysokie opłaty za wypłatę niektórych monet

Łeb w łeb

 • czekBezpieczeństwo: Kraken
 • czekPrędkość handlu: Binance.
 • czekMonety: Binance.
 • czekPlacet: Kraken.
 • czekUX: Kraken.
 • czekDodatkowe cechy: Binance.
 • czekOpłaty: Wiązanie.
 • czekWeryfikacja: Binance.
 • czekWypłaty: Kraken.

Żadna z giełd nie jest regulowana, ale powiązania Krakena z przejrzystymi firmami zlokalizowanymi w Dolinie Krzemowej dają jej przewagę. Kraken dokonał przeglądu swojego silnika handlowego, więc jury wciąż nie ma doświadczenia w handlu. Jednak Binance jest najbardziej zaawansowanym biznesem.

Binance jest znacznie szybszy niż Kraken

Jednak to, co naprawdę kocham w Binance, to możliwość handlu bez weryfikacji. To i ma w ofercie prawie 200 zasobów cyfrowych w porównaniu do około 20 na giełdzie Kraken.

Moim zdaniem jest to pranie, ponieważ porównywanie tych dwóch jest niesprawiedliwe. Obie obsługują dwa oddzielne różne segmenty.

Kraken: Najlepsze dla użytkowników, którzy chcą walut fiducjarnych, dobrego UX i tanich wypłat w Europie.

Binance: Najlepsze dla użytkowników, którzy chcą tanio spekulować rzadkimi altcoinami i dokonywać wielu transakcji z kryptowalutami.

Werdykt: Myć się.

Kraken Exchange FAQ

Jeszcze przed ogromną aktualizacją w styczniu 2018 roku użytkownicy mieli wiele pytań dotyczących Krakena. Po nim było jeszcze więcej. To często zadawane pytania to zbiór najczęściej zadawanych przez użytkowników zapytań. Nie rozpoczynaj handlu bez czytania!

P: Czy Kraken zapewnia portfel?

O: Tak, giełda Krakena zapewnia wszystkim swoim klientom darmowy portfel. Jednak nie zaleca się przechowywania kryptowalut w miejscu, w którym nie masz kontroli nad kluczami. To jeden z najważniejszych Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa Bitcoin kiedykolwiek się nauczysz.

P: Jakie waluty mogę handlować na Kraken?

ZA: Kraken oferuje przyzwoitą listę walut do handlu. Opcje Fiat to USD, EUR, CAD, GBP i JPY. Oferują popularne monety, takie jak BTC, DOGE, XRP i ETH, a także wiele innych. Aby zobaczyć pełną listę par, zobacz pary handlowe Kraken na stronie Cryptocharts.info.

P: Jakie są opłaty depozytowe Krakena?

Odp.: W większości przypadków deponowanie kryptowalut jest bezpłatne (niektóre monety są objęte mikroopłatą). Depozyty amerykańskie wynoszą 5 lub 10 USD, w zależności od opcji. Depozyty w euro wynoszą 5 euro.

P: Czy Kraken to legalna wymiana?

Odp .: Tak, Kraken znajduje się zwykle w pierwszej dziesiątce giełd pod względem wolumenu. Zdecydowana większość klientów nie ma żadnych problemów. Są wspierani przez grupy venture capital i mają siedzibę w San Francisco. Nie są oszustwem.

P: Czy Kraken Exchange ma aplikację?

Odp .: tak, to prawda. Aplikacja na Androida ma obecnie 4 gwiazdki i zawiera ponad 1500 recenzji. Aplikacja na iOS najwyraźniej jest jednak wstydem – ocena 1,5 gwiazdki z około 200 recenzjami).

P: Czy Kraken Exchange jest bezpieczny?

Odp .: Kraken ma wiele możliwości wsparcia, zaawansowanych środków bezpieczeństwa i protokołu chłodni w celu utrzymania rezerw. Nie są ściśle regulowani i bezpieczni, jak niektórzy konkurenci, ale nigdy nie zostali zhakowani. Kraken jest bezpieczny.

P: Czy Kraken Exchange wymaga weryfikacji?

O: Technicznie nie. Jeśli chcesz tylko przeglądać wykresy, nic Ci nie jest. Ale jeśli chcesz handlować, musisz zostać zweryfikowany.

