Najlepsze firmy zajmujące się naprawami kredytów

Niska ocena kredytowa? Wcześniejsze zaległości, bankructwa lub inne negatywne znaki na twoich raportach kredytowych? Są to problemy, z którymi boryka się wielu Amerykanów i nie wiedzą, co z nimi zrobić. Jeśli jednak wiesz, gdzie szukać, udając się do jednej z najlepszych firm naprawczych w kraju, możesz rozwiązać swój problem i uciec bez szwanku. Oto 7 z absolutnie najlepszych firm zajmujących się naprawą kredytów, jakie mogłem znaleźć, aby, miejmy nadzieję, uwolnić cię od trudu.

1. Zalety kredytowe

Zalety kredytowe został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu sztucznej inteligencji i jest jedną z najbardziej wyrafinowanych opcji naprawy kredytu w USA. W związku z tym mogą być bardzo łatwe i wygodne dla współczesnej osoby i pomóc w zarządzaniu Twoją zdolnością kredytową. Działający na rynku od ponad 10 lat, The Credit Pros może pomóc w naprawieniu kredytu i zarządzaniu nim. Mimo że są młodsze niż niektóre inne agencje z tej listy, mają ponad 100 000 użytkowników i mają ocenę A + w BBB, co jest imponujące.

Podczas rejestracji zapewnisz im dostęp do swoich raportów kredytowych. Stamtąd The Credit Pros będzie miał ekspertów, którzy przeanalizują, co mogą dla Ciebie zrobić i zaczną dla Ciebie pracować. Najlepsze ze wszystkich Monitorowanie kredytów jest zawarte na stronie Bez dodatkowej opłaty co może pomóc w wykryciu potencjalnej kradzieży tożsamości.

2. Credit Saint

Podczas gdy większość tej listy najlepszych firm naprawczych w Ameryce nie jest uporządkowana według rangi, ponieważ wiele z nich zależy od twoich preferencji, Credit Saint jest zdecydowanym zwycięzcą najlepszych firm naprawczych. Z tego powodu umieściliśmy go na pierwszym miejscu. Credit Saint, według Better Business Bureau, jest firmą klasy A +, która działa na rynku od ponad dziesięciu lat. W tej kadencji pomogli tysiącom ludzi takich jak Ty.

Credit Saint zacznie Cię od spotkania z Tobą i bezpłatnego omówienia aktualnego stanu Twojego kredytu. Podadzą nawet próbkę tego, co potencjalnie można zrobić, i najlepszy scenariusz dotyczący kredytu, jeśli ich zatrudnisz. Po zidentyfikowaniu obszarów, które ich dotyczą, Credit Saint zaatakuje każdy problem, wysyłając wezwania do trzech głównych biur kredytowych w Stanach Zjednoczonych..

Credit Saint jest jedną z najbardziej agresywnych firm naprawczych, co jest dobre, ale nie każdy musi płacić za pełnoprawnego psa atakującego. Dlatego Credit Saint oferuje kilka pakietów opartych na tym, czego potrzebujesz, aby uzyskać jak największy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki.

3. Prawo Lexington

Prawo Lexington to kancelaria specjalizująca się w usługach takich jak naprawa kredytu. Mogą ci pomóc, jeśli miałeś rozwód, kradzież tożsamości itp., Które wpłynęły na twój raport kredytowy. To bardzo pocieszające, że jest to prawdziwa kancelaria prawna, w której pracują dla Ciebie doświadczeni prawnicy i asystenci, i zdecydowanie pomaga to, że działają na rynku od 1991 roku.

Podobnie jak Credit Saint, Lexington Law ma trzy różne plany usług z różnymi przystępnymi cenami. Każdy plan może pomóc w poprawieniu wyniku kredytowego, podczas gdy droższe plany będą zawierały również dodatkowe funkcje, takie jak narzędzie do śledzenia wyników FICO. Lexington Law nie tylko będzie wysyłać spersonalizowane spory w Twoim imieniu, ale może również kwestionować trudne zapytania, które mogą Cię zranić. Bez względu na to, który z planów wybierzesz, będziesz mieć pulpit nawigacyjny online ze wszystkimi potrzebnymi informacjami na wyciągnięcie ręki.

4. Naprawa Sky Blue Credit

Naprawa Sky Blue Credit to kolejna świetna agencja naprawy kredytów. Robią świetną robotę, pomagając podnieść Twój wynik i usunąć złe oceny z raportu kredytowego. Spośród wszystkich firm na tej liście Sky Blue może zaoferować najlepszą wartość, w zależności od Twojej sytuacji.

