Jak handlować na OKEx DEX

Zdecentralizowane giełdy zyskały popularność w społeczności kryptowalut po zdecentralizowanym boomie finansowym w 2020 r. W lipcu tego roku DEX zestaw rekordowy wolumen obrotu w wysokości 4,3 mld USD – wzrost o 174% w porównaniu z czerwcem.

Zdecentralizowane giełdy służą jako platformy handlu aktywami i odgrywają kluczową rolę w zapewnianiu płynności ekosystemowi DeFi. Kontynuując wysiłki OKEx, aby wspierać rozwój ekosystemu DeFi, uruchomiliśmy sieć testową OKEx DEX, aby zaoferować naszym użytkownikom płynne, zdecentralizowane doświadczenie handlowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak handlować kryptowalutami na zdecentralizowanej giełdzie, ten przewodnik pomoże Ci rozpocząć korzystanie z OKEx DEX.

Co to jest OKEx DEX?

OKEx DEX to zdecentralizowana giełda oparta na naszym własnym łańcuchu bloków o nazwie OKExChain. OKExChain to zestaw publicznych blockchainów typu open source, których celem jest promowanie komercyjnych aplikacji na dużą skalę. Jako pierwsza aplikacja w OKExChain, OKEx DEX oferuje pozbawioną granic, zdecentralizowaną platformę handlową z następującymi funkcjami:

  • Bezpieczeństwo: Algorytm krzywej eliptycznej Secp256k1 został przyjęty w celu zapewnienia wysoce bezpiecznego środowiska dla OKEx DEX.
  • Nieuprzywilejowany: Użytkownicy mają pełny dostęp i kontrolę nad swoimi zasobami i portfelami.
  • Dopasowanie zamówienia: OKEx DEX przyjmuje plik aukcja telefoniczna mechanizm zapewniający, że para handlowa ma tylko jedną cenę w bloku.

Użytkownicy cieszą się bardziej płynnym doświadczeniem handlowym i niższymi opłatami handlowymi podczas handlu na OKEx DEX. W porównaniu z publicznymi łańcuchami bloków, takimi jak Ethereum, OKExChain koncentruje się na zapewnieniu lepszej, dedykowanej infrastruktury do handlu DApps i DEX. Prowadzi to bezpośrednio do niższych kosztów dla programistów wdrażających ich transakcje DApps i pośrednio prowadzi do niższych opłat transakcyjnych dla użytkowników.

Wykonaj poniższe czynności, aby rozpocząć handel na OKEx DEX.

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto OKEx

Przejdź do strony głównej OKEx i kliknij Zaloguj sie w prawym górnym rogu, aby wprowadzić dane swojego konta.

Krok 2: Otwórz sieć testową OKEx DEX

Nawigować do Handel w górnym menu na stronie głównej OKEx i wybierz DEX Trading pod "Miejsce" aby otworzyć sieć testową OKEx DEX.

Krok 3: Utwórz portfel OKExChain


Musisz utworzyć lub zaimportować portfel, zanim zaczniesz handlować na OKEx DEX. Przewiń w dół do "Szybki start" sekcji strony OKEx DEX i kliknij Utwórz portfel pod "1. Utwórz portfel OKExChain."

Następnie musisz utworzyć hasło składające się z co najmniej 10 znaków. Hasło musi zawierać co najmniej wielką literę, małą literę i cyfrę. Po potwierdzeniu, że OKEx DEX nie zapisze żadnych Twoich haseł ani powiązanych danych, kliknij Kolejny kontynuować.

Następny krok pozwoli Ci wygenerować i pobrać / zapisać swoją frazę mnemoniczną. Kliknij rozumiem kontynuować. Po utworzeniu kopii zapasowej frazy mnemonicznej w bezpiecznym miejscu kliknij Skopiowałem to. Sprawdź teraz kontynuować.

Wykonaj weryfikację wyrażeń mnemonicznych w następnym kroku i kliknij Potwierdzać.

Po weryfikacji możesz sprawdzić i zapisać swój klucz prywatny. Należy pamiętać, że użytkownicy są w pełni odpowiedzialni za zabezpieczenie i ochronę swoich kluczy prywatnych.

Krok 4: Odbierz swoje tokeny testu DEX

Użytkownicy mogą ubiegać się o darmowe tokeny testowe, zanim będą mogli wypróbować OKEx DEX.

Możesz odwiedzić stronę roszczenia ze strony OKEx DEX, klikając Uzyskaj testowanie walut lub klikając ten link.

Teraz musisz wpisać adres swojego portfela OKExChain (utworzonego w poprzednim kroku) i kliknąć Potwierdzać aby otrzymać swoje tokeny testowe.

Krok 5: Sprawdź saldo swoich aktywów

Możesz teraz otworzyć pulpit handlowy DEX ze strony głównej, klikając Zacznij handlować lub odwiedzając ten link.

Na tym ekranie możesz najechać kursorem na Portfel w prawym górnym rogu i kliknij Saldo aktywów aby wyświetlić swoje tokeny testowe.

Wszyscy użytkownicy otrzymują 1 testnet Bitcoin (TBTC), 1000 testnet OKB (TOKB), 1000 testnet OK token (TOKT), 100 testnet USDK (TUSDK) – jak pokazano poniżej.

Krok 6: Zainicjuj transakcję

Aby rozpocząć handel z tymi tokenami testowymi, przejdź do pulpitu handlowego OKEx DEX i wybierz parę handlową z górnego paska, aby zainicjować transakcję. W tym samouczku wybraliśmy "TOKB / TUSDK."

Krok 7: Wprowadź szczegóły transakcji i kontynuuj

W tym przypadku używamy TUSDK do zakupu TOKB. Możesz wprowadzić szczegóły transakcji w prawym dolnym rogu strony handlu i kliknąć Kup TOKB kontynuować.

Jak pokazano poniżej, w tym przykładzie kupujemy 10 TOKB, ustawiając zlecenie z limitem na 4,177, co oznacza, że ​​koszt zakupu 1 TOKB wynosi 4,177 TUSDK. Całkowity koszt naszego zamówienia to 41,77 TUSDK.

Na koniec musisz podać hasło do swojego portfela (który utworzyłeś wcześniej), aby potwierdzić transakcję.

Krok 8: Przejrzyj swoją transakcję

Iść do Saldo aktywów z "Portfel" rozwijaną listę w górnym menu i wybierz Zapis transakcjii przegląd zakończonych transakcji.

Zbuduj swój własny DEX

Oprócz handlu na OKEx DEX, możesz zbudować własną zdecentralizowaną giełdę za pośrednictwem OpenDEX. Obsługiwany przez OKExChain, OpenDEX umożliwia pełne dopasowanie w łańcuchu i zarządzanie książką zamówień w łańcuchu, aby pasujące informacje były bardziej przejrzyste.

Aby uzyskać więcej informacji na temat OpenDEX, zobacz Ten artykuł.

Postępuj zgodnie z OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map