OKEx zwiększa wsparcie dla rozwoju DeFi dzięki bezpiecznemu kanałowi cenowemu, OKEx Oracle

Malta, 12 sierpnia 2020 r. – OKEx (www.okex.com), wiodąca na świecie giełda kryptowalut i instrumentów pochodnych, dalej wspiera rozwój przestrzeni DeFi poprzez OKEx Oracle, bezpieczny, podpisany kanał cenowy, który może być wykorzystany w zdecentralizowanych projektach finansowych, aby uzyskać dostęp do wiarygodnych cen sieciowych. Jako wysoce płynna globalna giełda, OKEx Oracle przedstawia programistom niezawodne podpisane dane cenowe z wiarygodnego źródła.

Dokładne dane cenowe mają kluczowe znaczenie dla rozwoju zdecentralizowanych finansów, ponieważ bez nich złośliwi aktorzy mogą publikować błędne informacje w łańcuchu i wykorzystywać systemowe luki w protokołach DeFi. Poprzez uruchomienie OKEx Oracle, OKEx ma na celu przyczynienie się do stworzenia bezpieczniejszego środowiska dla wszystkich uczestników ekosystemu.

OKEx Oracle to API dostępne dla każdego, nie tylko dla klientów OKEx. Kanał cenowy jest podpisywany przez giełdę OKEx, a klucz prywatny jest bezpieczny w jej solidnej infrastrukturze. Każdy może zweryfikować źródło danych w łańcuchu za pomocą klucza publicznego OKEx Oracle.

„Dostęp do wiarygodnego cennika podpisanego przez OKEx daje projektom DeFi i użytkownikom pewność, że używane przez nich dane są w 100% dokładne. Pomaga to nie tylko w budowaniu niezawodnych podstaw do dalszego wspierania DeFi, ale także pomaga zapewnić bezpieczeństwo zasobów użytkowników i długowieczność protokołów, których używają," – skomentował CEO OKEx, Jay Hao.

Obsługa głównego protokołu DeFi Compound

Większość protokołów DeFi opiera się na kanałach cenowych, które pomimo zakodowanych na stałe zabezpieczeń, nadal stanowią pojedynczy punkt awarii i potencjalne zagrożenie dla DeFi w miarę jej ekspansji. Próbując usunąć tę lukę, wiodący protokół DeFi Compound Finance, który umożliwia użytkownikom zarabianie na ich aktywach kryptograficznych i zaciąganie pożyczek tokenizowanych, uznał potrzebę niezawodnego ekosystemu cenowego, aby umożliwić uczestnikom działanie bez polegania na jednym projekcie.

Poprzez jego System Open Price Feed (OPF), każda zainteresowana strona może podpisać pary klucz-wartość, takie jak kanały cenowe, za pomocą SDK i opublikować je w łańcuchu bloków. Firma OKEx Oracle postępuje zgodnie ze standardami OPF, aby zapewnić protokołom Compound i innym protokołom DeFi dodatkowe niezawodne źródło danych cenowych w łańcuchu, które każdy może zdekodować i podpisać. Według Jay Hao:

"W OKEx mocno wierzymy w DeFi i jesteśmy przekonani, że doprowadzi to do kolejnej fali wartościowych (opartych na blockchain) aplikacji, które ostatecznie pomogą wprowadzić następną falę użytkowników kryptowalut. To zaszczyt móc obsługiwać jeden z wiodących protokołów w kosmosie za pośrednictwem OKEx Oracle i mamy nadzieję, że wysiłki Compound w celu usunięcia tego pojedynczego punktu awarii dla wielu projektów będą stanowić kluczowy kamień milowy w rozwoju DeFi.."

OKEx inwestuje w rozwój DeFi

OKEx jest liderem w rozwoju branży DeFi, obszaru, który urósł wykładniczo w ciągu ostatnich 12 miesięcy i obecnie posiada w swoich protokołach wartość około 4,6 miliarda dolarów. Oprócz OKEx Oracle, innowacyjna giełda jest zaangażowana we wspieranie projektów o najwyższej jakości i wysokim potencjale w kosmosie, ostatnio wymieniając wiele popularnych tokenów zarządzania DeFi, w tym Compound (COMP), Aave (LEND), DMM: Governance ( DMG) i syntetyczny token sieciowy (SNX).

OKEx stał się również jednym z pierwszych walidatorów w sieci testowej Ethereum Topaz dla ETH 2.0 z pulą wydobywczą OKPool i uruchomił funkcję pożyczkową C2C na początku tego roku, która umożliwia użytkownikom pożyczanie środków przy użyciu BTC, ETH lub OKB jako zabezpieczenia – i przy niektórych najniższych stawek w branży. OKEx rozwija również OKChain, zdecentralizowaną sieć publiczną, która według przewidywań OKEx będzie dalej rozwijać rozwijającą się branżę DeFi, umożliwiając budowanie na niej komercyjnych DApps na dużą skalę..

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak działają wyrocznie blockchain, odwiedź: https://bit.ly/2XWnRFD

KONIEC

O OKEx

Jako wiodąca na świecie giełda kryptowalut i instrumentów pochodnych, OKEx oferuje najbardziej zróżnicowany rynek, na którym globalni handlowcy kryptowalut, górnicy i inwestorzy instytucjonalni zarządzają kryptowalutami, zwiększają możliwości inwestycyjne i zabezpieczają ryzyko. Zapewniamy obrót kasowy i instrumentami pochodnymi – w tym kontrakty futures, bezterminową swap i opcje – głównymi kryptowalutami, oferując inwestorom elastyczność w formułowaniu strategii w celu maksymalizacji zysków i ograniczenia ryzyka.

Kontakt z mediami

Vivien Choi

E-mail: [e-mail chroniony]

@vivienchoi

Postępuj zgodnie z OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map