Idąc w przeciwnym kierunku niż Credit Saint, Sky Blue ma jedną usługę i pobiera prostą miesięczną stawkę ryczałtową. Za mniej niż 80 USD miesięcznie Sky Blue ma jedną z najlepszych cen na rynku i będzie o Ciebie walczył. Jeśli w ciągu 90 dni nie otrzymasz żadnego świadczenia, możesz odzyskać swoje pieniądze wraz z gwarancją zwrotu pieniędzy. Po zarejestrowaniu się Sky Blue przeanalizuje Twój raport kredytowy i dowie się, co można naprawić. Następnie spróbują zakwestionować pozycje w raporcie za pomocą niestandardowego procesu, a nawet ponownie zakwestionują wszelkie negatywne pozycje, jeśli to konieczne. Sky Blue sprawdzi również, czy jakikolwiek dług, którego nie spłaciłeś, nie narusza żadnych przepisów dotyczących lichwy ani przedawnienia.

5. Kredytowi ludzie

Kredytowi ludzie działają na rynku od ponad 15 lat i szacują, że mogą pomóc osobom ze złymi kredytami o 53 do 187 punktów. Zostały dobrze ocenione w miejscach takich jak Smart Money i Wall Street Journal. Wydaje się, że ludzie absolutnie uwielbiają ich usługi, które oferują w planach 6-miesięcznych i miesięcznych planach płatności na bieżąco. Ta elastyczność może być świetna dla osób, które nie są do końca pewne, ile pomocy naprawdę potrzebują. Oferują również tygodniowy okres próbny za jedyne 19 USD i 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Dzięki dużemu doświadczeniu The Credit People było w stanie zobaczyć wspaniałe wyniki. Według ich strony internetowej, ponad 71% ich użytkowników uzyskało zgodę na kredyt hipoteczny, a ponad 78% uzyskało zgodę na pożyczki samochodowe. Po dołączeniu ich przeciętny klient był w stanie zauważyć 32% poprawę swojej zdolności kredytowej.

6. Pyramid Credit Repair

Pyramid Credit Repair działa na rynku od 2011 roku i od tego czasu szybko się rozwija. Obecnie firma z siedzibą w Nowym Jorku ma ponad 270 pełnoetatowych członków i ponad 8000 osób w zespole wsparcia. Dlatego możesz oczekiwać, że Pyramid Credit Repair zapewni doskonałą obsługę klienta.

Pyramid Credit Repair ma kilka planów dostosowanych do twoich potrzeb, z których każdy zapewnia wspaniałe korzyści, w tym ochronę 24/7. Jedną z wyjątkowych korzyści jest to, że oferują ubezpieczenie w wysokości 25 000 USD na wypadek kradzieży tożsamości. Dodatkowo mają usługi takie jak monitorowanie ciemnej sieci.

Dodatkowo, chociaż ich plany są już niedrogie, wielu nauczycieli, weteranów lub par może otrzymać dodatkowe zniżki. Według Trustpilota, Pyramid Credit Repair ma ocenę 4.8 na 5 gwiazdek. Idealny dla każdego, kto potrzebuje pełnego zestawu funkcji i doskonałego wsparcia

7. Usługi kredytowe Ovation

Wreszcie wylądowaliśmy na Usługi kredytowe Ovation, którzy szczerze zasługują na owację na stojąco za część wykonywanej pracy. Pomogli ponad 120 000 ludziom, co mówi bardzo wiele. Mają opłacalne opcje, które mogą zdziałać cuda dla twojego kredytu.

Podobnie jak Credit Saint, Ovation Credit Services udzieli wstępnej konsultacji za darmo, dlatego kontakt z nimi i wypróbowanie ich nie zaszkodzi. Jeśli zdecydujesz się kontynuować z nimi, Twój doradca pomoże Ci na każdym etapie procesu, w tym w pisaniu listów dobrej woli, sporach i kwestionowaniu opóźnień w płatnościach. Według Ovation, około 1 na 5 Amerykanów ma niedokładne informacje w swoich raportach kredytowych, więc mam nadzieję, że mogą dziś pomóc naprawić zły kredyt.

Ovation ma rozsądną cenę, a ich jeden plan zaczyna się poniżej 90 USD w pierwszym miesiącu i poniżej 80 USD każdego następnego miesiąca. Według Better Business Bureau, Ovation jest firmą A + i według Trustpilot ma ocenę 4,3 na 5 gwiazdek.

Podsumowanie

Zły kredyt może powodować różnego rodzaju problemy w czyimś życiu i być dużym wydatkiem. Może to wynikać z wyższych odsetek od kredytu hipotecznego, pożyczki lub karty kredytowej lub dlatego, że pracodawcy i mieszkania często sprawdzają zdolność kredytową podczas procesu składania wniosków. Niech ludzie myślą, że muszą żyć ze swoimi błędami z przeszłości i złymi kredytami, podczas gdy tak naprawdę tego nie robią. Skontaktuj się już dziś z agencją napraw kredytowych, aby znaleźć się na właściwej drodze.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map