Zarabianie pasywnego dochodu kryptograficznego na OKEx: oszczędności, obstawianie lub pożyczka C2C

Ustalenie, ile pieniędzy musisz zaoszczędzić i jak rozwijać własne aktywa, może być trudne. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z technologią blockchain, odchodzisz od konwencjonalnej bankowości, czy też szukasz wyjścia z kryptofobii w globalnym mroku, oto krótki przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć, jak zwiększyć pasywny dochód na OKEx.

Sposoby zarabiania pasywnego dochodu na OKEx

Oszczędność to najczęstszy sposób gromadzenia bogactwa, czy to w tradycyjnej bankowości, czy w przestrzeni kryptowalut. Tutaj, w OKEx, możesz po prostu zdeponować swoje zapasowe kryptowaluty w swoim portfelu, aby zarobić dodatkowe pieniądze nawet bez handlu lub gdy rynek jest niewystarczający. Dzięki naszej usłudze Oszczędności o wartości dodanej, odsetki będą naliczane każdego dnia od drugiego dnia wpłaty, więc możesz po prostu usiąść i czekać, aż zysk dotrze do Twojej kieszeni. Obecnie obsługujemy łącznie 32 aktywa do obrotu depozytem zabezpieczającym w Oszczędnościach, bez wymogu minimalnego depozytu i jest bardzo elastyczna w przypadku wypłat.

Mogłeś o tym słyszeć tyczenie jako zasadniczo najłatwiejsza i jedna z najbezpieczniejszych opcji uzyskania dodatkowego dochodu, w której użytkownicy są zachęcani do trzymania monet w dłuższej perspektywie w celu uzyskania wyższych zysków po wygaśnięciu okresu obstawiania. Aby postawić na OKEx Pool, po prostu wybierz okres obstawiania, sprawdź szacowany zwrot z nich przed wykupieniem abonamentu na usługę i umieść monety na swoim koncie wydobywczym / obstawiającym. Otrzymasz wtedy regularne zyski denominowane w odpowiednich postawionych aktywach. Lub możesz zasubskrybować nowy Lokata terminowa usługa stawiania monet od jednego miesiąca do trzech miesięcy z różnymi zwrotami w odpowiednich postawionych aktywach. Czy wiesz, że uczestnicząc w obstawianiu, bierzesz również udział w naszych mechanizmach konsensusu superwęzłów i zostaniesz nagrodzony za udział swojego konta w zapewnianiu konsensusu, głosowaniu nad zmianami i sprawdzaniu transakcji w łańcuchu?

Możesz również pożyczyć swoją kryptowalutę na OKEx, aby uzyskać pasywny dochód. Nasz najnowszy Pożyczka C2C to otwarty rynek, na którym pożyczkobiorcy i inwestorzy mogą zaciągać lub udzielać pożyczek o idealnych stopach procentowych, okresie kredytowania, przy zachowaniu wystarczającego poziomu przejrzystości i bezpieczeństwa. W tej chwili akceptujemy Bitcoin (BTC) jako zabezpieczenie i Tether (USDT) jako walutę pożyczki (więcej aktywów będzie obsługiwanych w przyszłości). Oznacza to, że pożyczkobiorcy mogą mieszać swoje BTC i przyjmować USDT, aby wspierać swoje strategie handlowe i potrzeby finansowe, podczas gdy inwestorzy mogą wykorzystać swój USDT do uzyskania pasywnego dochodu przy dobrych stopach procentowych..

Więc co mam wybrać?

Jeśli chcesz wybrać bardziej tradycyjny plan oszczędzania, przejdź do Oszczędności – wystarczy, że zdeponujesz swoje aktywa w Portfelu i będziesz mógł je wypłacić w dowolnym momencie. Jednak wysokość odsetek, które zarobisz, będzie oczywiście różnić się w zależności od liczby posiadanych monet.

Stakowanie to zdecydowanie kolejna bezpieczna opcja na zwiększenie pasywnego dochodu – im dłużej stawiasz, tym więcej zarabiasz, prawda? Teoretycznie jest to niezawodny sposób na otrzymywanie okresowych wypłat bez konieczności tracenia czasu na nadrabianie zaległości na rynku dla postawionych aktywów, możesz też poświęcić swój wolny czas na inne inwestycje. Pomimo oferowania wyższego zysku niż Oszczędności, możesz nadal chcieć sprawdzić zwrot z inwestycji w postawione aktywa, zanim zdecydujesz, czy warto poświęcić chwilę. Jest to szczególnie ważne w przypadku traderów swingowych, ponieważ Twoje aktywa zostaną zablokowane i nie będą mogły się wycofać, dopóki okres obstawiania nie dobiegnie końca (jeśli zdecydowałeś się na obstawianie na czas określony).

Dla Pożyczka C2C, pokazujesz swoją miłość do śledzenia inwestorów kryptowalutowych, maksymalizując wykorzystanie dostępnych zasobów kryptograficznych. Aby zminimalizować ryzyko spadku wartości zabezpieczenia (tj. Ceny BTC tutaj), nasza platforma pożyczkowa C2C utworzyła już poziom alertu i poziom likwidacji dla różnych współczynników wartości kredytu do wartości, dzięki czemu możesz bez obaw pożyczać swoje wolne monety. Jeśli wartość zabezpieczenia spadnie poniżej poziomu likwidacji, a pożyczkobiorca nadal nie zwiększy kwoty zabezpieczenia, system zamknie pozycję do spłaty kwoty głównej, odsetek i zaległych odsetek karnych, co oznacza, że ​​będziesz mógł pobrać Twój kapitał niezależnie od spadku wartości zabezpieczenia.

Wniosek

Niezależnie od preferowanego sposobu oszczędzania możesz mieć pewność, że dysponujemy zaawansowanym systemem zarządzania ryzykiem, który zapewnia bezpieczeństwo Twoich ciężko zarobionych aktywów. Zwiększ swój pasywny dochód już dziś w OKEx!

Śledź OKEx na:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map