HYBSE, GMEX i MINDEX współpracują, aby wymienić pierwszy na świecie stabilny token z wieloma aktywami na Mauritiusie

Aktywa zabezpieczone własnością spółek założycielskich i stabilne aktywa, przede wszystkim złoto

Mauritius, Londyn, 21 lutego 2019 r. Po niedawnym uruchomieniu joint venture na Mauritiusie między trzema wizjonerskimi firmami w październiku 2018 r., Nowo utworzona HYBSE Marketplace Limited (HM) stawia na pierwszym miejscu na świecie pierwszy na świecie cyfrowy stabilny token „MAST” z wieloma aktywami..

Szybko rosnące globalne zainteresowanie tokenami zabezpieczonymi prowadzi do pojawienia się nowych regulacji na Mauritiusie, które umożliwią rynkom cyfrowym i depozytariuszom cyfrowym, HM zapewnia inwestorom zainteresowanym rozwojem portfela aktywów cyfrowych dostęp do tokenów zabezpieczonych aktywami pierwotnymi i wtórnymi zbywalnymi, które będzie wspierać rozwój tego innowacyjnego ekosystemu handlowego.

Pierwszym wyemitowanym instrumentem będą produkty MAST, pełne tokeny zabezpieczone wieloma aktywami, które zapewnią inwestorom różnorodność zarządzanego ryzyka, ponieważ każda klasa aktywów jest oparta na zintegrowanej strukturze portfeli strategicznych. Początkowo MAST będzie składał się z udziałów własnościowych w spółkach założycielskich; HM, GMEX, MINDEX, w pełni złote waluty DIM i stabilne złote monety. Zaprojektowano trzy różne kategorie pakietów MAST, które umożliwiają inwestorom dostosowanie swojego portfela do indywidualnego apetytu na ryzyko.

HYBSE Marketplace zawiera najnowsze osiągnięcia technologiczne dla sektora finansowego z trzema podstawowymi elementami; Bezpieczeństwo dzięki adapterom GMEX do nadzoru rynku zapewnia dostęp do pełnego nadzoru regulacyjnego w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska handlowego; Decentralizacja za pośrednictwem księgi publicznej zapewnia przejrzyste i bezpieczne metody przeprowadzania transakcji na zasobach cyfrowych na całej platformie; Skalowalność na silniku Catapult pozwala na modułową konstrukcję i dużą częstotliwość handlu.

Hirander Misra, prezes HYBSE Marketplace, GMEX i MINDEX, mówi: „Dzięki programowi rozwoju rynku GMEX (MAP) pragniemy znaleźć sposoby współpracy z partnerami w celu wprowadzania innowacyjnych rozwiązań na rynek. Tokeny aktywów, które są w pełni zabezpieczone, wprowadzane na rynek na regulowanej giełdzie i przechowywane u regulowanego depozytariusza cyfrowego zapewniają poziom regulacji i nadzoru, który wcześniej nie był dostępny dla potrzeb inwestorów instytucjonalnych. ”

„Cieszymy się, że możemy uruchomić MAST na HYBSE Marketplace na Mauritiusie, ponieważ mocno wspieramy ramy regulacyjne, które są ustanawiane w kraju dla rynków cyfrowych i depozytariuszy cyfrowych. Jesteśmy przekonani, że te nowe ramy umocnią Mauritius na mapie globalnej jako naturalny dom dla innowacyjnych technologii w przestrzeni zasobów cyfrowych ”- dodał..

Oficjalne ATO MAST rozpocznie się w czwartek, 21 lutego 2019 r. Oczekuje się, że handel wtórny na HYBSE rozpocznie się w drugim kwartale 2019 r. ATO będzie dostępne do inwestowania przez zaawansowanych i doświadczonych inwestorów.

Akredytowani uczestnicy, którzy są zainteresowani uzyskaniem udziału w tej rewolucji, mogą skorzystać z podanego linku; www.mast.eco.

Szczegółowe i wyczerpujące zestawienie powyższego można znaleźć w schemacie MAST, który można znaleźć na stronie internetowej MAST.

– koniec–

HYBSE Marketplace: Kontakty w zakresie public relations:

Mauritius

Samantha Seewoosurrun

(+230) 5772 4400

[e-mail chroniony]

Zjednoczone Królestwo

Melanie Budden

+44 (0) 7974 937 970

[e-mail chroniony]

Cyfrowy

Uroš Trajković

+27 (0) 87 701 0914

UT@ hybse.com

Zrzeczenie się

Mauritius jako jurysdykcja uznaje aktywa cyfrowe za klasę aktywów przeznaczoną do inwestycji przez inwestorów wyrafinowanych i ekspertów. Zdecydowanie zalecamy inwestorom zasięgnięcie niezależnej porady finansowej i prawnej przed podjęciem jakichkolwiek działań biznesowych. Inwestorzy powinni w pełni ocenić ryzyko przed przeznaczeniem jakichkolwiek środków na inwestycje.