P: Jakie są opłaty za handel depozytem zabezpieczającym Krakena?

O: Płacisz albo 1% opłat za otwarcie i rolowanie, albo 0, 2% w zależności od tego, którą parą walutową handlujesz. Aby uzyskać pełną listę, zobacz strona wsparcia na temat opłat za transakcje na marginesie.

Kraken recenzje | Czy ta wymiana bitcoinów jest niezawodna??

Pomimo wysokiego sentymentu społeczności, silnik handlowy Kraken i wydajność witryny były tematem niekończących się zgłoszeń do pomocy technicznej, tyradów na Twitterze i wątków Reddit. Ogólnie rzecz biorąc, witryna miała problemy z gwałtownym wzrostem popularności kryptowalut. Użytkownicy na całym świecie skarżyli się na wadliwe działanie i przestoje.

CryptoWithFries wygrywa konkurs na nazwę użytkownika.

CryptoWithFries wygrywa konkurs na nazwę użytkownika.

SERP Google pokazujący wszystkich nienawidzących Krakena.

SERP Google pokazujący wszystkich nienawidzących Krakena.

Zrujnowane transakcje, zwrócone depozyty, brakujące wypłaty, wyłączone systemy, przekleństwa rozmyte wszędzie - Kraken nie miał wielu przyjaciół.

Zrujnowane transakcje, zwrócone depozyty, brakujące wypłaty, wyłączone systemy, przekleństwa rozmyte wszędzie – giełda Kraken nie zdobywała wielu przyjaciół.

To skłoniło prezesa Jesse Powella do publicznego przeprosin. Wkrótce nadeszły obietnice ulepszeń. Kraken ogłosił ważne aktualizacje systemów pod koniec grudnia 2017 roku.

To skłoniło dyrektora generalnego Jesse Powella publicznie przepraszam. Wkrótce nadeszły obietnice ulepszeń. Kraken zapowiedział ważne aktualizacje systemów pod koniec grudnia 2017 r.

Jednak aktualizacja nie poszła dobrze. Witryna nie działała tylko przez kilka godzin, ale przez prawie dwa dni. Plotki o Mt. Gox wydobywał się z plugawych czeluści sieci. Te obawy były w większości nieuzasadnioną paniką. Kraken rażąco nie docenił, ile czasu to zajmie, wywołując zamieszanie na Reddicie.

Szybkość Krakena wydaje się być dużym problemem Kolejne wady dotyczące prędkości Krakena

Jednak giełda Kraken triumfalnie powróciła z BEZPŁATNYM obrotem dla wszystkich swoich lojalnych klientów i szczerymi przeprosinami za ataki serca, które spowodowała dla wszystkich. Coindesk szczegółowo opisuje incydent ich łapanka.

Na dzień 31 stycznia 2018 r. Strona stanu witryny nadal wyświetla komunikat „usługa zdegradowana”, mimo że wielu twierdziło, że działa dobrze. Jury wciąż nie ocenia, jak bardzo ta aktualizacja pomogła.

Co mówią pozytywne recenzje Kraken

Społeczność uwielbia wymianę Krakena (kiedy to działa). Nie cieszy się tak wielkim szacunkiem, jak niektórzy konkurenci, ale generalnie jest lubiany. Pozytywne recenzje skupiają się głównie na 3 rzeczach:

 • checkLow opłaty
 • checkLow wypłaty do Europy
 • checkCommunity trust

Oto kilka przykładów:

Przykład oceny na giełdzie Krakena

Oto link do wątek Reddit gdzie użytkownik chce wiedzieć, czy giełda Kraken jest godna zaufania. Oceń własne odczucia społeczności.

Co mówią negatywne recenzje Kraken

Negatywne recenzje nie były trudne do znalezienia. Mimo że społeczność generalnie lubi Krakena, wielu zostało spalonych.

Negatywne recenzje koncentrują się prawie wyłącznie na wydajności systemu.

Morris_Dungpile przedstawia żywy obraz zespołu kodującego Krakena.

Nie jest też jedyną wściekłą osobą w sieci.

Nie jest też jedyną wściekłą osobą w sieci.

