Wzmocnienie kobiecego łańcucha blokowego – OKEx świętuje z #WomenInCrypto

OKEx (www.okex.com), największa na świecie giełda kryptowalut i instrumentów pochodnych, zainicjowała kampanię społeczną w związku z Międzynarodowym Dniem Kobiet (8 marca), aby okazać uznanie i wzmocnić pozycję kobiet w branży. OKEx zaprosił ponad 20 liderek, które rozkwitły w branży blockchain i kryptowalut z różnych segmentów, np. media, wpływowe osoby i liderzy organizacji, aby podzielić się swoimi inspiracjami do wejścia w tę dziedzinę i wizją przyszłości.

„Międzynarodowy Dzień Kobiet to wielki dzień, w którym wszyscy świętują równość płci i wzmocnienie pozycji kobiet. Pokorni, wybitni, sumienni przywódcy. Jest przeznaczony dla kobiet, które są silne i generują pozytywne skutki w branży kryptograficznej zdominowanej przez mężczyzn. Niektórzy mogą przeoczyć swoją fenomenalną pracę i zaniedbać swoje niesamowite talenty, ale mimo to upierają się i pracują jeszcze ciężej ”- powiedział Jay Hao, dyrektor generalny OKEx.

2020 – Rok upodmiotowienia kobiet

Rok 2020 to bardziej niż kiedykolwiek rok upodmiotowienia kobiet i równouprawnienia płci. Wkład kobiet w społeczności Bitcoin podwoił się z 5% w 2018 r., Do prawie 12,8% obecnie, zgodnie z ostatnimi danymi z CoinDance. W ciągu ostatnich lat więcej kobiet wkroczyło w przestrzeń kryptowalut. Ponadto wykazali się wyjątkowym wyczuciem, kreatywnością i przywództwem w kryptowalutach poprzez wyjątkowy wkład w branżę.

„Kampania #WomenInCrypto jest nie tylko świętowaniem dnia dzisiejszego, ale także budowaniem świadomości na temat równości płci. W OKEx cenimy nasze kobiece talenty i jesteśmy dumni z osiągnięcia wysokiego poziomu różnorodności płci w naszych biurach. W przyszłości będziemy nadal wzmacniać pozycję kobiet i tworzyć szczęśliwe i harmonijne miejsce pracy z równouprawnieniem płci ”. Jay dodał w niedawnym liście otwartym.

Aby usłyszeć, OKEx wyczyścił wysokie i niskie głosy The Blockchain Voices

W tej znaczącej kampanii skupi się na ich niesamowitych osiągnięciach, które ukształtowały przestrzeń kryptograficzną, i ich spostrzeżeniach na temat tego, jak wszyscy w kobiecej społeczności kryptowalut mogą wspólnie coś zmienić..

„Fintech otwiera nowe możliwości dla pracujących kobiet, które na swój sposób otwierają nowe horyzonty przed branżą fintech. Jest to proces korzystny dla obu stron. W kryptowalutach widać coraz więcej silnych kobiet, nie jest też przypadkiem, że szefem blockchain w jednej z najbardziej wpływowych społeczności na świecie – Światowym Forum Ekonomicznym – jest kobieta, wspaniała profesjonalistka i matka trójki dzieci. – powiedziała Kristina Lucrezia Cornèr, redaktor zarządzająca Cointelegraph, znanej globalnej platformy medialnej kryptowalut. „Kobiety są wielkim zasobem gospodarki, więc bądźmy silnymi kobietami. Zachęcamy ich, możemy ich wychowywać ”.

„Stajemy się coraz lepsi w zacieśnianiu narracji, wyjaśnianiu korzyści płynących z kryptowaluty bez jej nadmiernego komplikowania, w budowaniu infrastruktury, w wydawaniu produktów, które są bardziej przyjazne dla użytkownika i mają oczywiste USP. Ale wciąż jest dużo do zrobienia, a także dużo miejsca dla wszystkich typów ludzi, którzy mogą się przyłączyć ”- powiedziała Christina Comben, dziennikarka kryptowalut Bitcoinist, najlepszego źródła informacji o blockchain i krypto. „Zrozum, że największą barierą wejścia możesz być ty. Tak, jest to przemysł zdominowany przez mężczyzn, ale nikt aktywnie nie odmawia kobietom dostępu. Wiele kobiet, które weszły, zabija go w kosmosie. Blockchain jest neutralny pod względem płci. Nie pozwól nikomu zmusić Cię do myślenia i nie pozwól, aby cokolwiek stanęło Ci na drodze ”.

„Crypto, jakie znamy, zostało zbudowane nie tylko na blockchainie, ale także na silnej społeczności. My, kobiety, jesteśmy naturalnymi budowniczymi społeczności. Nadszedł czas, abyśmy zgromadzili się i uczestniczyli w kryptowalutach w celu uzyskania niezależności finansowej i wykorzystania naszego wrodzonego zestawu umiejętności. Tak jak pieniądze, które wydajemy, to deklaracje polityczne – Bitcoin nie jest inny ”- powiedziała Diana Pires, wiceprezes ds. Sprzedaży instytucjonalnej w Crypto.com. „Od tysiącleci głosowaliśmy bez bycia wysłuchanym – kryptowaluta pozwala nam być wysłuchanymi”.

Kobiety w kryptowalutach od dawna były niedoreprezentowane i zasługiwały na to, by być lśniącymi i traktowanymi z równym szacunkiem i równymi szansami. Oprócz gorących wiadomości o halvingu bitcoinów, byłoby miło dodać na marginesie, doceniając branżę z innym wzrostem. Odwiedź Twitter OKEx, aby uzyskać więcej cytatów kobiet zajmujących się kryptowalutą.

KONIEC

O OKEx

Największy i najbardziej zróżnicowany rynek kryptowalut na świecie, OKEx, to miejsce, w którym globalni handlowcy kryptowalut, górnicy i inwestorzy instytucjonalni zarządzają aktywami kryptograficznymi, zwiększają możliwości inwestycyjne i zabezpieczają ryzyko. Zapewniamy obrót kasowy i instrumentami pochodnymi, w tym kontraktami futures, bezterminową zamianą i opcjami, na główne kryptowaluty, oferując inwestorom dużą elastyczność w formułowaniu ich strategii w celu maksymalizacji zysków i ograniczenia ryzyka.

Kontakt z mediami:


Vivien Choi

E-mail: [e-mail chroniony]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map