Komunikat dla wszystkich inwestorów: Obowiązki regulacyjne

Obowiązkiem inwestorów, którzy chcą kupić lub zatrzymać tokeny opisane w tej ofercie, jest zbadanie i zapoznanie się ze wszystkimi obowiązującymi przepisami prawa i regulacjami w danej jurysdykcji. Obejmuje to konsekwencje podatkowe związane z zakupem, posiadaniem lub sprzedażą tokenów stabilnych z wieloma aktywami (MAST). Nasza firma nie oferuje żadnych porad prawnych, finansowych ani biznesowych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt.

Inwestorzy muszą przestrzegać wszystkich przepisów i regulacji dotyczących znajomości klienta, przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu, które mogą ich dotyczyć. Inwestorzy muszą uzyskać wszelkie pozwolenia, zatwierdzenia lub licencje potrzebne do zakupu, przechowywania lub sprzedaży jakichkolwiek tokenów MAST zgodnie z prawem i przepisami, którym podlegają lub w każdej jurysdykcji, w której mogą kupować, przechowywać lub sprzedawać tokeny MAST. Nigdy nie sprzedajemy do krajów objętych sankcjami.

O firmie MINDEX

Ekosystem MINDEX obejmuje:

MINDEX Holdings Limited – spółka holdingowa ekosystemu MINDEX.

MINDEX Clearing Limited – działa jako izba rozliczeniowa dla kontrahentów centralnych (CCP) regulowana przez Mauritius Financial Services Commission (FSC) w celu rozliczania wszystkich transakcji zawartych na MINDEX Limited.

MINDEX Limited – prowadzi giełdę papierów wartościowych i instrumentów pochodnych obejmującą wiele aktywów, regulowaną przez Mauritius Financial Services Commission (FSC).

MINDEX Spot Limited – Rynek elektronicznego handlu ustandaryzowanymi fizycznymi i cyfrowymi kontraktami towarowymi na złoto, metale szlachetne i inne towary

MINDEX Vault Limited – nadchodzące rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania złota i innych metali szlachetnych.

MINDEX Refinery Limited – nadchodzące światowej klasy wytapianie, rafinacja i odzyskiwanie złota i innych metali szlachetnych zgodnie z najwyższymi standardami.

MINDEX Realty Limited – nieruchomościowe ramię ekosystemu MINDEX odpowiedzialne za budowę i eksploatację rafinerii, skarbca, biurowca i magazynów ułatwiających bezpieczne przechowywanie złota, aktywów cyfrowych i innych towarów.

Po więcej informacji odwiedź www.mindex.mu

Śledź na Twitterze @MindexHoldings

O Grupie GMEX

Grupa GMEX (GMEX) składa się z firm, które oferują najnowocześniejsze, innowacyjne rozwiązania dla nowej ery globalnych rynków finansowych, zapewniając wiedzę biznesową, najnowszą technologię, łączność i doskonałość operacyjną zapewnioną dzięki ukierunkowanemu podejściu opartemu na partnerstwie. GMEX wykorzystuje rozległe doświadczenie i wiedzę w zakresie infrastruktury rynkowej, aby stworzyć odpowiedni plan strategiczny z giełdami, izbami rozliczeniowymi, depozytami, rejestrami i platformami przyjęć magazynowych. GMEX oferuje również dodatkową korzyść w postaci połączenia wzajemnego z wieloma giełdami partnerskimi w celu stworzenia globalnych sieci płynności. GMEX Technologies jest spółką zależną w całości należącą do Grupy GMEX.

Po więcej informacji odwiedź www.gmex-group.com

Śledź na Twitterze @GMEX_Group

O firmie HYBSE

Hybrid Stock Exchange (HYBSE) to internetowa platforma wymiany oparta na blockchain. Umożliwia kupno i sprzedaż skryptonizowanego kapitału w nowej erze kryptowalut. Zastosowanie technologii blockchain pozwala uczestnikom wyeliminować wielu pośredników związanych z tradycyjnymi giełdami. Podczas gdy tradycyjne giełdy obsługują uczestników z określonych lokalizacji geograficznych, HYBSE jest otwarte dla wszystkich uczestników na całym świecie.

Po więcej informacji odwiedź www.hybse.com

Obserwuj na Twitterze https://twitter.com/HYBSE

O fundacji DIM

Fundacja DIM jest organizacją non-profit, która jest odpowiedzialna za marketing, public relations, obsługę klienta i nadzór nad markami DIM (DIMCOIN, DIM Currencies, DIM Cryptocurrencies i przyszłe monety denominowane w DIM). DIM X to platforma do konwersji kryptowalut. Fundacja DIM jest zarejestrowana w Singapurze.

Regionalna Fundacja DIM będzie odpowiedzialna za:

Zbieranie darowizn na rzecz ekosystemu DIM

Tworzenie wydarzeń dla ekosystemu DIM i uczestniczenie w wydarzeniach związanych z blockchain

Rozpocznij kampanie marketingowe dla Fundacji DIM

Przyciągnij firmy do ekosystemu DIM

Stanie się centralnym miejscem spotkań ambasadorów i promotorów.

Po więcej informacji odwiedź www.dim.foundation

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map