Bezużyteczne śmieci, okropny bóg i słowo F w jednym fragmencie. Jestem pod wrażeniem, Kraken.

Bezużyteczne śmieci, okropny bóg i słowo F w jednym fragmencie. Jestem pod wrażeniem, Kraken.

Werdykt: Giełda Krakena jest najwyraźniej bardzo dobrą wymianą, gdy działa. Świetna struktura opłat, dostęp do fiat, szybkie wypłaty i więcej, wszystko to wiąże się z wysokim zaufaniem społeczności. Ale to, czy ich system faktycznie zadziała, okaże się.

Kryptopozytywny | Sympatie i antypatie

Giełdy Bitcoin, podobnie jak ludzie, którzy je prowadzą, są niezwykle złożone. Czasami dobrzy ludzie robią złe rzeczy, a czasami wielkie giełdy nie mają mocy, by służyć swoim klientom. Kraken jest jedną z tych giełd. To jest zarówno wspaniałe, jak i okropne, niesamowite i okropne. Jest wiele rzeczy do polubienia i niechęci, więc przejdźmy do tego.

Lubi

Opłaty

Wypłaty są tanie, zwłaszcza do Europy. A ich wypłaty kryptowalut są bardziej konkurencyjne niż większość. Ich harmonogram opłat za wolumen od producenta jest również wyjątkowo przyjazny dla inwestorów. W ciągu dnia korzystałem z wielu giełd i muszę powiedzieć, że giełda Krakena jest jedną z najlepszych dla profesjonalnych traderów.

Placet

Dobrze jest mieć dostęp do najpopularniejszych walut na świecie. Ułatwia życie i oferuje lukratywne możliwości handlowe.

Zaufanie

Społeczność ma związek miłości / nienawiści z Krakenem. Jak ten sportowiec, który ma wszystkie narzędzia, by być świetnym, ale po prostu nie wkłada w to pracy. Kraken ma duże zaufanie, ale po prostu nie mogą się połączyć.

Płynność

Platforma Kraken jest zwykle jedną z 5 lub 6 największych giełd pod względem 24-godzinnego wolumenu. Obecnie znajduje się na 8. miejscu.

Nie lubi

Hej, nikt nie jest doskonały (patrz wyżej).

Wydajność

Kraken po prostu nie może mieć własnej wymiany do pracy bez błędów, przestojów i problemów z pomocą techniczną. Zobaczymy, czy to posprzątają.

Wybór monet

Z około 20 walutami / monetami do wyboru, opcje Krakena są ograniczone w porównaniu z konkurencją.

Nie jest przyjazny dla początkujących

Poziomy weryfikacji Kraken i mylący interfejs handlu nie są przyjazne dla początkujących.

Wyrok Our Kraken Review

Kraken to płynna giełda oferująca wspaniałe wrażenia handlowe, gdy faktycznie działa. Książki zleceń o dużym wolumenie, waluty fiducjarne i płynny UX – wszystko to razem sprawia, że ​​handel jest przyjemny i opłacalny. Od szczegółowych narzędzi handlowych po handel / pożyczki z depozytem zabezpieczającym, daje użytkownikom wiele sposobów na zarobienie dobrych pieniędzy. Poza tym łatwo jest tanio uzyskać pieniądze z witryny (szczególnie dla Europejczyków). Możesz nawet zaangażować się w handel ciemnymi pulami.

Jest bezpieczny, dobrze skomunikowany i przejrzysty. Bycie w biznesie 7 lat świadczy o jego stabilności.

Jest jednak czego nie lubić. Te pozytywy mają zastosowanie tylko wtedy, gdy witryna faktycznie działa. Przygotuj się, by więcej niż kilka razy uderzyć pięściami w stół ze złości. Godspeed, mój przyjacielu.

Werdykt: Giełda Krakena to dobra giełda dla doświadczonych handlowców, którzy mogą skorzystać ze wszystkiego, co ma do zaoferowania, ale ma ograniczone opcje monet (choć ma fiat). Nie jest przyjazny dla początkujących. To może nawet nie zadziałać. Pozwoliłbym czasowi zdecydować, czy poprawiło się, czy nie, przed rozpoczęciem handlu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map